اندرو گارفیلد خطاب به آن شایعات و طرفداران مرد عنکبوتی خوشحال نخواهند شد

شایعات راهی برای ریشه دواندن و آتش گرفتن دارند و هیچ گرمای واقعی برای گسترش شعله های آتش وجود ندارد. یک آبدار در اطراف مرد عنکبوتی سونی و مارول چرخیده است: راهی به خانه نیست ، و این شامل بازگشت عناصر اصلی مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد است. خوب ، دومی برای تبلیغ آخرین فیلمش با جاش هوروویتز نشست و وقتی از او در مورد دخالت در فیلم خالی پرسیدند ، او پرونده قانع کننده ای را برای عدم حضور در آن مطرح کرد. در اینجا ، این یکی را برای خود تماشا کنید ، و ما در طرف دیگر بحث خواهیم کرد:

اندرو گارفیلد آماده صحبت در مورد این شایعات در مورد بازگشت خود به عنوان مرد عنکبوتی است. شاید تعجب کنید که می بینید چه چیزی برای گفتن دارد. مصاحبه کامل را با نام تجاری جدید #happysadconfused تماشا کنید! https://t.co/e84Wokl1SQ pic.twitter.com/Civpe3Am5p

آندرو گارفیلد در حال انجام مراحل تبلیغ فیلم آینده خود به عنوان جریان اصلی است ، بنابراین او به عنوان مهمان در پادکست Happy Sad Confused ظاهر شد. جاش هوروویتز ، مجری برنامه ، سرانجام مجبور شد به شایعات مداوم مرد عنکبوتی که اندرو گارفیلد در فیلم مقابل مرد عنکبوتی تام هالند و همچنین مرد عنکبوتی توبی مگوایر ظاهر می شود ، بپردازد. چنین ترفند جادویی به لطف Multiverse ، که می دانیم مارول می خواهد شروع به معرفی آن در MCU کند ، امکان پذیر خواهد بود.

اما به نظر می رسد اندرو گارفیلد در کلیپ فوق آب سرد را بر روی این شایعات پرتاب می کند. بنابراین اکنون این مسئله به وجود می آید ، “آیا او را باور می کنید؟” این مرد یک بازیگر حرفه ای و کاملاً با استعداد است. شما باید اعتقاد داشته باشید که او آماده است تا در یک مصاحبه طولانی مدت به این سال بپردازد ، و بنابراین او احتمالاً می دانسته که چگونه می خواهد پاسخ دهد.

اما لعنت. او در آن کلیپ مصاحبه فوق العاده قانع کننده به نظر می رسد. من این فیلم را آنگونه که توطئه گران JFK فیلم Zapruder را تجزیه و تحلیل کرده اند ، تجزیه و تحلیل کرده ام. به نظر می رسد گارفیلد وزنه ای را از روی شانه های خود برمی دارد زیرا سرانجام قادر به پرداختن به شایعاتی است كه در رسانه های اجتماعی می بیند. (توجه داشته باشید ، هیچ چیز مانع از بیرون آمدن و خطاب كردن آنها به آنها نشده است.) او می خواهد مردم بدانند كه او در Jon Watts نیست – مرد عنكبوتی: راهی به خانه نیست و به Horowitz می گوید:

آنجا هیچ چیز برای خراب کردن نیست! “گوش کن ، من نمی توانم برای هر چیز دیگری صحبت کنم ، اما برای خودم. مانند ، آنها ممکن است کاری انجام دهند. اما من تماسی نگرفتم. من تماسی دریافت نکردم گوش کن ، من تا الان تماسی می گرفتم ، این همه حرفی است که می زنم.

خوب ، خوب. او تماس نگرفت. اما آیا آنها برای او ایمیل ارسال کردند؟ آیا کوین فیگ نامه ای به اندرو گارفیلد نوشت که او را به حق رای دادن برای دو فیلم Amazing Spider-Man هدایت کند؟ ما امیدواریم که این یک سو actorاستفاده توسط یک بازیگر خارق العاده است که یک میلیون NDA امضا کرده و یک کامیون پول در جاده خود دارد و منتظر تخلیه ثروت کمی است ، به شرطی که از راز کامو خود محافظت کند.

ما خیلی زود خواهیم دانست. مارول و سونی در تاریخ 17 دسامبر از بازی Spider-Man: No Way Home رونمایی می کنند و قطعات مربوط به افشاگری در انتهای Spider-Man: Far From Home را جمع می کنند و به سفر پیتر پارکر در جهان مارول ادامه می دهند.

آشغال فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. ReelBlend cohost. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *