آیا پیرس برازنان دوباره نقش جیمز باند را بازی می کند؟ این بازیگر افکار صادقانه خود را به اشتراک می گذارد

No Time To Die تقریباً اینجا است و طرفداران بیشتر مشتاق می شوند تا ببینند سرانجام آهنگ قو 007 دنیل کریگ در انتظار چیست. با این حال ، بسیاری نیز در حال تعجب هستند که بازیگر بعدی که نقش باند را بر عهده خواهد داشت کیست. در میان انبوه بازیگران جدیدی که به این نقش ابراز علاقه می کنند ، تهیه کنندگان این حق رای هنوز طوری رفتار می کنند که انگار نمی دانند چه کسی قرار است این پست را بر عهده بگیرد. اما آیا پیرس برازنان 007 سابق هرگز به این نقش باز می گردد؟ خوب ، این بازیگر به تازگی افکار صادقانه ای در این زمینه به اشتراک گذاشته است.

پیرس بروسنان اخیراً با جیک همیلتون ، مجری پادکست ReelBlend آشنا شده است ، در طی آن او درباره نقش خود در بازسازی اخیر سیندرلا و احتمال بازی در نقش جیمز صحبت کرد. بار دیگر باند. برازنان پیش از آنکه دنیل کریگ در سال 2006 کازینو رویال را تصاحب کند ، جیمز باند بود و این بازیگر نقش بی نظیری در حق رای دادن داشت. بروسنان وقتی در مورد بازگشت احتمالی صحبت می کرد ، مستقیم و صادق بود و می گفت:

اوه ، من فکر می کنم آن روز گذشته است. من فکر می کنم زمان من زمان من است. من به آن سالها و آن چهار فیلم بسیار افتخار می کنم. به بعد ، همیشه به بعد.

به نظر می رسد که پیرس برازنان علاقه ای به بازگشت به عنوان جیمز باند ندارد و به نظر می رسد از کار خود بسیار راضی است. سخت است او را سرزنش کرد ، با توجه به اینکه بازی های او در آن چهار فیلم باند با استقبال نسبتاً خوبی روبرو شد. فیلم هایی که از نظر انتقادی متفاوت بودند ، در گیشه نیز عملکرد خوبی داشتند و تأثیر آنها زمینه ساز دوران دانیل کریگ شد. و البته ، از آن زمان تا به امروز بروسنان انواع مختلفی از فیلم های دیگر را انجام داده است.

به عنوان مثال ، پیرس برازنان در حال حاضر قرار است به عنوان دکتر سرنوشت در دواین جانسون ظاهر شود فیلم مورد انتظار DC ، Black Adam. بروسنان پروژه های دیگری نیز در دست اجرا دارد و به نظر نمی رسد که به این زودی ها سرعت خود را کاهش دهد. در مجموع ، احتمالاً برای بهترین کار این است که او به دنبال پروژه های جدید در آینده باشد.

جستجوی باند بعدی ، پس از خروج نهایی دانیل کریگ ، همه را درگیر کرده است. گمانه زنی در مورد اینکه تولید کنندگان به چه سمتی خواهند رفت. نام رجیان-جان پیج ماههاست که بر سر زبان ها افتاده است و ظاهراً او همچنان در صدر لیست شانس قرار دارد. اگرچه ، دیگر بازیگران در حال جلب توجه هستند. این یک تصمیم گیری است که ساده گرفته نمی شود و این روند مطمئناً پس از انتشار No Time To Die ادامه خواهد یافت.

صادقانه نمی توان گفت که چگونه اوضاع در این زمان چگونه پیش خواهد رفت به دنبال جیمز باند بعدی می رود. تهیه کنندگان می توانند با مراجعه به یک فرد رنگین ، که بسیار جالب است ، اوضاع را تغییر دهند ، به ویژه اینکه ما در حال حاضر یک زن رنگارنگ با نام 007 در No Time to Die داریم. اما در هر صورت ، بازیگر باید کفش های بزرگی برای پر کردن داشته باشد ، زیرا آنها به دنبال پیروی از پیرس برازنان ، دنیل کریگ و بسیاری دیگر هستند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *