اولین پروژه جینا کارانو پس از ماندالورین فاش شد و کاملا نام تجاری است

جینا کارانو هنگامی که نقش Cara Dune را در The Mandalorian بازی کرد ، به یکی از موفق ترین فرنچایزهای تاریخ سرگرمی پیوست ، اما آینده او در جنگ ستارگان به اسپین آف ها یا فیلم ها یا حتی بیشتر Mandalorian کشیده نمی شود. کارانو بعد از فصل 2 به دلیل اظهارنظرهای جنجالی در رسانه های اجتماعی اخراج شد ، بدون اینکه هیچ نشانه ای از بازگشت او برای بازی در این نقش با وجود ترول احتمالی بازیگر وجود نداشت. در حال حاضر ، کارانو جلو می رود و اولین پروژه پس از ماندالوری خود را به دست آورد ، و این کاملاً در مارک تجاری است.

بازیگر سابق ماندالوریایی در فیلمی آینده بازی خواهد کرد که در آن نقش شخصیتی را بازی می کند که به دنبال انتقام است. Deadline گزارش می دهد که این فیلم که هنوز عنوانی دریافت نکرده است ، یک تریلر اکشن خواهد بود با محوریت زنی که از قتل قاتل زنجیره ای کامیون داران جان باخت و جان سالم به در برد و به جای آنکه از صدمه دیدن خود شکست بخورد ، یک کار طولانی مدت را استخدام می کند. راننده کامیون سعی می کند قاتل را پیدا کند و او را برای همیشه متوقف کند. او با خاطراتی از آنچه برای او اتفاق افتاده و ناکامی های نیروی انتظامی در به دست آوردن قاتل در پشت میله ها ، انگیزه بسیار بالایی خواهد داشت. بر اساس کارهای گذشته اش برای جینا کارانو ، که درست در کوچه او قرار دارد ، بسیار سنگین است. کارانو در حال تهیه و بازی در فیلم بدون عنوان است ، فیلمبرداری آن در ماه اکتبر آغاز می شود و در مونتانا ، تنسی و یوتا انجام می شود. با توجه به اینکه این اولین پروژه کارانو از زمان The Mandalorian است و اخراج شدن توسط دیزنی نمی تواند برای حرفه هیچ کس خوب باشد ، تهیه پروژه شخصی او بهترین گزینه او برای اولین پیگیری او بوده است.

طبق گزارشات ، پروژه شباهت هایی با True Grit ، Duel و Breakdown دارند که با انواع مختلف انتقام و جنایات جاده ای سروکار دارند. این فیلم بر اساس رمان اریک رد به نام White Knuckle ساخته می شود و رد نویسنده فیلمنامه آن است. رد تجربه نوشتن فیلمنامه های صفحه بزرگ را دارد و فیلم های ترسناک Near Dark و The Hitcher زیر کمرش هستند. هیتچر در واقع دارای توطئه ای با عناصر مشابه پروژه جینا کارانو بود ، با محوریت مرد جوانی که پس از فرار از دست یک راننده سوار یک قاتل رانده می شود.

جینا کارانو به طور قطعی از ستاره جدا شده است. جنگ جهان و نام تجاری دیزنی ، با گزارش کارانو از ظاهر Nat Geo پس از شلیک او ، و spinoff ماندالوریا گفت که او دیگر در توسعه فعال نیست ، اما نه اخراج او و نه نظرات او در رسانه های اجتماعی منجر به کاهش جهانی محبوبیت نشده است. در واقع ، کارانو پس از اخراج در رسانه های اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا کرد ، اگرچه شایان ذکر است که او احتمالاً پس از شلیک به دلیل روندهای توییتر و پوشش رسانه ای ، حتی برای کسانی که این کار را نمی کنند ، بیشتر در رادار کاربران رسانه های اجتماعی قرار گرفت. تماشای The Mandalorian.

نظرات وی در مورد اخراج او مطمئناً نشان نمی دهد که در هر پروژه ای بعنوان کارا دون دعوت به عمل می آید ، هر چند که او در کمپین جوایز دیزنی مشارکت داشته است. ژوئن. جنگ ستارگان قطعاً به جایی نمی رسد ، زیرا کتاب بوبا فت به عنوان اولین بازی اسپانیایی ماندالوریایی برای انتشار قبل از پایان سال برنامه ریزی شده بود ، و اقدامات بیشتری در آن کهکشان بسیار دور ، در راه آینده سال ها. در مورد جینا کارانو ، آینده او شامل فیلم نماینده یک کامیون دار قاتل است.

ساکن One Chicago ، Bachelor Nation و Cleveland. نظراتی در مورد کراس اوورها ، جنگ ستارگان و ابرقهرمانان دارد. سفر در زمان انجام نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *