آیا یک مکان آرام 3 اتفاق می افتد؟ آنچه امیلی بلانت فکر می کند اینجا است

بعد از بیش از یک سال تأخیر ، سرانجام قسمت Quiet Place Part II اینجا است و براساس پاسخ در گیشه ، طرفداران منتظر این یکی بودند. این فیلم بزرگترین افتتاحیه گیشه در آخر هفته سال را دارد و گرچه مطمئناً مطابق با استانداردهایی نیست که ما شاهد دیدن آن هستیم ، اما آنچه واضح است این است که این امتیاز هنوز هم به طور باورنکردنی محبوب است و برای مردان باید این احتمال را در نظر بگیریم که ما می توانیم بیشتر فیلم های A Quiet Place را ببینیم. امیلی بلانت مطمئناً چنین فیلم هایی را ممکن می داند.

بدون غوطه وری زیاد در قلمرو اسپویلر ، A Quiet Place Part II قطعاً مانع ساخت فیلم های دیگر این مجموعه نمی شود و در شرایط عادی یک جعبه موفق است. دفتر برای A Quiet Place Part II تقریباً فیلم دیگری را تضمین می کند. گرچه مطمئناً خیلی زود است که بگوییم برنامه در اینجا چیست ، امیلی بلانت ستاره فیلم A Quiet Place Part II به Collider گفت که جان کراسینسکی نویسنده / کارگردان مطمئناً در صورت نیاز ایده هایی برای فیلم های آینده دارد. به گفته بلانت …

[کراسینسکی] یک ایده کامل دارد که می تواند مفید واقع شود. من فکر می کنم او فقط می خواست قبل از اینکه مغزش را کاملاً درگیر مغز سوم کند ، چگونه مردم به این واکنش نشان دادند اما او دو ایده عالی دارد.

یک مکان آرام در نوع خود یک موفقیت بزرگ بود که باعث ایجاد دنباله شد. با این حال ، در حالی که به یک دنباله چراغ سبز نشان داده شد ، ظاهرا جان کرازینسکی برای انجام کارهای فراتر از این کار بانکی نمی کرد ، در عوض منتظر بود مطمئن شود اشتهای تماشاگران هنوز وجود دارد و اطمینان حاصل کرد که دنباله های این فیلم مورد علاقه طرفداران واقعاً بود.

تحت شرایطی که احتمالاً تماس درستی بوده است. با توجه به اینکه A Quiet Place Part II در نهایت مجبور شد بیش از یک سال بیشتر از زمان انتظار صبر کند ، مطمئناً تضمینی برای حضور تماشاگران در آنجا نبود. پس از چنین انتظار طولانی ممکن است جمعیت تصمیم بگیرند که دیگر آنقدرها سرمایه گذاری نکرده اند.

با این حال ، این چیزی نبوده است. A Quiet Place Part II در سه روز اول بیش از 40 میلیون دلار درآمد کسب کرد و. در حالی که این نسبت به فیلم اول کمتر است ، اما از 50 میلیون دلار کمتر است ، بنابراین با توجه به اینکه اولین فیلم Quiet Place یکی از اولین فیلم های بزرگی نبود که در نزول یک بیماری همه گیر افتتاح شد ، دنباله در واقع جعبه کاملاً محکمی داشت دفتر. اگر ادامه کار در گیشه به خوبی انجام شود ، به نظر می رسد فیلم سوم یک احتمال قوی است.

و اگرچه به نظر می رسد که یک فیلم سوم “یک مکان آرام” مطمئناً به کارهایی نیاز دارد ، اگر جان کراسینسکی کاملاً کار نکرده باشد مغز او را با این موضوع درگیر کرده است ، به نظر می رسد نویسنده / کارگردان حداقل طرح کلی از این که آن فیلم کجا می تواند برود را دارد. A Quiet Place Part II هم اکنون در سینماها پخش می شود.

مواد مخدر پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *