اولین فیلم قیام ماتریس نمایش داده شد ، در اینجا مردم می گویند

همانطور که پیشگویی ها در رسانه های اجتماعی پیش بینی کرده بودند ، چهارمین فیلم ماتریسی لانا واچوفسکی در واقع عنوان قیامت های ماتریسی است. کت و شلوارهای Warner Bros با تأیید این عنوان برای جهان ، حتی زمانی که صحبت از تبلیغ ماجراجویی بعدی کیانو ریوز و کری آن ماس شد ، کمی جلوتر رفت. در واقع فیلم از انتشار آینده نشان داده شد و واکنش های اینترنت در این لحظات اولیه بسیار مهربان بود.

در جریان ارائه بزرگ Warner Bros در CinemaCon 2021 ، آنچه به نظر می رسد یک تریلر از The Matrix است قیام به تماشاگران نشان داده شد. در میان آن شرکت کنندگان تعدادی از بهترین های CinemaBlend در این زمینه بودند که از نزدیک دیدند که مسیر Neo و Trinity در روزهای اخیر چگونه شکل می گیرد. بیایید با شون اوکانل خودمان شروع کنیم ، که ظاهر جدید نئو را با نقش کیانو ریوز مقایسه کرد: جان ویک. #TheMatrix4

در حالی که ممکن است همانطور که قبلاً وعده داده بودیم “روز کیانو ریوز” دریافت نشود ، جالب است بدانید که این بازیگر در ظاهر جان ویک خود را برای رستاخیزهای ماتریکس حفظ می کند. اگرچه با توجه به شباهت های بین نئو و خود عیسی ، این ظاهر چیزی بیشتر از یک مختصر نویسی مناسب برای “کیانو” بد نیست. اگرچه هنوز هم چنین اقدامات زیادی وجود دارد ، مانند شما. در واکنش بعدی به فیلم The Matrix Resurrections می بینم:

من فقط تریلر فیلم The Matrix: Resurrections را در CinemaCon دیدم و بسیار بد جلوه می کند. من آنقدر نگران بودم که قرار نبود به من WOW برسد ، اما من کاملاً اشتباه کردم. تنها چیزی که من را شوکه کرد این است که تعدادی از شخصیت های اصلی در تریلر ظاهر نمی شوند. #TheMatrix4

تقریباً 20 سال است که The Matrix Revolutions سه گانه پرفروش The Wachowski را بسته است. بنابراین ، استقبال مخاطبان از بازی The Matrix Resurrections به خوبی آنها نشان می دهد که آیا این سومین دنباله ای است که مردم واقعاً از آن لذت خواهند برد یا خیر. حتی در این واکنش کوتاه بعدی ، هیجان قابل لمس است:

تابلوی برادران وارنر پیچیده شده است. من در اسرع وقت یک مقاله مفصل با آنچه دیدم ، دریافت خواهم کرد. #سینما ماتریس: رستاخیزها ، از آنچه دیدم ، بسیار باورنکردنی به نظر می رسد. بتمن حماسی و بسیار تاریک به نظر می رسد. در حال حاضر Dune رسماً علاقه ام را به خود جلب کرده است. بسیار بزرگ به نظر می رسد.

اکثر این واکنش ها به The Matrix Resurrections به صورت جداگانه متمرکز شده است. اما توییت نهایی ما نشان می دهد که تبلیغات یک پدیده محلی نبوده است. بنابراین اگر فکر می کردید شما تنها کسی هستید که می توانید یحیی عبدالمتین دوم و نیل پاتریک هریس را برای اولین بار در ماتریس خود ببینید ، ممکن است دوبار فکر کنید. در اینجا نحوه نمایش تریلر بر روی کل مخاطبان CinemaCon نشان داده شده است:

فقط در: ما یک عنوان داریم – چهارمین فیلم ماتریکس به طور رسمی The Matrix Resurrections نام دارد. تماشاگران در #سینما به فیلمهای اولیه نیز علاقه دارند. امیدوارم به زودی ببینیم! این فیلم در ماه دسامبر سال جاری به سینماها می آید #TheMatrixResurrections. pic.twitter.com/RHAMHq20XO

در حال حاضر ، البته ، این فقط یک واکنش اولیه به تریلری است که هنوز برای عموم منتشر نشده است. بنابراین هنوز تصویری بزرگتر از شانس The Matrix Resurrections برای جلب رضایت مردم دیده نشده است. امیدوارم دیرتر بدانیم این نتایج چیست ، زیرا فیلم در اینترنت موجود نیست و فیلم برای اکران در 22 دسامبر برنامه ریزی شده است. با توجه به این که مدت زیادی از مرد عنکبوتی جدید: No Way Home نگذشته است ، دوست داریم فکر کنیم احتمال پخش این فیلم زودتر از دیروز بسیار خوب است.

CinemaBlend’s جیمز باند (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *