آیا پس از قناری سیاه ، آیا پرندگان شکاری می توانند به DCEU بازگردند؟ در اینجا چیزی است که مری الیزابت وینستد می گوید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

DC Extended Universe یک حق رای دادن جذاب است و برادران وارنر به طور مداوم طرفداران خود را حفظ کرده است. این مطمئناً زمانی صادق بود که مشخص شد که قناری سیاه پرندگان شکاری فیلم انفرادی خود را در HBO Max با بازی جورنی اسمولت دریافت می کند. اکنون که قناری بازگشت ، آیا هانترس نیز می تواند به DCEU بازگردد؟ در اینجا جدیدترین اثر مری الیزابت وینستد است.

کارگردان کتی یان یک بازیگر قاتل برای پرندگان شکاری (و رهایی شگفت انگیز یک هارلی کوئین) جمع آوری کرد. فیلم با تشکیل تیم اصلی توسط افرادی مانند Black Canary ، Renee Montoya و Huntress به پایان رسید. طرفداران مشتاق دیدن بازگشت مری الیزابت وینستد ، قهرمان تیرباران هستند ، و بازیگر زن اخیراً به این احتمال پرداخته و گفته است: من فکر می کنم Huntress یک شخصیت سرگرم کننده است ، من نمی دانم آیا برنامه ای در آینده برای ادامه آن نسخه Huntress وجود دارد یا خیر ، زیرا چند نسخه مختلف وجود دارد ، در کتاب های کمیک نسخه های مختلفی وجود دارد ، بنابراین من نمی دانم بدانید آیا این چیزی است که در فروشگاه است اما خوشحالم که این شانس را داشتم که حداقل یک تکرار از او انجام دهم و اگر این تکرار ادامه یابد ، دوست دارم بخشی از آن باشم ، اما باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

خوب ، این مطمئناً یک پیام امیدوار کننده است. به نظر می رسد که مری الیزابت وینستد از بازی Huntress بسیار لذت می برد و قصد بازگشت به DCEU را ندارد. اما با توجه به ماهیت غیرقابل پیش بینی ژانر کمیک بوک ، او مطمئن نیست که آیا چنین اتفاقی رخ خواهد داد یا خیر. بیایید انگشتانمان را روی هم بگذاریم.

نظرات مری الیزابت وینستد به ComicBook از مصاحبه ای در مورد فیلم اکشن آینده Netflix او ، کیت آمده است. سرانجام این مکالمه به دوران او در DCEU تبدیل شد ، به ویژه از آنجا که همبازی او فیلم شخصی خود را برای Black Canary تهیه می کند. اما پروژه در حال توسعه Birds of Prey 2 نیست ، بنابراین بعید به نظر می رسد که Huntress ظاهر شود.

Birds of Prey در حال حاضر در HBO Max در دسترس است ، که خانه Black Canary نیز خواهد بود فیلم سینما. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

در حالی که Birds of Prey نتوانست مانند دیگر فیلم های پرفروش DC مانند Aquaman بازی کند ، میراث فیلم در چند سال گذشته در حال افزایش است. به مارگوت رابی بار دیگر در نقش هارلی کوئین در The Suicide Squad بازی کرد و همین امر را به عنوان برترین POV به صحنه فرار رنگارنگ خود آورد. و با دریافت فیلم قناری بلک خود ، شاید فرصتی برای کتی یان وجود داشته باشد تا بتواند دنباله ای از فیلم DCEU را دریافت کند.

درباره فیلم در حال توسعه قناری سیاه اطلاعات زیادی در دست نیست ، اما Jurnee Smollett در این فیلم بازی می کند و توسط میشا گرین ، خالق Lovecraft Country نوشته می شود. بدیهی است که این زوج رابطه کاری فوق العاده ای دارند و دیدن آنچه که آنها با هم به DCEU می آورند باید جذاب باشد. ما فقط باید ببینیم آیا به شخصیت هایی مانند Huntress اشاره شده است یا خیر و آیا پرندگان شکاری دیگر دیگر با هم هستند.

The Suicide Squad در حال حاضر در سینما است و فیلم بعدی DCEU که وارد فیلم می شود Black Adam است. در 29 ژوئیه 2022. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *