اوه ، زک اسنایدر کاملاً رابطه جنسی زامبی را در ارتش مردگان دارد

طرفداران فیلم های Zack Snyder می دانند که وقتی می نشینی برای تماشای چیزی مانند Army of the Dead ، همیشه چیزی در زیر سطح پنهان می شود. و در مورد بازگشت نویسنده / کارگردان مشترک به دنیای ارواح. یکی از این س questionsالات بی پاسخ این بود که چگونه ، یا بهتر بگوییم ، اگر زامبی ها می توانند رابطه جنسی برقرار کنند. خوب ، اگر شما واقعاً این جواب را می خواستید ، و باید آزادانه اعتراف کنید که این کار را انجام می دهید ، بله کاملاً واضح است. و همانطور که خود شخص در مصاحبه اخیر خود توضیح داد ، در مورد جنسیت زامبی چیزهای جالبی در جریان است.

در یک نشست با Esquire ، زک اسنایدر دید که خودش را صاف می پرسد در مورد اینکه آیا زوج سلطنتی ارتش مردگان زئوس و عروس وارث احتمالی خود را با روش های سنتی تصور کردند یا نه. و اسنایدر ، با توجه به اینکه فردی دقیق است ، قادر به تهیه مطالبی کاملاً عمیق در مورد عادت های جفت گیری افراد ارواح بود. آنچه او برای گفتن در اینجا آورده است:

خوب ، من معتقدم که برخی عشق زامبی ها اتفاق افتاده است ، برخی عشق ورزی های شیرین زامبی ها. نمی دانم شیرین بود یا نه. احتمالاً بسیار تهاجمی بود. تئوری من این است که زامبی های فیلم ما در تلاشند که اگر شما می خواهید به یک میزبان انسانی برای تولید مثل گونه های خود نیازی نداشته باشند. این تکامل نهایی است. آنها مانند ما بهتر هستند. به نظر من این قسمت ژانر سرگرم کننده آن است. آنها دیگر محیط خود را از بین نمی برند. آنها با هم نمی جنگند. آنها برای همه کمتر بد هستند. سمیت کمتری دارند. مگر اینکه از روی آنها عبور کنید و خوب ، این چندان خوب نیست.

در مورد چگونگی توصیف زاک اسنایدر درباره زامبی های ارتش مردگان و تولید مثل آنها بسیار کمی وجود دارد. بنابراین از همان آغاز ، تعجب آور نیست که کسانی که به طعم گوشت گرسنه هستند ، قطعاً درگیر چیزهای سخت هستند. مسلماً ، با توجه به پیش نویس های قدیمی فیلمنامه فیلم ، تأیید شده بود که زامبی ها به زور با افراد زندگی جفت و جور می شدند.

که این امر به چیز دیگری نیز پیوند می خورد که به نظر می رسد یک انتقال از ارتش مردگان است. پیش نویس omb € œrapey zombiesâ. از آنجایی که یکبار هیبریدهای انسان / زامبی برای حضور در نسخه اصلی Netflix برنامه ریزی شده بود ، به نظر می رسد که تکامل فیلمنامه در مسیری مشابه آهنگ زئوس و ملکه حرکت کرده است. هدف نهایی این است که برای جوجه کشی یک جنین زامبی به میزبان انسانی احتیاج نداشته باشیم ، زیرا آلفا که در بالای سلسله مراتب زامبی قرار دارند می خواهند تمدنی جدید و تکامل یافته ایجاد کنند. کاملاً عاری از بشریت است.

مسلماً ، در حالی که این رمز و رازها می توانستند و باید در ارتش مردگان به کار گرفته می شدند ؛ سرنخ های کافی برای پایه ریزی برای روشن شدن آینده وجود دارد. زک اسنایدر به روشنی با پروژه Netflix جهان دیگری را در دست خود دارد ، زیرا دو پروژه پیش درآمد و یک دنباله بالقوه هنوز در حال حاضر سر و صدا می کنند. بنابراین اگر ناراحت نبودید و نمی توانستید تمام آنچه را که می خواستید در مورد عشق بازی زامبی شیرین و شرور در ارتش مردگان بدانید ، بیاموزید ، ممکن است آرزوی خود را در سالهای آینده بدست آورید. در حال حاضر Army of the Dead در حال حاضر در پرده نمایش است و همچنین برای پخش در Netflix در دسترس است. در همین حال ، ما هنوز منتظر جزئیات بیشتر در مورد زمان دیدن این انیمیشن مقدماتی ، Army of the Dead: Lost Vegas ، و همچنین فیلم ارتش دزد با محوریت دیتر هستیم. اما چه کسی می داند که چه شگفتی های غیرمنتظره ای در پی خواهد داشت ، زیرا در مورد آخرالزمان زامبی ها اطلاعات بیشتری به دست می آید. و ما نباید از پرسیدن هراس داشته باشیم.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *