استفن لنگ ، بازیگر آواتار ، پس از خواندن اسکریپت های دنباله های جیمز کامرون ، چگونه واکنش نشان داد

دنباله های Avatar سالهای زیادی در حال ساخت بوده اند و بیشتر از هر زمان دیگری به حضور واقعی در مقابل طرفداران نزدیک شده اند. فیلم های جیمز کامرون کارهای هیجان انگیزی را انجام می دهند ، مانند آوردن بازیگران جدیدی مانند میشل یوه. با این حال ، آنها همچنین ستاره هایی از اولین فیلم مانند سیگورنی ویور را بازمی گردانند ، که توسط داستانهای احساسی کامرون قادر به بیان این فیلم بود. در حال حاضر ، استفان لانگ ، که با وجود مرگ روی صفحه ، برای فیلم Avatar 2 باز می گردد ، پس از خواندن تمام فیلمنامه های دنباله های آواتار ، واکنش احساسی خود را بیان کرد.

هنگام صحبت با Collider در مورد فیلم خود فیلم جدید Donat € ™ t تنفس 2 ، استفان لنگ در مورد دنباله های فیلم آواتار پرسیده شد و همانطور که انتظار داشتید ، او هیچ جزئیات طرح یا اطلاعات خاصی را ارائه نداد. با وجود این ، استفن لانگ هنگام تجربه خواندن فیلمنامه های جیمز کامرون ، تجربه ای احساسی را به یاد آورد و گفت:

وقتی آخرین فیلمنامه را به پایان رساندم ، گریه می کردم. فقط فکر می کردم خیلی زیباست. بله ، فیلمنامه پایانی چون او یک داستان عالی ، عالی ، یک داستان اصلی ، یک داستان زیبا و زیبا می گوید ، و من فوق العاده تحت تأثیر آن قرار گرفتم. من امیدوارم و من اطمینان دارم و معتقدم که مخاطبان نیز خواهند بود ، زیرا یکی از کارهایی که او واقعا انجام می دهد این است که او آن را از صفحه به صحنه به شکلی که به معنای واقعی کلمه است منتقل می کند. شما می دانید منظورم چیست؟ شما واقعاً آن را می بینید. من فکر می کنم آنچه می خوانید همان چیزی است که از او دریافت می کنید.

اگر استفان لانگ بگوید فیلمنامه های دنباله های آواتار او را “گریه می کند” ، پس ما قطعاً در انتظار یک احشایی هستیم تجربه. جیمز کامرون مهارت زیادی در بیان داستانهای احساسی دارد که در طبیعت عظیم فیلمهایش گم نمی شوند. احساسی که در فیلمهای کامرون مشاهده می شود معمولاً همه جلوه ها ، اکشن و هر فناوری جدیدی را که نشان می دهد هدایت می کند. در کل ، به نظر می رسد دنباله های آواتار نه تنها بزرگتر و بهتر از نسخه اصلی خواهند بود ، بلکه از نظر احساسی نیز م effectiveثرتر هستند.

پس از شنیدن نظرات استفان لنگ در مورد دنباله های آواتار ، صادقانه سخت نیست ببینید چرا جیمز کامرون می تواند ستاره های با استعدادی را برای فیلم هایی مانند کیت وینسلت ، که قبلاً با کامرون کار کرده است ، جذب کند. و فراموش نکنیم که کامرون در طول دوران حرفه ای درخشان خود نیز با افرادی مانند لئوناردو دی کاپریو کار کرده است ، زویی سالادانا و آرنولد شوارتزنگر.

با این وجود ، حتی یک اسکار کارگردان برنده باید بازی خود را ادامه دهد. جیمز کامرون در مورد فشارهای متفاوتی که در ساخت دنباله های یک فیلم بزرگ مانند آواتار ایجاد شده صحبت کرده است. انجام کاری متفاوت و پیش بردن حق رای دادن ، در حالی که چیزی را که فیلم اول را خاص کرده بود حفظ کرد ، چالشی است که کامرون تقریبا باعث شد تمام اتاق نویسنده اش آتش بگیرد.

اما اگر کسی توانایی برآوردن چنین انتظارات بزرگی ، باید جیمز کامرون باشد. و با توجه به اینکه فیلم های آواتار سالهاست در حال ساخت هستند ، می توان تصور کرد که او بسیار فکر کرده و مراقبت کرده است که چگونه می خواهد داستان فیلم جیک سولی سام وورتینگتون و نی تری زویی سالدانا را ادامه دهد. شما می توانید اولین دنباله های کامرون ، Avatar 2 را هنگامی که در 16 دسامبر 2022 به سینماها می آید ، تماشا کنید.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *