اوه ، تام هاردی ونوم بعد از بازی در نقش ادی براک به شدت آسیب دید

انجام فیلم های ابرقهرمانی برای افراد سبک دل نیست. اغلب ، بازیگر یا بازیگر مجبور است ماه ها برای آماده شدن برای صحنه های اکشن شدید تمرین کند. حتی با وجود تمام آموزش های موجود در جهان ، تصادفات ، تماس های نزدیک و صدمات گاه به گاه اتفاق می افتد. و تام هاردی ، بازیگر فیلم Venom نیز از این سقوط مستثنی نبود. حادثه ای در فیلم اول منجر به آسیب شدید هاردی هنگام اجرای یک صحنه شد. در حین صحبت با مجله ، هاردی رژیم فعلی خود را برای فیلم مهیج اکشن Havoc-“چندین جلسه کراس فیت روزانه و یک ساعت جیو جیتسو برزیل” فاش کرد. این روالها همراه با آموزش بدلکاری است که او در حال گذراندن است. در حالی که بازیگر هم در صفحه نمایش و هم در خارج از صفحه نمایش مناسب است ، یک اتفاق ناگوار در ونوم منجر به توقف او شد. این آسیب دیدگی آنقدر جدی بود که تام هاردی مجبور به عمل جراحی دو زانو شد. حتی هاردی اظهار داشت “زانوهایم لعنتی بودند” ، که در زندگی روزمره او بسیار مهم به نظر می رسید. اما این بازیگر بعد از عمل جراحی نمی تواند بر روی پوست خود استراحت کند. تنها هشت هفته پس از انجام عمل جراحی بزرگ زانو ، وی بلافاصله وارد فیلم Venom: Let There Be Carnage شد. نامزد اسکار به اسکوایر و طرفدارانش اطمینان داد که در حال حاضر وضعیت بهتری نسبت به فیلمبرداری دو فیلم گذشته دارد.

با توجه به شدت برخی از صحنه های ونوم که در آن تام هاردی مصدوم شد شگفت آور بود قسمت های متحرک زیادی در صحنه های اکشن وجود دارد که یک اتفاق ناگهانی می تواند منجر به آسیب جدی شود. صدمه به زانو می تواند بر توانایی یک بازیگر در اجرای شیرین کاری شدید تأثیر بگذارد. خوشبختانه هاردی قادر به فیلمبرداری و تکمیل قسمت بعدی آن بود. همانطور که در مقاله اشاره شد ، جراحی زانو معمولاً هفته ها (اگر نه ، ماه ها) طول می کشد تا فرد بهبود یابد. حداقل ، هاردی آنقدر خوب شد که بتواند در دنباله ونوم شرکت کند.

اما شرکت در مانع های دنباله ونوم فقط در مورد بازی ادی براک/ونوم برای تام هاردی نبود. علاقه هاردی به این شخصیت او را وادار کرد تا داستان فیلم Venom: Let There Be Carnage را ایجاد کند. این حرکت اولین باری بود که این بازیگر برای مشارکت خود اعتبار دریافت کرد. او آنقدر سرمایه گذاری کرده است که هاردی حتی ونوم و مرد عنکبوتی را برای انجام یک کراس اوور تحت فشار قرار داده است. او مانند طرفداران سونی پیکچرز به طرفداران گوش می دهد. امیدوارم هاردی به دنبال ادامه فیلمهای ونوم ادامه دهد.

خوشبختانه تام هاردی آنقدر خوب شد که بتواند یک بار دیگر ادی براک/ونوم را بازی کند. امیدواریم بازیگر در آینده چیز جدی تری را تجربه نکند ، به خصوص با پروژه های زیادی که در پیش است. وقتی Venom: Let There Be Carnage در 15 اکتبر وارد سینماها شود ، طرفداران قادر خواهند بود هاردی را در حال انجام حرکات بدی خود علیه Carnage وودی هارلسون ببینند.

پسری از گرینوود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *