آیا Channing Tatum And The Batman’s Zoë Kravitz قرار دارد؟ رفتار اینستاگرامی او سرنخ بزرگی می دهد

در طول سال ، طرفداران چشم عقاب در مورد یک عاشقانه جوان بین Channing Tatum و Zoà «Kravitz ، که اکنون قرار است با هم در یک فیلم هیجان انگیز به نام Pussy Island کار کنند ، احساس کردند. کراویتز همچنین در حال کارگردانی تاتوم در فیلم (اولین اجرای کارگردانش) از روی فیلمنامه ای است که او نویسندگی آن را بر عهده داشته است. با وجود تولید فیلم ، به نظر می رسد سرنخی در مورد رابطه آنها در عادات اخیر تاتوم در رسانه های اجتماعی پنهان شده است.

مردم متوجه شده اند که چانینگ تاتوم نه تنها از مقامات Zoà Kravitzâ پیروی می کند. حساب اینستاگرام بلکه چهار صفحه طرفدار Zoà «Kravitz نیز وجود دارد. در حالی که این بسیار حرکتی است که فقط می تواند سایر افراد مشهور را درگیر کند ، به نظر می رسد بیشتر به سمت انرژی متلاشی شده BF متمایل است تا یک روحیه دوستانه حمایتی ، اینطور نیست؟

چنینگ تاتوم و زوکراویتز اوایل ماه جاری ، زمان زیادی را با هم گذرانده اید ، بین قدم زدن در مرکز پارک یا دوچرخه سواری در روستای شرقی. سلام ، آنها خیلی خوب می توانند دوست باشند ، اما با توجه به این چشمک زدن ، چشمک زدن به فعالیت اینستاگرام ، اگر آنها واقعاً یک مورد باشند ، ما را شگفت زده نخواهد کرد.

زوئا «کراویتز درخواست طلاق از کارل گلاسمن را داد در دسامبر 2020 پس از یک سال و نیم ازدواج. قبل از آن ، این دو به مدت چهار سال با هم بودند. طلاق این هفته نهایی شد. چانینگ تاتوم نیز ظاهراً مجرد است ، پس از جدایی اش از خواننده جسی ج در اکتبر 2020. قبلا ، این بازیگر به مدت 10 سال با جنا دیوان ازدواج کرده بود و دختر 8 ساله اورلی را با او به اشتراک می گذارد.

در خارج ، به نظر می رسد که می تواند به خوبی بررسی شود ، اما ما هنوز هیچ PDA از Channing Tatum و Zoà «Kravitz را برای اعلام رسمی آن ندیده ایم. جنیفر لوپز و بن افلک ، بزرگترین زوج مشهور سال 2021 ، در اینترنت صحبت می كردند “آیا آنها هستند یا نیستند؟” بحث ، تا اینکه JLo در روز تولد خود به اینستاگرام رفت تا عکس دو زوج را در حال بوسیدن به اشتراک بگذارد – به طور موثری آن را بسیار رسمی کرد. خصوصی نگه داشتن چیزها در کار در جزیره گربه هیچ ضرری ندارد. تاتوم در نقش یک میلیاردر بشردوست و غول فناوری به نام اسلیتر کینگ بازی می کند که یک پیشخدمت کوکتل باهوش ، با بازی نائومی اکی از جنگ ستارگان را به دنیای خود و در یک جزیره خصوصی (که به نظر نمی رسد) می کشاند.

چانینگ تاتوم اخیراً اولین فیلم خود را نیز کارگردانی کرده است ، فیلمی به نام سگ ، که او نیز در آن بازی کرده است. تاتوم همچنین یک کمدی عاشقانه با ساندرا بولاک به نام شهر گمشده D ساخت که در بهار سال آینده ساخته می شود. البته ، یکی از مورد انتظارترین آثار Zoà Kravtizâ ، ایفای نقش Catwoman در کنار شوالیه تاریکی رابرت پتینسون در The Batman است که سرانجام در 4 مارس به نمایش در می آید. اگرچه ما به وضعیت روابط Kravitz و Tatum مشکوک هستیم ، چه کسی می تواند سرزنش بازیگر بخاطر اینکه ، اگر نه ، طرفدار Kravitz و همراهی اخیرش باشید؟

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *