آیا Venom 2 تاریخ را تغییر نمی دهد؟

در حالی که این روزها نسخه های اصلی بیشتری در حال انتشار هستند ، استودیوها هنوز از گیشه اطمینان کامل ندارند. در بیشتر موارد ، این به معنای اکران های ترکیبی است ، به طوری که فیلم ها همزمان با نمایش در سینماها در سرویس های پخش پخش می شوند. اما برای آن استودیوهایی که چنین گزینه ای ندارند ، گیشه تنها چیزی است که وجود دارد. به همین دلیل است که ما همچنان شاهد تاخیر فیلم های اصلی هستیم ، زیرا امید وجود دارد که در آینده ای تاریک ، اوضاع بهتر شود. Venom: Let There Be Carnage فیلمی است که همچنان به تأخیر افتاده است ، اما با وجود شایعات ، ممکن است دیگر به عقب رانده نشود.

دنباله ونوم تنها در سال جاری دو بار به تعویق افتاده است. در ماه مارس ، از ژوئن سال جاری به سپتامبر منتقل شد. سپس در اوایل این ماه آن تاریخ سپتامبر یک ماه دیگر به اکتبر عقب کشیده شد. با این حال ، تقریباً به محض وقوع جدیدترین تاخیر ، شایعاتی مبنی بر ادامه فیلم دوباره ، این بار در اوایل سال 2022 ، شروع شد. این شایعات همین هفته زمانی شروع شد که نمایش CinemaCon سونی هیچ خبری نداشت. یا تصاویری از فیلم.

با این حال ، ورایتی در حال حاضر می گوید که شایعات مربوط به Venom: Let There Be Be Carnage ، که بار دیگر به عقب رانده می شود ، صحت ندارد ، به نقل از یک “خودی استودیویی” که نامش فاش نشده است. معمولاً می توان به ورایتی در چنین مواردی اعتماد کرد ، و بنابراین به نظر می رسد کسانی که منتظر دنباله بعدی هستند دیگر مجبور نباشند بیشتر از حالا منتظر بمانند. امیدوارم فقط چند ماه دیگر باقی بماند و Venom 2 اینجا باشد.

سونی یکی از استودیوهایی است که به جای اکران فیلم ها منتظر صبر است. همه چیز از Ghostbusters: Afterlife تا Morbius ، همچنان به عقب رانده می شود. فیلم اخیر ، دیگری در جهان مرد عنکبوتی سونی ، اکنون برای اکران 2022 آماده شده است ، بنابراین دیدن ونوم جدید با چنین رویکردی چندان شگفت آور نخواهد بود.

خوب یا بد ، اکنون به نظر می رسد که سونی قصد دارد دوباره شروع مجدد فیلم ها را در سینماها آغاز کند. سه ماه آخر سال شاهد سه نسخه بزرگ سونی خواهیم بود. Venom: Let There Be Carnage در اکتبر باز می شود ، Ghostbusters: Afterlife در ماه نوامبر و Spider-Man: No Way Home در ماه دسامبر باز می شوند.

مطمئناً همه چیز می تواند تغییر کند. حتی اگر هیچ برنامه فعلی برای عقب راندن ونوم 2 یا هر فیلم دیگری در حال حاضر وجود نداشته باشد ، یک ماه دیگر منظره می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد و چنین حرکتی ممکن است عاقلانه به نظر برسد. درعین حال ، همه این فیلم ها بسیار گران قیمت بودند و اکران آنها در واقع هزینه استودیوها را به دنبال دارد ، بنابراین در برخی موارد درآمدزایی بهتر از بی پولی است. و مورخ دیزنی آماتور. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *