اولین دنیای ژوراسیک: فیلم Dominion دایناسورهای کلاسیک ، برف و یک سوال عظیم را نشان می دهد

هنوز زمان زیادی باقی مانده است تا دنیای ژوراسیک کالین تروروو: سلطه به سینماها برسد. در حالی که فیلم پرفروش با موفقیت در سال 2020 به پایان رسید-با شروع و توقف تولید همه گیر-این فیلم از تمام سال 2021 برای پس تولید استفاده می کند و فیلم در حال تنظیم است تا یکی از بزرگترین فیلم ها باشد. در سال 2022 اکران می شود. با وجود این واقعیت که هنوز منتظر یک انتظار طولانی مدت هستیم ، اما یونیورسال پیکچرز امروز بعدازظهر با نشان دادن اولین فیلم از فیلم آینده ، یک شگفتی فوق العاده را در CinemaCon 2021 انجام داد.

در کنوانسیون سالانه صاحبان تئاتر امروز بین تماشاگران س questionالات زیادی مطرح شد که آیا Universal تصاویری از Jurassic World: Dominion را در هنگام ارائه آنها در کولوسئوم در قصر سزارس به نمایش می گذارد و در حالی که لحظه ای به نظر می رسید این اتفاق نمی افتد ، استودیو سپس همه را شگفت زده کرد که این آخرین عنوانی است که در طول رویداد مورد بحث قرار گرفت. ما یک تریلر یا اولین نگاه گسترده دریافت نکردیم ، اما در عوض یک حلقه پشت صحنه ارائه کردیم که ستارگان و کارگردان فیلم جدید را در آن نشان می داد ، و همچنین نگاه کوتاهی به عملکردی که قرار است رخ دهد.

همانطور که به خاطر دارید JA Bayona’s Jurassic World: Fallen Kingdom با فرار همه انواع دایناسورها از اسارت و حمله به جهان ما به پایان رسید – و این شرایط خاص در قلب جهان ژوراسیک: سلطه است همه چیز درباره. در یک کلیپ از مصاحبه با کالین ترورو ، فیلمساز می گوید که فیلم یک سوال واحد را مطرح می کند: اگر دایناسورها در بین ما زندگی می کردند ، آیا شما در امان خواهید بود؟ پاسخ منفی است.

این فیلم بازگشت بسیاری از دایناسورهای کلاسیک را نشان می دهد – از جمله برخی از آنها که مدت هاست آنها را ندیده ایم. همانطور که انتظار دارید ، Tyrannosaurus Rex وحشتناک وجود دارد ، Velociraptors هنوز هم باعث انواع جهنم می شوند و Brontosaurus بدون توجه به آنچه انجام می دهند به طرز شگفت انگیزی ظاهر می شوند. با این حال ، بهترین شگفتی از همه ، دیدن یک نگاه اجمالی از یک Dilophosaurus بود ، این یک دینو است که تماشاگران آن را به عنوان موجودی که قبل از بلعیدن او در پارک ژوراسیک ، گوشت سیاه را در صورت ندری وین نایت تف می کرد ، به یاد می آورند.

بسیاری از جزئیات طرح در دنیای ژوراسیک فاش نشده است: حلقه سلطه – شامل جزئیات مربوط به زمان و تنظیم – اما یکی از چشمگیرترین چیزها در مورد فیلم فقط منظره بود دایناسورها در محیط های برفی این حق امتیاز در درجه اول حیوانات افسانه ای را در محیط های گرمسیری یا حداقل در شهرها (با نگاهی به شما ، The Lost World: Jurassic Park و Jurassic World: Fallen Kingdom) نگاه می کند ، اما آنها را در محیط هایی شبیه به غرب میانه در زمستان می بینید. بسیار راد است من کاملاً مطمئن نیستم که آنها چقدر با آب و هوا سازگار می شوند ، زیرا اینها موجوداتی نیستند که شما معمولاً در مورد رشد در سرما فکر می کنید ، اما مطمئناً از نظر زیبایی شناسی فوق العاده به نظر می رسد.

بیشتر در آینده …

بومی NJ که LA را خانه می نامد ؛ در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *