آیا Black Panther’s Sterling K. Brown می تواند برای همیشه به Wakanda برگردد؟ این ستاره ما پاسخ می دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی روی لینک ها کلیک می کنید یا از طریق آنها خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

Marvel Cinematic Universe یک حق رای دادن است ، اما چند ویژگی بالاتر از بقیه به عنوان مورد علاقه طرفداران قرار دارند. Black Panther رایان کوگلر یکی از این کاشی هاست و علاقه مندان نمی توانند منتظر بازگشت به کشور مجهز به ویبرانیوم در دنباله Wakanda Forever باشند. برخی از علاقه مندان به سینما این سوال را دارند که آیا ممکن است استرلینگ K. براون بازیگر This Is Us در قسمت بعدی ظاهر شود یا خیر و حالا او به این شایعات پاسخ داده است.

استرلینگ K. براون اولین بازی MCU خود را در Black Panther انجام داد ، نقش كوتاه اما جدایی ناپذیری به عنوان پدر كیلمونگر N’Jobu. مشخص نیست که رایان کوگلر برای دنباله فیلم Wakanda Forever چه در ذهن دارد ، اما برخی از طرفداران امیدوارند که بارون بار دیگر از نقش خود دیدن کنند. اکنون این بازیگر به این شایعات در شبکه های اجتماعی پاسخ داده است ، و با پاسخ ،

برخی از طرفداران “پلنگ سیاه” خواهان بازگشت استرلینگ K. براون به MCU هستند؟ ؟ … ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر راهی وجود داشته باشد ، من افتخار می کنم. #WakandaForever https://t.co/vG08VqJo3d

خوب ، شما آن را دارید. به نظر می رسد استرلینگ K. براون برای بازی در نقش یک Jobu در ظاهر MCU در آینده حاضر نیست. گرچه مرگ وی قبل از وقایع پلنگ سیاه این احتمال را پیچیده تر می کند ، براون یکی از بسیاری از بازیگران برجسته بازیگران فیلم اصلی است.

استرلینگ کی براون تمایل خود را به در حساب شخصی خود در توییتر به Black Panther بپیوندید. برنامه های در دست ساخت Black Panther: Wakanda Forever در حال حاضر یک رمز و راز کامل برای مردم است ، به ویژه در پی مرگ چادویک بوسمن. اما این فیلم در حال آماده سازی برای شروع فیلمبرداری است و منجر به افزایش بحث در مورد بازیگران احتمالی آن می شود.

طرفداران Marvels می توانند تأثیر Black Panther و Wakanda در MCU را در + دیزنی تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

کارگردان رایان کوگلر گروه برجسته استعدادی را برای پلنگ سیاه اصلی جمع کرد ، از جمله افرادی مانند آنجلا باست ، فارست ویتاکر ، دانیل کالوویا و مایکل ب. اردن به همین ترتیب ، حتی نقش های کوچکتر مانند N™ € Jobu نیز توسط استعدادهای A-list مانند استرلینگ K. Brown ایفا می شد. اما از آنجا که مدت زمان نمایش او نسبتاً محدود بود ، منطقی است که علاقه مندان می خواهند چیزهای بیشتری ببینند.

البته ، بازگرداندن شخصیت استرلینگ K. براون برای دنباله پلنگ سیاه چالش برانگیز است. هیچ یوبو در سال 1992 توسط پدر تالا چالا کشته شد ، بنابراین احتمالاً باید از طریق فلش بک باشد. اما از آنجا که کیلمونگر نیز مرده است ، مشخص نیست که چرا وی برای داستان مورد نیاز است. ما فقط باید منتظر صحبت رسمی استودیو باشیم

در حالی که مارول کارتهای خود را نزدیک صندوق نگه داشته است ، کسانی که با Black Panther درگیر هستند: Wakanda Forever قبلاً از دیدگاه رایان کوگلر تعریف و تمجید کرده اند برای دنباله. این فیلم باید راهی برای بزرگداشت چادویک بوزمن فقید پیدا کند ، در حالی که داستان مکان محبوب مارول را نیز ادامه می دهد.

Black Panther: Wakanda Forever در حال حاضر انتظار می رود در 8 ژوئیه 2022 وارد سینماها شود. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *