امیلی بلانت در جنگل کروز و مناظره راک اگر بتوانند ایندیانا جونز را در مبارزه شکست دهند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

دواین – کشتی جنگلی راک جانسون و امیلی بلانت در سینماها مورد توجه قرار گرفته است و یک ماجراجویی حماسی را ارائه کرده است. که واقعاً شیمی بین دو ستاره آن را نشان می دهد. دواین جانسون البته تسلط بر گیشه را با یک فیلم بدون پیراهن جشن گرفت. و با وجود اینکه نگرانی هایی به دلیل استراتژی انتشار دوگانه از دیزنی وجود داشت ، این فیلم هنوز موفقیت آمیز است. Jungle Cruise دارای عناصری از فیلم های دزدان دریایی کارائیب و شاید حتی هیجان انگیزتر ، حق رای دادن ایندیانا جونز است. امیلی بلانت و The Rock اخیراً بحث کردند که آیا می توانند ایندیانا جونز را در نبردی رودررو شکست دهند. با الهام از ایندیانا جونز امیلی بلانت و دواین جانسون ، ستاره های Jungle Cruise در مورد اینکه آیا شخصیت های آنها می توانند ایندیانا جونز را در یک مبارزه شکست دهند یا خیر بحث کرده اند. و آنها قطعاً از نظر شیمیایی شرایط خود را ارائه می دهند و به IMBD می گویند:

امیلی بلانت: من می گویم ایندیانا زیرا او با کلاه کمی بهتر از دواین به نظر می رسد و همچنین شلاقی هم دارد.

دواین جانسون: من فکر نمی کنم ایندی – ما این را گرفتیم.

بلانت: ما قدرت و مغز وحشی داریم.

جانسون: ما قدرت و مغز بی رحمی داریم ، جذابیت.

بلانت: جذابیت جنسی! و یک خودخواهی عظیم و این می تواند شما را از هر چیزی دور کند.

در حالی که با هم بسیار جذاب و بامزه هستید و به سوالات مختلف در مورد Jungle Cruise پاسخ می دهید ، The Rock و Emily Blunt در صورت پیروزی در برابر یکی از آنها نظر خود را ارائه می دهند. شاخص ترین شخصیت های فیلم تمام دوران: ایندیانا جونز. در ابتدا ، امیلی بلانت می گوید ایندی برنده می شود زیرا او شلاقی دارد و با کلاه بهتر از فرانک دواین جانسون به نظر می رسد ، اما The Rock این کار را رد می کند و می گوید که به عنوان دو نفره ، آنها برنده می شوند. آنها از مزیت جفت بودن برخوردارند ، بنابراین برای پیشنهاد این امر خارج از محدوده نیستند. و راک دو برابر ایندیانا جونز است ، بنابراین این فاکتور نیز وجود دارد.

ایندیانا جونز سهم خود را از ضایعات با بچه های بزرگتر و گروه های افراد بد داشته است ، جایی که احتمال بیرون آمدن او وجود دارد. زنده وجود نداشت ، اما او همیشه در صدر قرار می گرفت. برند فریزر و راشل وایس از مومیایی یک مسابقه عادلانه تر را شامل می شوند. Jungle Cruise و The Mummy برخی ویژگی ها و الهام از ایندیانا جونز را دارند ، بنابراین قرار دادن آنها در مقابل یکدیگر کاملاً منطقی است.

کروز جنگل یک سواری وحشی است و پایان آن بسیاری از سوالات بی پاسخ را باقی می گذارد و این امکان را باز می کند. برای عاقبت خط پایین اگر دنباله ای وجود داشته باشد ، که امیدوارم وجود داشته باشد ، چند عنصر از سواری دیزنی وجود دارد که دنباله باید شامل آنها شود.

دواین جانسون در حال حاضر در تابستان سال آینده منتظر اولین فیلم DC خود در بلک آدام است و فیلم و قدرت قهرمان/شرور کاملاً حماسی به نظر می رسد. امیلی بلانت هنوز با طرفداران Fantastic Four درگیر این است که آیا او نقش سو استروم را بازی می کند یا خیر ، و جزئیات لازم برای ساختن یک فیلم ابرقهرمانی را توضیح می دهد. امیدوارم ، ما مجبور نباشیم خیلی منتظر همکاری امیلی بلانت و دواین جانسون باشیم ، زیرا نمی توانیم از ترکیب شیمیایی آنها به خوبی استفاده کنیم.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *