او همه چیز را بازی می کند ادیسون رای و تانر بوکانن در مورد اینکه چگونه قرنطینه به پیشرفت ویروس شغلی آنها کمک کرد

او همه آن چیزی است که به Netflix رسیده است و دو ستاره آینده دار Addison Rae و Tanner Buchanan را به عنوان دانش آموزان دبیرستانی با ایده های مختلف در مورد اتصال به رسانه های اجتماعی جفت می کند. پاجت Rae همه چیز درباره پیروان و به روز رسانی آنها در دنیای روزانه خود است ، در حالی که کامرون بوکانان با نگاه کردن به پشت دوربین فیلم برای الهام بخشیدن به دنیای اینترنت به طور فعال اجتناب می کند. در میان ایفای این نقش ها ، هر دو بازیگر به شیوه خود با ویروسی شدن دست و پنجه نرم می کنند.

CinemaBlend در طول نشریه مطبوعات مجازی فیلم Netflix با ستارگان All That ، Addison Rae و Tanner Buchanan صحبت کرد. به هرکدام از آنها پیشرفت های زیادی در زمینه دنباله داران اینترنتی بزرگ داشته اند و نشستن سال گذشته به دلیل دستورات COVID-19 ارتباط زیادی با نحوه افزایش محبوبیت آنها دارد. همانطور که بوکانان گفت:

به اندازه کافی خنده دار بود ، من در قرنطینه بودم. منظورم کبرا کای است ، ما سه سال روی آن کار می کردیم و سپس به نتفلیکس رسید و به نظر می رسید که همه آن را تماشا می کنند. در طول شب من از کمتر از 100000 دنبال کننده به 1.5 میلیون نفر رسیدم و دوست داشتم ، “این مقدار زیادی است. آیا من به این عادت ندارم؟ بنابراین فکر می کنم دوران من در قرنطینه بود و این یک تعجب بزرگ بود که همه در حال تماشای نمایش و زندگی من بودند. این احساس بسیار جالبی بود.

کبرا کای تابستان گذشته وقتی فصل های 1 و 2 برای اولین بار در Netflix پخش شد ، عظیم شد و باعث شد هزاران نفر برای اولین بار اسپین آف نوستالژیک کاراته بچه را تجربه کنند. این برای Tanner Buchanan یک تجربه عجیب بود زیرا او سالها بود که این نمایش را می ساخت و اولین خانه این نمایش در YouTube Premium بود. ناگهان ، گویی کبرا کای برای اولین بار در سال 2020 پخش می شد و زندگی این بازیگر 22 ساله آن روز تغییرات زیادی کرد.

همانطور که تانر بوکانان به اشتراک گذاشت ، تعداد طرفداران او فقط در طول یک شب بسیار افزایش یافت در حالی که او مدت زمان بیشتری را در خانه سپری می کرد و به طور کامل فرصتی برای درک این تغییرات با بیش از تعداد رو به رشد آنلاین پیدا نکرد. همبازی وی Addison Rae خود را در سفر مشابهی مشاهده کرد ، اگرچه داستان ویروسی او همه چیز را در تبدیل شدن به یک TikToker معروف ، در مقیاس بسیار بزرگتر از نظر رسانه های اجتماعی ، با توجه به اینکه او سومین کاربر پرطرفدار در برنامه محبوب است ، داشت. به به قول او به CinemaBlend:

من هم همین احساس را دارم. در دوران قرنطینه زمانی که رسانه های اجتماعی به چیزی تبدیل شد که مردم علاقه زیادی به آن داشتند و زمان زیادی را صرف آن کردند و این زمانی بود که من نیز به نوعی متوجه این تغییر شدم. و اکنون بیش از هر زمان دیگر احساس می کنم مردم واقعاً برای بازگشت به جهان هیجان زده هستند ، اما همچنان می خواهند بخشی از رسانه های اجتماعی باشند و در این امر بسیار دخیل باشند. این یک سال و نیم دیوانه وار برای همه بود ، اما چقدر هیجان انگیز است که جهان دوباره باز شود.

بعد از شروع به کار برنامه در تابستان ، در حال حاضر 82،9 میلیون دنبال کننده دارد. 2019 با بارگذاری فیلم های رقص در برنامه رسانه های اجتماعی. او در اواخر سال 2019 به گروه مشارکتی TikTok ype € ypeHype Houseâ € پیوست و حتی از آنجا دورتر شد ، به اوج توجه رسید و در تابستان 2020 به عنوان پردرآمدترین TikToker توسط Forbes شناخته شد. او 20 ساله است.

ronronryan

فیلم آنها با هم Heâ € ™ All That دوباره تصور می کند فیلم کلاسیک 1999 Shea € ™ All All و با نسل آنها صحبت می کند ، کسانی که با تأثیر رسانه های اجتماعی در رسانه های خود سروکار دارند. زندگی روزمره نیز همین حالا می توانید آن را در Netflix ، همراه با تعداد بیشتری از پخشهای جاری در ماه آگوست ، بررسی کنید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *