احترام بازیگران: جایی که قبلاً بازیگران را دیده اید ، از جمله جنیفر هادسون

R-E-S-P-E-C-T. دریابید که آرتا فرانکلین در احترام چه معنایی دارد ، زندگی نامه ای بر اساس زندگی ، میراث و حرفه خواننده فقید قدرتمند. جنیفر هادسون با بازی ملکه روح ، اولین فیلم از کارگردان نامزد تونی ، لیزل تامی ، نظرات متفاوتی دریافت کرد ، اما بسیاری از بینندگان موافقند که برنده اسکار به عنوان خواننده انجیل جدا شده عملکرد فوق العاده ای از خود نشان می دهد. علاوه بر این ، منتقدان به سرعت از بقیه این بازیگران ، که شامل فارست ویتاکر ، مارلون ویانز ، آدرا مک دونالد ، مارک مارون و دیگر افراد است ، تمجید می کنند. اگر از خود می پرسید که قبلاً این گروه معروف را کجا دیده اید (یا شنیده اید) ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! در اینجا جایی است که بازیگران احترام را می شناسید.

به عنوان آرتا فرانکلین ، یکی از بانفوذترین خوانندگان زن دهه 1960 ، جنیفر هادسون نقش ملکه روح را در احترام بازی می کند. مهمتر از همه ، هادسون یک بازیگر برنده اسکار برای بازی در نقش مکمل در Dreamgirls ، اولین بازیگری است. قبل از آن ، هادسون وقتی در فصل سوم American Idol شرکت کرد ، جایی که هفتم شد ، اولین برس های خود را با شهرت یافت. او بعدها در وینی ماندلا ، تولد سیاه و زندگی مخفی زنبورها بازی کرد. علاوه بر این ، هادسون را می توان در Sex and the City ، Winged Creatures ، The Three Stooges ، The Inevitable Defence of Mister & Pete ، Chi-Raq ، Sandy Wexler ، Cats ، Winged Creatures و Monster امسال مشاهده کرد. او همچنین می تواند در Sing نیز شنیده شود. او همچنین مربی در The Voice و The Voice UK بود. علاوه بر این ، هادسون اولین بازی خود را در برادوی در The Color Purple انجام داد. به عنوان یک نوازنده ، علاوه بر این ، این بازیگر برنده گرمی برای آلبوم خود با عنوان 2008 و دیگری برای The Purple Purple شد. بعد ، هادسون در فیلم Tell It Like a Woman بازی خواهد کرد.

در نقش C.L. فرانکلین ، پدر آرتا ، فارست ویتاکر نقش مردی با “صدای میلیون دلاری” را در احترام لیزل تامی بازی می کند. مهمتر از همه ، ویتاکر برای بازی در نقش ایدی امین در آخرین پادشاه اسکاتلند برنده اسکار شد. او همچنین ستاره بازی Ghost Dog: The Way of the Samurai ، Le Daniels’s The Butler ، Bird ، Vantage Point ، Black Nativity ، و اخیراً Burden ، City of Lies و Jingle Jangle: A Christmas Journey است.

علاوه بر این ، دیگر فیلم های قابل توجه فارست ویتاکر عبارتند از The Crying Game ، Arrival ، Bloodsport ، صبح بخیر ، ویتنام ، رنگ پول ، Street Kings ، Where the Wild Things are، Taken 3، Southpaw، The Last Stand ، غرفه تلفن ، اتاق وحشت ، میدان نبرد زمین ، پلنگ سیاه ، Rogue One: A Star Wars Story ، The Great Debaters ، Platoon و Out of the Furnace. او همچنین اولین دختر ، منتظر بازدم و امید شناور را کارگردانی کرد. در خارج از فیلم ، ویتاکر در نقش پدرخوانده هارلم اپیک بازی می کند. او همچنین در Empire، The Shield، ER، Criminal Minds: Suspect Behavior و Roots دیده می شود. در مرحله بعد ، بازیگر برنده جایزه در A Fall from Grace and Havoc (که اکنون در حال فیلمبرداری است) بازی خواهد کرد.

بازی در نقش تد وایت ، مدیر و همسر اول آرتا فرانکلین ، مارلون واینز یک کار پیچیده است. شکل در احترام ویانز در طول زندگی خود در In Living Color ، به ارتقاء جایگاه ستاره خود از طریق نقش اصلی خود در The WB’s The Wayans Bros ادامه داد. از آنجا ، وی در فیلم بی معنی ، تهدیدی برای مرکز جنوبی نباشد در حالی که آب خود را در هود می نوشید بازی کرد. ، فیلم ترسناک 1 و 2 ، جوجه های سفید و مرد کوچک. ”€” که بیشتر آنها را نیز نویسندگی کرده است. بعداً وایانز در Dance Flick ، ​​A Haunted House 1 و 2 ، Fifty Shades of Black و Netflix’s Naked and Sextuplets به نگارش ، تهیه کنندگی و بازی مشترک پرداخت. & Dragons، The 6th Man، Mo ‘Money، I’m Gonna Git You Sucka، Above the Rim، The Ladykillers، Norbit، GI جو: ظهور کبرا و گرما. همچنین ، او به دلیل چرخش های چشمگیر خود در فیلم Requiem for a Dream و سال گذشته On the Rocks مورد تحسین قرار گرفت. علاوه بر این ، وایانز در تلویزیون همچنین خالق و ستاره مارلون شبکه NBC بود. بعد ، او دوباره در بازگشت به خانه شنیده می شود.

در حالی که باربارا سیگرز فرانکلین ، مادر آرتا ، آدرا مک دونالد در نقش لیزل تامی در نقش شخصیت مادری بازی می کند. مهمتر از همه ، مک دونالد یک بازیگر شش بار برنده تونی و تنها فردی است که در هر چهار بخش بازیگری برنده شده است. اجراهای برنده جایزه او در آثار تحسین شده Carousel ، Master Class ، Ragtime ، A Raisin in the Sun ، Porgy and Bess و Lady Day در Emerson’s Bar and Grill یافت شد.

علاوه بر این ، در تلویزیون ، Audra مک دونالد برای وظیفه مجری گری در برنامه Live from Lincoln Center برنده جایزه امی شد. او همچنین نامزدی های امی را برای کار در فیلم های Wit ، A Raisin in the Sun و Lady Day در Merson’s Bar and Grill دریافت کرد. علاوه بر این ، مک دونالد در نقش دکتر نائومی بنت در تمرین خصوصی و لیز لارنس ردیک در The Good Fight بازی کرد. اخیراً ، بازیگر زن برنده جایزه در The Bite Spectrum Originals بازی کرد.

علاوه بر این ، در فیلم ، آدرا مک دونالد در Ricki and the Flash ظاهر شد ، در خانواده اجرا می شود ، Cradle Will Rock ، The Object of محبت من ، هفت خدمتکار ، رمپارت ، سلام دوباره ، بهترین دزد جهان و زیبایی و جانور. در مرحله بعد ، او در The Gilded Age بازی خواهد کرد.

مارک مارون در نقش جری وکسلر ، تهیه کننده اصلی در حرفه آرتا فرانکلین ، یک محرک و تکان دهنده بزرگ در احترام است. مارون ، کمدین و رادیو کهنه کار ، با پادکست بسیار محبوب خود ، WTF با مارک مارون ، شهرت یافت ، که یک حرفه بازیگری فعال را رقم زد. از همه مهمتر ، او خالق و ستاره مارون IFC است و او در فیلم GLOW نتفلیکس نقش سام اسلیویا را بازی کرد. از دیگر اعتبارات تلویزیونی او می توان به Easy ، Louie ، Girls و Roadies اشاره کرد. علاوه بر این ، مارون صدای خود را به هاروی بیکس ، حیوانات ، سیمپسونها ، زمان ماجراجویی ، متالوکالیپس ، زندگی و زمان تیم و دکتر کاتز ، درمانگر حرفه ای وام داد. به طور خلاصه ، او مجری برنامه Never Mind the Buzzcocks از VH1 بود. علاوه بر این ، این کمیک چندین ویژگی ویژه دارد ، از جمله Marc Maron: End Times Fun 2020. ، Flock of Dudes ، کار پیدا کنید ، Los Enchiladas! و Stardust. او همچنین در شمشیر اعتماد بازی کرد. در مرحله بعد ، مارون در To Leslie دیده می شود و در The Bad Guys شنیده می شود. از Blues in Liesl Tommy’s Respect. مهمتر از همه ، بلیج برای بازی در نقش مکمل فیلم Netflix Mudbound نامزد اسکار شد. از دیگر آثار سینمایی او می توان به تولد سیاه ، راک عصرها ، و کارهای تایلر پری به نام خودم می توانم بد انجام دهم اشاره کرد. علاوه بر این ، Blige در سال گذشته در Body Cam و The Violet Heart بازی کرد. علاوه بر این ، او در اوایل امسال در MTV’s Pink Skies Ahead ظاهر شد. علاوه بر این ، Blige به عنوان صداپیشه ، در شرلوک گنوم و تور جهانی Trolls 2020 شنیده شد.

علاوه بر این ، در تلویزیون ، Mary J. Blige نقش اصلی در Starz’s Power Book II: Ghost دارد. او همچنین نقش مکرری در فریاد: قیام VH1 داشت. علاوه بر این ، Blige را می توان در How To Get Away with Murder ، The Umbrella Academy ، Empire ، 30 Rock ، The Jamie Foxx Show و Entourage مشاهده کرد. بعد ، او در فیلم Lost Ollie نتفلیکس بازی می کند. همچنین ، به عنوان یک موسیقیدان ، بلیج شش بار برنده گرمی شده است که بیش از 100 میلیون آلبوم فروخته است.

تیتوس برگس در نقش جیمز کلیولند ، پادشاه انجیل ، یک نیروی محرکه در ژانر موسیقی است. امروز در احترام به نظر می رسد مهمتر از همه ، بارجس به خاطر بازی در نقش تیتوس آندرومدون در فیلم کیمی شکستنی نتفلیکس در نقش کیتی اشمیت ، نامزد دریافت چندین جایزه امی است. او همچنین یک سریال معمولی در Central TV+اپل تی وی است ، که برای آن نامزد جایزه امی نیز شده بود ، و مجری برنامه Netflix Sing On است! از دیگر اعتبارات تلویزیونی این بازیگر می توان به Miracle Workers ، The Good Fight ، Royal Pains ، Blue Bloods ، 30 Rock و A Gifted Man اشاره کرد.

دور از تلویزیون ، Tituss Burgess در Dolemite Is My Name ، Set It دیده شد. Up، then Came You، Catfight و I متنفر از بچه ها و در فیلم The Angry Birds، Smurfs: The Lost Village و The Addams Family (2019) شنیده اید. علاوه بر این ، روی صحنه ، بازیگر در چندین محصول برادوی از جمله Jersey Boys ، Good Vibrations ، The Little Mermaid و Guys and Dolls بازی کرد. از دیگر تئاترهای وی می توان به The Wiz ، Wind in the Willows Christmas و Into the Woods اشاره کرد. Burgess در Grand Theft Auto V. نیز شنیده شد. به دور از این فیلم ، بازیگر کودک در رژه روز شکرگزاری 93 مسی سالانه دیده شد و در استیو ، نمایش دیرهنگام با استفان کولبرت ، تامرون هال و صبح بخیر آمریکا ظاهر شد.

ایفای نقش ارما فرانکلین ، خواهر بزرگتر آرتا ، سایکون سنگبلو نقش مکمل قابل توجهی در Respect دارد. سنگبلوه برای بازی در فیلم Eclipsed از دانای گوریرا ، نامزد بازیگری تونی است. علاوه بر این ، این بازیگر به زودی قرار است در سالهای عجایب ABC بازی کند. از دیگر اعتبارات تلویزیونی او می توان به The Night Of ، In the Dark ، Scandal ، Dawson’s Creek ، Law & Order ، The Good Wife ، Ten Days in the Valley ، The Passage ، Songbyrd و Deliah اشاره کرد. علاوه بر این ، دیگر فیلم های سینگ بلوه عبارتند از Across the Universe ، American Gangster ، Funny Valentines ، Ask for Jane ، Double Play و A Shot Through the Wall سال گذشته. همچنین ، بازیگر زن سینما و تلویزیون در تعداد انگشت شماری فیلم کوتاه از جمله Kismet 1998 ، 44 2008 و Love & Squalor 2012 ظاهر شد. احترام لیزل تامی. از همه مهمتر ، این بازیگر نامزد تونی برای بازی در فیلم Once On This Island در برادوی شد. از دیگر اعتبارات تئاتر او می توان به شهر ما ، Ain’t Misbehavin ‘و Into the Woods اشاره کرد. علاوه بر این ، در تلویزیون ، کیلگور را می توان در قسمت های دهکده و داستانهای شگفت انگیز مشاهده کرد. در حال حاضر ، بازیگر زن نامزد جایزه در کتاب قدرت سوم Starz: Raising Kanan ظاهر می شود. احترام اولین اعتبار فیلم او است.

احترام اکنون در سینماها است. برنامه تاریخ اکران فیلم 2021 را مشاهده کنید.

ویل نویسنده سرگرمی مستقر در پیتسبورگ ، ایالت پاریس است. نوشته های وی را می توان در The Playlist ، Cut Cut Film ، We Got This Covered ، The Young Folks ، Slate و دیگر رسانه ها یافت. او همچنین میزبان هفتگی فیلم/پادکست تلویزیونی Cinemaholics با جان نگرونی است و دوست دارد فکر کند که از علاقه مندان حرفه ای گارفیلد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *