اولین نگاه به جدیدترین رستوران دیزنی جهان خارج از این جهان است

Epcot Disney World در حال حاضر در حال تغییر و تحول بزرگی است که قرار است تجربیات جدید زیادی را وارد پارک کند. The Guardians of the Galaxy: Cosmic rewind coler احتمالاً هیجان انگیزترین است ، اما برای ما که به اندازه لذت بردن از جاذبه ها از خوردن غذا در دنیای دیزنی لذت می بریم ، یکی از موارد اضافی جدیدی که ما را بسیار کنجکاو کرده است Space 220 است: یک رستوران جدید که به شما این احساس را می دهد که از وعده غذایی خود در فاصله 220 مایلی زمین لذت می برید. در حالی که این ایده تخیلات را به آتش می کشد ، ما نمی دانیم منظور آن در واقع چیست. امروز ، سرانجام نگاهی به رستوران جدید انداخته ایم ، که تنها یک ماه تا افتتاح آن فاصله دارد. اینکه تجربه غذا خوردن در رستوران چگونه خواهد بود. اما امروز دیزنی ورلد ویدئویی را از طریق اینستاگرام Imagineer Zach Riddley منتشر کرد ، جایی که وی به ما گشتی کوتاه در مورد مکان جدید ، از جمله اتاق ناهار خوری ، که در آن تمام پنجره ها به زمین زیر نظر دارند ، می دهد. آن را بررسی کنید.

پستی که توسط زک ریدلی (thezachriddley) به اشتراک گذاشته شده است

من در حال حاضر آماده رزرو هستم. به نظر می رسد جایی است که من دوست دارم در یک پارک موضوعی غذا بخورم. به نظر می رسد مکانی آرامش بخش برای صرف غذا یا نوشیدنی باشد زیرا کاملاً از بقیه Epcot بسته شده است. برای مدتی می توانید وانمود کنید که حتی داخل یک پارک موضوعی نیستید ، حتی اگر یک صندلی پنجره داشته باشید و همه بخواهند یک صندلی پنجره ای داشته باشند ، شما نمی توانید پارکی را که اطراف شما را احاطه کرده است ببینید. رزرو هنوز گزینه ای نیست ، اما به زودی امکان پذیر است. دیزنی تأیید کرد که اواسط ماه سپتامبر برای Space 220 افتتاح شده و رستوران فقط یک ماه دیگر فاصله دارد. این مکان ناهار خوری است که به شدت به طرح و موضوع آن وابسته است تا به همان اندازه که به شما غذا می دهد ، تجربه ای را به شما ارائه دهد. وقتی وارد آسانسور می شوید ، این ایده این است که احساس کنید در حال حرکت به سمت بالا و خارج از جو زمین هستید. وقتی وارد می شوید احساس می کنید در فضا هستید. این مکان برای غذا خوردن است ، اما جاذبه های مختلفی نیز دارد.

تنها قسمت دیگر گمشده منو است. توصیف غذا بر اساس وب سایت والت دیزنی ورلد “غذاهای مدرن آمریکایی ، کوکتل های خارج از این دنیا و انتخاب گسترده ای از آبجوهای دست ساز” است. البته ، این امر زمینه های زیادی را پوشش می دهد ، بنابراین ما باید منتظر بمانیم تا منوی واقعی منتشر شود تا ببینیم معنی آن چیست. یکی امیدوار است منو زمانی که رزروها شروع می شود منتشر شود ، بنابراین کسانی که به دنبال رزرو میز هستند می دانند گزینه های آنها چیست. جدید دیدنی و هماهنگ شبانه و رمی راتاتوی ماجراجویی ، که هر دو قرار است در 1 اکتبر ، روزی که جشن 50 سالگی والت دیزنی در جهان آغاز می شود ، افتتاح شود. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *