آیا Tom Holland’s Spider-Man همیشه با شخصیت های مارول دیگر Venom و Sony ملاقات خواهد کرد؟ آنچه یکی از اعدام کنندگان می گوید اینجا است

سالها طول کشید ، اما وقتی سونی و مارول استودیو در سال 2015 رسماً با یکدیگر متحد شدند و مرد عنکبوتی را به جهان سینمایی مارول آوردند ، طرفداران خوشحال شدند. با این حال ، آنچه ممکن است برخی انتظار نداشته باشند سونی در حال ساخت حق امتیاز فیلم خود با شخصیت هایی از گوشه Spider-Man در جهان مارول باشد ، با شروع Venom 2018. با در دست داشتن فیلم های بیشتر ، بسیاری از خود می پرسند که آیا تام هالند مرد عنکبوتی هرگز از این شخصیت ها عبور می کند یا خیر ، و یک مدیر سونی اخیراً نظراتی راجع به این موضوع به اشتراک گذاشته است.

اگرچه سونی این فیلم حق پخش فیلم Spider-Man را دارد ، این شخصیت از زمان حضور خود در سال 2016 در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی کاملا در حق امتیاز Marvel Studios محکم شده است. بنابراین عبور از شخصیت می تواند از نظر لجستیکی روی حیله و تزویر باشد. در حالی که به نظر می رسد در حال حاضر جهانها جدا از هم نگه داشته می شوند ، رئیس گروه فیلم متحرک سونی پیکچرز ، سانفورد پانیچ توضیح می دهد که این استودیو نوعی هدف بلند مدت برای قهرمان لباس دارد:

در واقع برنامه ای وجود دارد . فکر می کنم حالا شاید برای افرادی که سرشان را می گذرانیم کمی واضح تر شده باشد و فکر می کنم وقتی هیچ راهی به خانه نرسد ، موارد بیشتری آشکار خواهد شد.

سنفورد پانیچ قطعاً در مورد ابهام باقی مانده است برنامه “€” ، “در حالی که با Variety صحبت می کنید. گفتن اینکه سونی (و به طور بالقوه مارول استودیو) از نظر اتصالات بیشتر Spider-Man چه برنامه ای دارد سخت است. اما گزارش های اخیر پیرامون Spider-Man: No Way Home شروع به تعجب هواداران در مورد آینده کرده است. بر اساس نظرات Panitch ، به نظر می رسد که سونی درک کرده است که طرفداران این حق رای دادن را مرد عنکبوتی مجاور می دانند ، اما به نظر نمی رسد فکر می کند مخاطبان هنگام Venom س Letالاتی را درباره دیوار خزنده بپرسند: بگذارید قتل عام باشد به سینماها می آید:

ما واقعاً 900 شخصیت خود را به عنوان شعر Spidey تصور نمی کنیم. ما یک جهان مارول داریم. حجم شخصیت هایی که ما داریم – می دانید ، منتظر بمانید تا Venom بعدی را ببینید. شما مردعنکبوتی را از دست نخواهید داد.

بسیاری از طرفداران این باور را دارند که استودیوی سونی و مارول چشم به یک نسخه متنوع سینمایی دوخته اند و اگر گزارش های مربوط به فیلم صحیح باشد ، مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه نمی تواند کارها را شروع کند. با شایعاتی که برای عناصر عنکبوتی سابق توبی مگوایر و اندرو گارفیلد و دکتر استرنج برای نقش آفرینی در این فیلم شایعه شده است ، بسیاری معتقدند که این فیلم در واقع در افق است.

به نظر می رسد فیلم های مارول سونی نیز اشاره به این موضوع دارند یک مولتی ورس بزرگتر ، به لطف وجود تخم مرغ های اصلی عید پاک. در تریلر Venom: Let There Be Carnage تعدادی از ارجاع ها به وبلاگ زن معروف وجود دارد. حتی تریلر فیلم Jared Leto’s Morbius اشاره به حضور یک مرد عنکبوتی داشت. و فراموش نکنیم که در این تریلر همچنین ظاهری از مایکل کیتون وجود داشت که ممکن است نسخه ای از مرد عنکبوتی خود را بازی کند: یا شخصیت بازگشت به خانه ، آدریان تومز / کرکس.

تا سونی و مارول استودیو جزئیات بیشتری را ارائه می دهند ، تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که در مورد آنچه در انتظار هر دو طرف امتیاز فیلم مرد عنکبوتی است پیش بینی کنیم. اما یک چیز واضح است که مطمئناً چیزی در حال دمیدن است و قبل از روشن شدن جزئیات بیشتر فقط زمان لازم است.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریبا هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *