امی شومر و جان کرازینسکی با او در یک بررسی مکان بخش آرام تبادل نظر زیادی دارند

آخر هفته گذشته ، سرانجام A Quiet Place Part II ، که زمانی قرار بود در بهار سال 2020 اکران شود ، در سینماها افتتاح شد. دنباله ترسناک مانند سلف سال 2018 خود مورد ستایش بسیاری قرار گرفته است و از جمله طرفداران آن کمدی و بازیگر زن امی شومر است. او نظرات مثبت خود را در مورد A Quiet Place Part II در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت ، که باعث شد وی با کارگردان جان کراسینسکی تبادل نظر زیادی داشته باشد.

در پستی که از آن زمان حذف شده در صفحه اینستاگرام خود ، امی شومر اظهار داشت: نقد و بررسی او برای A Quiet Place Part II ، در حالی که همچنین شامل یک اظهارنظر سرگرم کننده در مورد جان کراسینسکی و همسرش ، بازیگر همکار و ستاره دنباله ، امیلی بلانت بود.

من هر ثانیهaquietplacemovie را حتی بهتر از دوست داشتم اولین کسی که من را دور کرد. حضور در یک سالن سینما حیرت انگیز است ، و اگرچه مدت هاست که گفته ام فکر می کنم امیلی و جان برای تبلیغات یک ازدواج وانمود می کنند. اما من هنوز فکر می کنم که این آخر هفته بارانی را باید آن را ببینید.

تعریف اینکه شما از یک مکان آرام یک قسمت II بیشتر از یک مکان آرام لذت می برید ، ستایش زیادی است که در واقع در نظر گرفته شده است که مقدمه ما در این زمین پر از صدا با تحسین است- موجودات حساس سه سال پیش بود. این گفته نمی شود که همه احساس کنند دنباله مکان Quiet Place برتر از نسخه اصلی است ، اما قطعاً با استقبال مثبت زیادی روبرو می شود و در Rotten Tomatoes با 91٪ منتقدان حرفه ای و 94٪ مخاطبان قرار می گیرد. این چیزی نیست که بتوان در آن عطسه کرد.

در مورد اظهار نظر ایمی شومر در مورد ازدواج جان کراسینسکی و امیلی بلانت ، کراسینسکی در مقابل قسمت نظرات پست اینستاگرام شومر توقف کرد و گفت موارد زیر:

ایمی متشکرم! برای منفجر کردن تمام نقاط ازدواج ما.

اوه اوه ، گربه از کیف خارج شد. این برای A Quiet Place Part III خوشایند نیست. نه ، این را بخوانید ، جان کراسینسکی فقط شوخی را ادامه داد که ایمی شومر کمی بیشتر شروع کرد. خوشحالم که می بینم او یک ورزش خوب است. همانند A Quiet Place ، کرازینسکی پشت صندلی کارگردان A Quiet Place Part II نشست و روی فیلمنامه کار کرد ، اما این بار تقریباً به همان اندازه زمان نمایش نداشت. دلیلش این است که شخصیت او ، لی ابوت ، در فیلم اول درگذشت و حضور او را در دنباله شروع بازگشت فلش بک محدود کرد. Evelyn Abbot فرزندان خود را از طریق این جهان پس از آخرالزمانی راهنمایی می کند ، که به لطف کشف یک بازخورد صوتی با فرکانس بالا در فیلم اول که این هیولاها را آسیب پذیر می کند ، ساده تر شده است. چهره های تازه این دنباله شامل سیلیان مورفی ، جیمون هونسو و اسکوت مک نیری است. A Quiet Place Part II یکی از اولین فیلم هایی است که از زمان بازگشایی سالن های تئاتر با اقدامات جدید ایمنی و بهداشتی پس از ماه ها تعطیلی در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ، منحصراً در صفحه نمایش پخش می شود. تاکنون ، این فیلم ترسناک 80.5 میلیون دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرده است.

حتماً نظرات CinemaBlend را در مورد A Quiet Place Part II بخوانید ، و اگر کنجکاو نیستید که اواخر امسال چه فیلم هایی از راه می رسد ، با برنامه انتشار 2021 ما مشورت کنید. در مورد ایمی شومر ، او قرار است در درام A24 انسانها ظاهر شود ، که همچنین استیون یون The Walking Dead (مورچه متحرک) را بازی می کند.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و پزشکی که عاشق عشق هستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *