او همه آن بازیگران است: جایی که قبلاً ستاره های نتفلیکس را دیده بودید

او گرم است. او نیست. اما هنگامی که یک دبیرستانی محبوب به چالش کشیده می شود که می تواند بدترین فرد مدرسه را به یک پادشاه تبدیل کند ، قهرمان عملگرا ما کاری را انجام می دهد که برای برنده شدن از این بازنده انجام می شود. اگر آنها عاشق شوند ، چه اتفاقی می افتد؟ این طرح داستان Netflix’s He’s All That است. آیا کمی آشنا به نظر می رسد؟ اگر در دهه 90 بزرگ شده اید باید این کار را انجام دهید. این فیلم برعکس جنسیت فیلم She’s All That در سال 1999 با بازی فردی پرینز جونیور و راشل لی کوک با تغییر جنسیت بود. در حال حاضر ، Addison Rae و Cobra Kai ، Tanner Buchanan ، از TikTok این کار را انجام می دهند. و اگر می پرسید چرا این ستاره های جوان آشنا به نظر می رسند ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! در اینجا چگونه می توانید بازیگران He’s All That را تشخیص دهید.

در نقش پجت ساویر ، دانش آموز دبیرستانی که به تازگی ناراحت شده است و جسارت پذیرفتن تبدیل شدن پسر بچه کم طرفدار مدرسه به پادشاه دورهمی را بپذیرد ، آدیسون رای نقش قهرمان جنسیت را بازی می کند بازسازی بازسازی شده ، He’s All That. عنوان Netflix نه تنها اولین نقش اصلی او بلکه اولین ویژگی زنده او است. در سال 2019 ، Rae از طریق TikTok به شهرت رسید ، جایی که ویدئوهای رقص او مشخصات وی را افزایش داد. به گفته فوربس ، او اکنون یکی از پردرآمدترین شخصیت های TikTok محسوب می شود. اهمیت شخصیت رسانه های اجتماعی نیز با حضور مشهور در برنامه امشب با بازی جیمی فالون افزایش یافت.

علاوه بر این ، در فیلم ، آدیسون ری صدای خود را به گربه جاسوسی 2018 وام داد. او همچنین می تواند در موزیک ویدئوهایی مانند “Blueberry Faygo” لیل موزی و “لغو شده” لاری دیده شود. در اوایل سال جاری ، Rae یک تک آهنگ با عنوان “وسواس زده” منتشر کرد. به طور طبیعی ، او آن موزیک ویدیو را نیز دیده است. داغ ، Tanner Buchanan در فیلم He’s All That در نتفلیکس از یک پانک به یک هنرپیشه تبدیل می شود. مهمتر از همه ، بوکانن در نقش رابی کین در Cobra Kai نتفلیکس بازی می کند. او همچنین لئو کرکمن در بازمانده اختصاصی ABC/Netflix بود. علاوه بر این ، بوکانان نقش های مکرری در Girl Meets World ، Game Shakers و The Fosters ایفا کرد. دیگر اعتبارات تلویزیونی وی عبارتند از: Modern Family ، Grey’s Anatomy ، Vice ، The Goldbergs ، Ghost Ghirls ، Major Crimes و Fuller House. شانس ، اغوا کننده شوم ، مکس وینسلو و خانه اسرار ، هر چیزی و جیک مربع. در مرحله بعد ، بازیگر تلویزیون در Paint Beauty و The Hyperions دیده می شود.

بازی در نقش آلدن ، دوست محبوب Padgett که شخصیت اصلی ما را به چالش می کشد تا “از اردن جدید” از هیچکس ، مدیسون پتیس استفاده نکند. نقش برجسته ای در He’s All That دارد. پیش از این ، پتیس نقش پیتون کلی را در The Game Plan بازی می کرد. از دیگر فیلم های سینمایی او می توانید به آن اعتقاد داشته باشید؟ ، هفت پوند ، سبک رایگان ، بیشتر شبح انگیز: آیا با دوست دختر آشنا شده اید؟ و Beverly Hills Chihuahua 2 and 3: Viva La Fiesta! سال گذشته ، پتیس در اسپین آف بازی American Pie Presents: Girls ‘Rules بازی کرد.

علاوه بر این ، در تلویزیون ، مدیسون پتیس در سوفی مارتینز در سریال Cory in the House در کانال دیزنی بازی کرد. بعدها ، بازیگر کودک سابق به عنوان آلی بروکس در ITV’s Life with Boys دیده شد. علاوه بر این ، پتیس نقش توش بنت را در پنج نقطه Facebook Watch بازی کرد. علاوه بر این ، او نقش های مکرر در The Fosters و Lab Rats داشت. به عنوان صداپیشه ، علاوه بر این ، پتیس را می توان در Phineas and Ferb ، Jake and the Never Land Pirates و The Lion Guard شنید. از دیگر اعتبارات تلویزیونی او می توان به Barney & Friends ، Jericho ، Hannah Montana و Parenthood اشاره کرد. در مرحله بعد ، پتیس در دلتوپیا و مارگو ظاهر می شود.

به عنوان خانم ساویر ، مادر پادجت ، راشل لی کوک از طریق این نقش در فیلم He’s All That از نتفلیکس قدردانی می شود. از همه مشهورتر ، کوک نقش لنی باگز را بازی می کرد ، مرغابی با عینک که در فیلم She’s All That داغترین دختر مدرسه می شود. او همچنین به خاطر بازی در نقش اصلی خود به عنوان Josie McCoy در Josie and the Pussycats شهرت دارد. علاوه بر این ، کوک در The Baby-Sitters Club بازی کرد. از دیگر فیلم های قابل توجه او می توان به خانه بله ، تام و هاک ، دمیدن هوا و نانسی درو اشاره کرد. علاوه بر این ، کوک را می توانید در Get Carter ، Carpool ، Living Out Loud ، Texas Rangers ، 11:14 ، Tangled ، A Midsummer’s Nights’s Dream و چندین فیلم مستقیم به ویدئو مشاهده کنید. علاوه بر این ، بازیگر زن می تواند در Final Fantasy VII: Advent Children و Batman Beyond: Return of the Joker شنیده شود.

علاوه بر این ، راشل لی کوک در تلویزیون در ادراک TNT بازی کرد. او همچنین بازی های تکراری را انجام داد ایفای نقش در فیلم Dawson’s Creek ، Las Vegas و Psych. علاوه بر این ، کوک در فیلم Hallmark’s Frozen in Love و Autumn in the Vineyard بازی کرد. سال گذشته ، وی خط مقدم عشق ، تضمین شده و کریسمس کراس کانتری را به نمایش گذاشت. امسال کوک را می توان در جشنواره فیلم دید.

در نقش جردن وان درانن ، دوست پسر سابق پجت پس از جدایی فاجعه بار ، پیتون مایر در مرکز بدترین لحظه زندگی شخصیت اصلی ما در فیلم He’s All That قرار دارد. قبلا ، مایر بازی می کرد لوکاس فریار در فیلم Disney’s Girl Meets World. او همچنین نقش های مکرری در سگ کانال دیزنی با یک وبلاگ و خانه دار آمریکایی ABC داشت. دیگر اعتبارهای تلویزیونی مایر شامل بهترین دوستان در هر زمان ، وین ، و مجموعه های وب ، Versus. علاوه بر این ، بازیگر کودک سابق در Gibby 2016 قابل مشاهده است.

میرا مولوی با ایفای نقش کوین ، دوست آلدن ، نقش مکمل قابل توجهی در فیلم He’s All That Netflix دارد. پیش از این ، مولوی نقش Wish را در Halfworlds شبکه HBO آسیا بازی می کرد. مهمتر از همه ، این خواننده در 13 سالگی در سال 2011 برنده تایلند در تایلند شد. بر روی صحنه ، مولوی در یک برنامه گردشی از خانم سایگون اجرا کرد. او همچنین در فیلم The Bold Type از Freeform بازی کرد. در مرحله بعد ، مولوی در فیلم Hot Pink در Amazon Prime بازی خواهد کرد. این اولین فیلم او است.

در نقش برین کولر ، خواهر کامرون ، ایزابلا کرووتی نقش خواهر و برادر بی پروا را در He’s All That بازی می کند. از همه مهمتر ، Crovetti شخصیت اصلی را در Vampirina Disney Junior صدا کرد. او همچنین نقش های اصلی فیلم Colony و The Neighbours را بازی کرد. علاوه بر این ، کرووتی صدای خود را به Shimmer and Shine نیک جونیور و Whisker Haven Disney Junior وام داد. دیگر اعتبارهای تلویزیونی وی عبارتند از پایان خوش ، در فیلادلفیا همیشه آفتابی است ، عقرب ، جسی ، در دید ساده ، مایک و مولی ، روشنفکر ، Mutt & Stuff ، Secrets and Lies و CSI: Miami.

علاوه بر این ، ایزابلا کرووتی در کمپ جادویی دیزنی پلاس بازی کرد. او همچنین در فیلم Joy and Possessing Piper Rose دیده شد. علاوه بر این ، کرووتی در فیلم های کوتاهی مانند اخبار خواهر 2014 ، یار سبیل 2015 بازی کرد! و The Talk ، و تابستان مارها در سال 2020. سال گذشته ، جیکوب نقش Glory Moffett را در Freeform’s Motherland: Fort Salem بازی کرد. از دیگر اعتبارات تلویزیونی او می توان به ستاره ، واعظ ، حکم زندگی ، خرافات و شش اشاره کرد. علاوه بر این ، جیکوب را می توان در نقش های فرعی در Fist Fight ، Silence Her ، Poms ، Party Boat ، In Broad Daylight و Saving Zoe مشاهده کرد. علاوه بر این ، این بازیگر آینده در فیلمهای کوتاهی مانند “من می دانم تو هستی” 2020 ظاهر شد. می دونم که این کار را می کنی. و سیر تکاملی زنان در این سال. از همه مهمتر ، این بازیگر نقش گیب را در گرگ نوجوان MTV بازی کرد. او همچنین نقش مکرری را در نقش Flaco در The CW’s Jane the Virgin ایفا کرد. از دیگر اعتبارات تلویزیونی ماتاراززو می توان به Royal Pains ، Faking It ، Criminal Minds ، Girls ، All Rise و Speechless اشاره کرد. علاوه بر این ، بازیگر جوان تلویزیون را می توان در Soop Opposites شنید. علاوه بر این ، در فیلم ، ماتارازو در Entourage ، West Hollywood Motel ، Geography Club و The Hatred دیده شد. علاوه بر این ، او در چندین فیلم کوتاه ، از جمله Omerta 2020 ، که او همچنین تهیه و کارگردانی کرده است ، ظاهر شده است. همچنین ، ماتارازو بخشی از موزیک ویدئوی ARTY “Daydreams” در سال 2019 بود. از همه مهمتر ، بازیگر زن در سه قسمت از FX’s Legion دیده شد. علاوه بر این ، دوباسو در فیلم True Blood ، Modern Family ، Vegas ، Pretty Little Liars و Typical Rick بازی کرد. علاوه بر این ، در فیلم ، دوباسو در فیلم های پس از برخورد ، انتقام سواری و دشمن تاریک سال گذشته ظاهر شد. او همچنین می تواند در مدرسه جنسی ، Always Woodstock و Friends Effing Friends Effing Friends دیده شود. علاوه بر این ، دوباسو در فیلمهای کوتاهی مانند Things Are Really Insane 2012 ، 2016 Blue Code: A Love Story ، 2017 Blood Ride و King امسال بازی کرد. بعد ، بازیگر جوان و آینده دار در سالیوود دیده می شود.

در نقش جسیکا مایلز تورس ، کورتنی کارداشیان اولین فیلم سینمایی خود را در He’s All That می کند. مهمتر از همه ، کارداشیان در سریال تلویزیونی طولانی مدت E! “Keeping Up with the Kardashians” بازی کرد. او همچنین سه برنامه اسپین آف را معرفی کرد ، Kourtney and Khloe Take Miami ، Kourtney and Khloe Take New York و Kourtney و Khloe Take the Hamptons. علاوه بر این ، کارداشیان در فیلم های I Am Cait ، Khloe & Lamar ، Filthy Rich: Cattle Drive ، Flip It Like Disick و Dash Dolls ظاهر شد که او همچنین تهیه کننده آنها بود. کارداشیان در سال 2011 به عنوان بازیگر در برنامه One Life to Live بازی کرد.

کورتنی کارداشیان خارج از کار تلویزیونی خود ، خط مد خود و وب سایت شیوه زندگی خود ، پوش را راه اندازی کرد. این تأثیرگذار همچنین با خواهران خود ، Khloe و Kim ، برای عطرهای مختلف ، خطوط جواهرات ، رژ لب و لوازم آرایشی همکاری کرد. علاوه بر این ، کارداشیان به همراه خواهران و برادرانش در 2010 کارداشیان Konfidential و 2011 عروسک خانه را تألیف کردند. او همچنین دوست صمیمی با آدیسون ری است ، از این رو در این فیلم جدید بازی کرد. به نوشته های وی را می توان در The Playlist ، Cut Print Film ، We Got This Covered ، The Young Folks ، Slate و دیگر رسانه ها یافت. او همچنین میزبان پادکست هفتگی فیلم/تلویزیون Cinemaholics با جان نگرونی است و دوست دارد فکر کند که از علاقه مندان حرفه ای گارفیلد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *