ادی مورفی و جونا هیل در حال کار برای کمدی نتفلیکس هستند

پس از سالها دور از افکار عمومی ، ادی مورفی در سال 2019 با صدای جنجالی بازگشت با Dolemite is My Name از Netflix و یک مجری مجری تحسین برانگیز شنبه شب زنده ، و پس از آن Coming 2 America در Amazon Prime Video در اوایل امسال به فیلم اخیر توسط کنیا باریس سیاه نوشته شد و امروز خبر می دهد که مورفی دوباره با او همکاری می کند و همچنین با جونا هیل در یک کمدی دیگر Netflix همکاری می کند.

علاوه بر این جونا هیل برای به اشتراک گذاشتن زمان نمایش فیلم با جونا هیل در این فیلم که هنوز نامی ندارد ، همچنین فیلمنامه را با کنیا باریس نوشت. هر دوی این افراد از طریق شرکت های تولیدی Khalabo Ink Society و Strong Baby تولید خواهند کرد و کوین میشر از فیلم های Misher Films نیز به عنوان تهیه کننده در کنار دیگران حضور دارد. علاوه بر این ، باریس کارگردانی این کمدی Netflix را بر عهده خواهد داشت و این اولین کارگردانی اصلی او خواهد بود ، زیرا قبلاً قسمت های Black-ish و BlackAF را هدایت کرده بود. شایان ذکر است که هریس سال گذشته اعلام کرد که نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی یک فیلم زندگی نامه درباره کمدین ریچارد پرایور را بر عهده دارد ، اما مشخص نیست که این پروژه تا کجا پیش رفته است.

در مورد این فیلم در خلاصه داستان ، THR آن را به عنوان “بررسی عمیق عشق مدرن و پویایی خانواده” و نحوه برخورد فرهنگ ها ، انتظارات اجتماعی و تفاوت های نسلی بر روابط و شکل دادن و تأثیر آنها توصیف کرد. شخصیت های ادی مورفی و جونا هیل در برخی از شخصیت ها از این مسائل ، اما این میزان اطلاعاتی است که تاکنون فاش شده است.

با فرض اینکه این فیلم به سرعت دنبال می شود/اولویت بندی می شود ، این دنباله جونا هیل برای آدام مک کی خواهد بود فیلم آینده Don Looking Look (نگاه نکنید) ، که برای اولین بار در Netflix نمایش داده می شود. بین این پروژه ها و بازی در کنار اما استون در سریال محدود Maniac ، هیل با سرویس پخش مستقیم رابطه برقرار کرده است ، درست مانند ادی مورفی. از دیگر اعتبارات بازیگری اخیر هیل می توان به سگ های جنگی ، نگران نباشید ، او با پای پیاده و ساحل دست نخورده اشاره کرد و او همچنین نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم Mid90s 2018 را بر عهده داشت. دوره ای نیز وجود داشت که هیل برای بازی در ریدلر یا پنگوئن در بتمن آماده می شد ، اگرچه این نقش ها به ترتیب به ترتیب به پل دانو و کالین فارل رسید.

در مورد ادی مورفی ، علاوه بر این کمدی با جونا هیل ، او همچنین بورلی هیلز پلیس 4 را در Netflix قرار داده است. در ماه مارس ، مورفی گفت که فیلمنامه هنوز در حال توسعه است و او با بازگشت اکسل فولی به پیش نمی رود تا داستان مورد پسند او واقع شود. به این ترتیب ، به نظر می رسد که ما می توانیم ماشین کمدی او را با هیل قبل از بورلی هیلز پلیس 4 ببینیم ، اما این هنوز ثابت نشده است. مورفی همچنین ایده ای برای آمدن به آمریکا 3 دارد ، اگرچه برای انجام این کار باید 75 سال سن داشته باشد ، به طوری که در صورت عدم وجود آن برای مدت طولانی اتفاق نمی افتد.

ما در اینجا در CinemaBlend شما را در جریان این کمدی ادی مورفی و جونا هیل Netflix ، از جمله عنوان نهایی آن قرار دهید. در حال حاضر ، راهنمای دقیق ما درباره آنچه در ماه سپتامبر در پلت فرم نمایش داده می شود را بررسی کنید ، یا سفرهای خود را به سینما در اواخر امسال با برنامه اکران ما در سال 2021 برنامه ریزی کنید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *