امبر هرد در آکوامن و مجموعه پادشاهی گمشده حضور دارد و کاملا خسته به نظر می رسد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

پس از یک سال سخت تاخیر ، تعدادی از پروژه های کمیک بوک مورد انتظار در حال فیلمبرداری هستند. از نظر DC ، همه چیز شامل بازگشت جیمز وان به جهان مشترک با آکوامن و پادشاهی گمشده می شود. امبر هرد بازیگر Mera ظاهراً با بقیه بازیگران سر صحنه است و به نظر می رسد از محتویات اسرارآمیز فیلم کاملاً خسته شده است. مبارزه با رقص ، بدلکاری و موارد مشابه. جیمز وان با استفاده از سیم کشی پیشرفته و جلوه های بصری به اولین فیلم Aquaman در زیر آب احساس بی وزنی می دهد و تماشاگران فیلم نمی توانند منتظر بمانند تا ببینند او برای دنباله چه برنامه ای دارد. به نظر می رسد امبر هرد در زمینه The Lost Kingdom سخت کار می کند و عکس زیر را به اشتراک می گذارد:

پستی که امبر هرد (amberheard) به اشتراک گذاشته است

افراد مشهور ، آنها درست مثل ما. به نظر می رسد امبر هرد در حین کار بر روی صحنه های مختلف مبارزه Aquaman و The Lost Kingdom در حال تمرینات دیوانه کننده است. و من فکر می کنم که همه ما می توانیم با احساس فروپاشی بعد از انجام تمرینات بدنی ارتباط برقرار کنیم. ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم مرا در دنباله بعدی DC چه اقدامی انجام می دهد.

تصویر فوق از حساب شخصی اینستاگرام امبر هرد به دست ما می رسد. در آن ما او را با لباس فعال می بینیم که از فرط خستگی روی برخی از تشک های آبی دراز کشیده است. زیرنویس روی آن نوشته شده است: “یک روز دیگر در دفتر ،” از اینکه بازیگر بودن چقدر منحصر به فرد است سرگرم کننده است. البته ، بازیگران Aquaman او مانند جیسون موموآ و پاتریک ویلسون احتمالاً هنگام بازگشت به DCEU احساس مشابهی دارند.

طرفداران DC می توانند زمان آمبر هرد را دوباره در DCEU تماشا کنند. تا کنون در HBO Max برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

امبر هرد اخیراً بسیار شلوغ بوده و فقط چند ماه قبل از شروع عکاسی اصلی آکوامن و پادشاهی گمشده مادر شده است. اما او ظاهراً قبل از بازنشر Mera در صفحه بزرگ ، در بهترین حالت خود قرار دارد. اگرچه به نظر می رسد جیمز وان و شرکتش در حین تمرین صحنه های اکشن این نظریه را به طور قطع آزمایش می کنند.

باید دید دقیقاً جیمز وان برای آکوامن و پادشاهی گمشده چه آستینی دارد. در حالی که بازی Trench لغو شد ، وان باید بتواند تمرکز کامل خود را بر دنباله Aquaman بگذارد. و با تولید در حال انجام ، امیدوارم که هر چه زودتر اطلاعات دقیقی در مورد پروژه بدست آوریم.

قبل از Aquaman 2 ، امبر هرد نقش DCEU خود را برای بازسازی فیلم های Justice League زک اسنایدر تکرار کرد. به مرا در سکانس جدید Knightmare حضور داشت و برنامه های اسنایدر را برای شخصیت در دنباله های لیگ عدالت مورد تامل قرار داد. حالا او برای دومین فیلم انفرادی جیسون موموآ به کانون اصلی DCEU باز می گردد.

انتظار می رود که Aquaman and the Lost Kingdom در 16 دسامبر 2022 در سینماها حضور داشته باشد. در همین حال ، تاریخهای اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران مشهور خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *