آیا ونوم: اجازه دهید کشتار دوباره به تأخیر بیفتد؟ شایعات در حال چرخش است

این قصه ای به قدمت زمان و ترانه ای به قافیه در دنیای پس از همه گیری تماشای فیلم است. یک فیلم بسیار مورد انتظار تاریخ اکران خود را افزایش می دهد ، در نهایت منجر به انتظار طولانی تر و در نهایت تصمیم برای پخش یا پخش می شود. بازی Venom: Let There Be Carnage سونی در حال حاضر بازیکن مورد بحث است و شایعات جدیدی مبنی بر عدم نمایش فیلم در CinemaCon 2021 در حال پخش است.

البته این قمار بزرگ در یک رویداد بزرگ در لاس وگاس ظاهر می شود و به گفته منابع ناشناس Vulture نزدیک به سونی ، این دقیقاً همان چیزی است که در حال رخ دادن است. ظاهراً هیچ فیلم جدیدی از Venom: Let There Be Carnage وجود ندارد زیرا شایعات حاکی از آن است که سونی بار دیگر برنامه خود را تغییر خواهد داد. اگر می توان به این گزارش ها اعتقاد داشت ، پیگیری بزرگ کارگردان اندی سرکیس از خودروی هدایت شده تام هاردی در 21 ژانویه 2022 به عنوان خانه جدید خود در تقویم چشم انداز خود را نشان می دهد. این به طور خودکار باعث تغییر دیگری در برنامه ها می شود ، زیرا پروژه جرید لتو که در مجاورت MCU قرار دارد ، Morbius ، در حال حاضر در همان روز شروع به کار می کند.

در حال حاضر ، Venom: Let There Be Carnage هنوز قرار است در 15 اکتبر 2021 برای اولین بار نمایش داده شود. موربیوس نیز به همین ترتیب در تاریخ 21 ژانویه 2022 بی حرکت است. اما ، البته ، همه اینها می تواند با ریختن ماسک عنکبوت تغییر کند ، بنابراین با پیشرفت آنها ، گوش خود را برای بروزرسانی ها باز نگه می داریم. شما می توانید فیلمهای دیگری را که قرار است در بقیه سال در سینماها اکران شوند ، به لطف برنامه اکران 2021 ، بررسی کنید. کارشناس). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *