استودیوهای یونیورسال فقط یک مزاحم برای Velocicoaster انداختند و من به نوعی حتی بیشتر هیاهو هستم

پارک های مهم در حال حاضر در سراسر کشور باز هستند و طرفداران در حال بازگشت به جاذبه های مورد علاقه خود هستند. اما گرچه به راحتی باز بودن برای بسیاری کافی است ، پارک های تفریحی خود با اتمام تجربیات جدید نیز به کار خود ادامه داده اند. در جزایر Adventure of Universal Orlando Resort به معنای کاملاً جدید جهانی Jurassic Velocicoaster است ، و اکنون حساب توییتر پارک مزاحم غلتک آستر آینده شده و من را بیش از پیش برای آن هیجان زده می کند. بیش از یک ماه دیگر برای عموم مردم باقی مانده است ، اما این هیاهو در حال تب و تاب شدن است. غلتک جدید موضوع اصلی گفتگوی پیرامون Universal Orlando Resort بوده است ، زیرا پیش از این پارک موضوعی حتی اعتراف می کرد که واقعی است ، اما اکنون تقریباً اینجا است و هیجان زده نشدن بسیار دشوار است.

خوب صبح ، رپتورها pic.twitter.com/GwImIdY7hc

The Jurassic World Velocicoaster در حال حاضر پیش نمایش پیش فروشندگان سالانه و سایر مهمانان را اجرا می کند اما تا 10 ژوئن برای عموم مردم باز نخواهد بود. مشاهده پاسخ های افرادی که پاسخ داده اند در حال حاضر سوار غلتک جدید شده است ، لزوماً تصور نمی شود که ممکن است برای آن هیجان زده شود ، و با این حال ، هر یک از این تصاویر ارسال شده توسط حساب UOR توییتر بسیار زیبا است. به نظر می رسد آن دروازه چوبی با آرم پارک ژوراسیک بهترین مکان برای گرفتن یک عکس از طرفداران است. من می خواهم با یک فنجان قهوه داغ در آنجا بایستم و فقط منتظر بمانم تا دروازه باز شود.

تصاویر دیگر فقط عناصر دیگر جاذبه را نشان می دهد ، قسمتهایی از خود زیر لیوانی که به نظر می رسد فوق العاده سرگرم کننده باشید یا فقط بخشی از موضوعات مرتبط باشد. دیدن فیلم در حال اجرا زیر لیوانی به نظر شگفت انگیز می رسد ، اما این عکسهای ساده و جذاب از جاذبه باعث می شود که مانند یک جانور خوابیده به زودی بیدار شود. احساس خطرناک است ، اما همچنین هیجان انگیز است.

صبح بخیر ، کلاه بالا. pic.twitter.com/r9p6nhz4XB

بر اساس عکس العمل هایی که در مورد Jurassic World Velocicoaster مشاهده شده است ، سواری جدید همان چیزی است که طرفداران امیدوار بوده اند. واکنشهای کمی وجود داشته است که کاملاً درگیر همه چیز نباشد ، از صف paddock رپتور گرفته تا خود سواری. این که عاشق دنیای ژوراسیک هستید یا به سادگی عاشق غلتک زیر بشکهای هستید ، به نظر می رسد این یکی دیگر از لوازم جانبی عالی جزایر ماجراجویی است که به لطف ماجراجویی موتور سیکلت موجودات جادویی Hagrid در یکی از پارک های فلوریدا یکی از بهترین زیر لیوان های غلتکی را دارد.

بین Velocicoaster در Universal ، غلتک جدید Guardians of the Galaxy که به دنیای دیزنی می آید ، زندگی مخفی حیوانات خانگی: خارج از بند که در استودیوی جهانی هالیوود افتتاح شده است ، و پردیس انتقام جویان در Disneyland Resort ، بسیار جالب است چیزهایی در پارک های موضوعی که باید از آنها هیجان زده شوید.

مواد مخدر پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *