امیلی بلانت تمام بیماری های سوختگی در جنگل جدید جنگل را می سوزاند ، اما دواین جانسون کاملاً آن را دوست دارد

امیلی بلانت و دواین – فیلم موفق Jungle Cruise (راک جانسون) با یک ماجراجویی باورنکردنی و شیمی فوق العاده بین دو ستاره خود بینندگان را مجذوب خود کرده است. The Rock اخیراً با تشکر از طرفداران خود که با وجود همه گیری همه گیر در حال حاضر برای حمایت از فیلم به سینماها آمده اند ، و Jungle Cruise علیرغم احتمالات ، این کار را شایسته انجام داده است. بلانت و جانسون هنگام تبلیغ فیلم ، شیمی خود را در داخل و خارج از نمایش نشان داده اند ، و گوهرهایی مانند نام مستعار خنده دار بازیگر زن برای The Rock را نشان دادند. در حال حاضر ، او در تمام مصاحبه های جدید Jungle Cruise دچار تمام سوختگی ها شده است ، اما همبازی اش کاملاً آن را دوست دارد.

بازیگران فیلم مطبوعاتی برای فیلم های جدید معمولاً برای بینندگان بسیار سرگرم کننده است و مصاحبه های Jungle Cruise مجموعه ای بی پایان از کلیپ های خنده دار امیلی بلانت و دواین جانسون بوده است. حتی در یک بیماری همه گیر که در آن همه چیز به دلیل پروتکل های بهداشتی و ایمنی غیر معمول است ، هنوز هم بسیار موفق بوده است و طرفداران فعالیت های فوق برنامه ستاره های فیلم را برای تبلیغ فیلم جدید دیزنی دوست داشته اند. مصاحبه های جدید ، در واقع ، شوخ طبعی بلانت را نشان می دهد ، و یک پست اینستاگرامی از The Rock برای اثبات آن وجود دارد:

پستی که توسط therock (therock) به اشتراک گذاشته شد

ما این دو را در ویدئو می بینیم که جوک های بازیگوش و خنده داری را رد و بدل می کنند که از مصاحبه های مختلف این دو با Jungle Cruise گرفته شده است. راک خوب کار می کند ، اما امیلی بلانت با شوخی هایش در مورد تنفس پروتئینی برنامه را می دزدد ، جانسون یاد گرفت که “بازیگری” را به عنوان بزرگترین چالش خود در فیلم یاد می گیرد ، به علاوه روش کلی ای که باعث شد The Rock با خنده در طول ویدئو از بین برود. بدیهی است که این دو با یکدیگر همکاری خوبی داشتند و این نشان می دهد.

The Rock عاشق این ویدئو بود و پیامی طولانی برای ارسال آن ارسال کرد و تاکید کرد که او هرگز با کسی که او را ساخته است کار نکرده است به سختی امیلی بلانت بخند در نگاه او هرگز مطبوعاتی که با جنگل کروز مقایسه شود وجود نخواهد داشت. شیمی آنها اصلی ترین راه حل برای Jungle Cruise است و باعث می شود من دوباره آن جفت را روی صفحه ببینم. زندگی من که بیشتر از این زندگی مرا می خنداند مردی که ما خیلی سخت می گوییم و می خندیم و همه بازیگران مطبوعاتی آینده در مقایسه با ما برای همیشه رنگ پریده خواهند شد.

بعد از کروز جنگل ، به نظر می رسد امیلی بلانت برای فیلم بعدی خود به آمازون می رود ، جایی که او نقش یک بازپرس را در قرن نوزدهم در یک محصول تولید شده توسط همکارش بازی می کند! و البته ، The Rock دارای Black Adam و تعدادی دیگر از فیلم های آینده است. امیدوارم در آینده دوباره امیلی بلانت و The Rock را با هم روی صفحه ببینیم و شاید حتی در یک داستان اسباب بازی زنده نیز حضور داشته باشد ، ایده ای که این زوج از آن لذت بردند. تا آن زمان ، Jungle Cruise هنوز برای تماشای ماجراجویی حماسی امیلی بلانت و دواین جانسون وجود دارد.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *