آیا Elle بازی The Kissing Booth 3 بعد از Netflix Threequel باز می گردد؟ جوی کینگ افکار صادقانه خود را به اشتراک می گذارد

SPOILERS برای غرفه بوسیدن 3 پیش هستند.

غرفه بوسیدن از هفته جاری با اکران سومین فیلم برای کار بسته است. غرفه بوسیدن 3 Netflix به عنوان عناوین پرطرفدار سرویس استریم همانند هر یک از فیلم های قبل افزایش یافته است. حق رای دادن با بازی جوئی کینگ به یک موفقیت بزرگ تبدیل شده است ، اما هر داستان باید به پایان برسد مگر اینکه؟ خوب ، بیایید ببینیم ستاره 22 ساله و تهیه کننده اجرایی چه نظری دارد.

در سه سال گذشته ، جویی کینگ نقش ایل ایوانز را در رام کام YA ایفا کرده است که در پی گرفتار شدن او بین او است. رابطه او با بهترین دوستش لی (جوئل کورتنی) و دوست پسر مخفی اش که نوح (یعقوب الوردی) بود و اتفاقاً برادر بودند. اکنون که می دانیم چگونه The Kissing Booth 3 با هر شخصیتی چیزهایی را ترک می کند ، کینگ در مورد افکار خود در مورد فیلم های بیشتر پس از آن صحبت کرد. همانطور که او به نیویورک تایمز گفت:

من این فیلمها را در 17 سالگی شروع کردم. ما درست مثل هم بودیم ، امیدواریم مردم آن را دوست داشته باشند – حتی اگر کسی آن را ببیند. ما نمی دانستیم که این امر چه تأثیر بزرگی خواهد داشت. من هرگز از بازی در Elle خسته نشده ام. خیلی سرگرم کننده است تماشای این داستان به زیبایی در یک کمان زیبا پیچیده شده است ، فکر می کنم بازگشت از آن کمی سخت باشد. ما این پایان را دقیقاً همانطور که فکر می کنم باید باشد ، ساختیم. خودخواهانه ، آیا می خواهم دوباره Elle را بازی کنم؟ کاملا. اما من فکر می کنم که داستان در فصل پایانی خود قرار دارد.

خب ، برو. به گفته این بازیگر ، واقعاً برای The Boissing Booth خداحافظی می شود. همانطور که می گوید ، او دوست داشت نقش را بازی کند چه محبوب شوند چه نباشند. اما در همان زمان ، بازیگران و عوامل تیم سخت تلاش کردند تا مطمئن شوند که طرفداران داستان را به پایان مطلوبی رسانده اند و او از قدم گذاشتن بر آن متنفر است. ارائه یک داستان رضایت بخش برای او مهمتر از شهرت Netflix است و ما می توانیم آن را درک کنیم.

بوسیدن غرفه 3 در مورد تصمیم جوی کینگ در مورد آینده خود پس از دبیرستان است ، که شامل انتخاب بین آنها می شود. دو برادر فلین او در ابتدا تصمیم می گیرد به هاروارد برود تا با نوح باشد ، علیرغم اینکه به طور مخفیانه وارد مدرسه لیلی برکلی می شود. اما در نهایت ، او تصمیم می گیرد با علایق خود پیش برود و برای برنامه طراحی بازی های ویدئویی خود به USC مراجعه می کند.

فیلم با انتقال سریع داستان به مدت شش سال به پایان می رسد. ال و دوستانش همگی از کالج فارغ التحصیل شده اند و در همان مکان تابستانی که در آن بزرگ شده اند ملاقات می کنند. ال در حال طراحی بازی های ویدئویی است و وقتی با نوح برخورد می کند ، پیشنهاداتی از شرکت های حقوقی لس آنجلس و نیویورک دارد. غرفه بوسیدن با یک چشمک به پایان می رسد ، چشمکی می زند که ممکن است ال و نوآ پس از جدایی قبل از دانشگاه دوباره عاشقانه های دبیرستانی خود را دوباره زنده کنند.

غرفه بوسیدن ممکن است به پایان رسیده باشد ، اما ما اطمینان داریم که جویی کینگ به این کار ادامه می دهد بازیگر و تهیه کننده برجسته ای در فیلم هایی باشید که پروژه های متعددی در راه است.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *