آیا نمی توانید نفس بکشید 2 شخصیت های بازگشتی بیشتری را برگردانید؟

چند سال پیش ، کارگردان فد آلوارز یک فیلم ترسناک لاغر و متوسط ​​به نام نفس نفس نمی کشد را در سینماها رها کرد. این فیلم به یک جنجالی غافلگیرکننده تبدیل شد ، زیرا جین لوی لیست پخش فوق العاده قبلی Zoey از یک پیشکسوت نابینای تهدیدآمیز ، با بازی استفن لانگ همیشه شدید ، فرار کرد. از زمان اکران اولین فیلم در سال 2016 ، طرفداران مورد تمسخر قرار گرفته اند و قرار است به زودی و با ورود او به نفس نفس نکشید ، پاداش این فیلم به سینماها تعلق می گیرد. اما آیا شخصیت های بیشتری می توانند از فیلم اول برگردند؟

این سوال امروز بعد از ظهور اولین عکس برای پیگیری های کارگردانی Rodo Sayagues در USA Today روی میز نشست. با به نمایش گذاشتن شخصیت بازگشتی استفن لانگ ، که از حوادث Don Breathe جان سالم به در برد ، به نظر می رسد او در مکان جدیدی ساکن شده و حتی ممکن است فرد بهتری شده باشد. اما به اندازه کافی مطمئن ، خلاصه داستان Donâ € the t Breathe 2 زمینه را برای درگیری بعدی حمله به خانه فراهم می کند: ) ، که در یک کابین منزوی زندگی می کند اما وقتی گناهان گذشته به او فشار می آورند ، آرامش او قطع می شود.

فقط با این توصیف ، و فقط با دانستن اینکه استفن لنگ برای نفس کشیدن باز می گردد 2 ، برخی احتمالات در مورد اینکه چه کسی می تواند او را در این فیلم جدید شکار کند وجود دارد. یکی از این موارد می تواند بازگشت غافلگیرکننده جکی لوی راکی ​​باشد که آخرین بار در حال فرار با خواهرش به لس آنجلس دیدیم. به یک دلیل یا دلیل دیگر ، راکی ​​ممکن است به دنبال انتقام باشد و این گناهان گذشته ممکن است صحنه بدنام ترکیه باشد که شاهد آن بود “نفس نفس” به یک فیلم پرطرفدار در کلاس خود تبدیل شود.

یا شاید وقتی راکی ​​با خواهر دیدی به لس آنجلس رفت ، احتمالاً قبل از وقایع نفس نکشید ، اتفاقی افتاد و راکی ​​دیگر در تصویر نیست. که می تواند دیدی را وادار به انتقام گرفتن از شرور احتمالاً سابق استفان لانگ کند ، زیرا در خلاصه داستان اکنون صحبت شده است “آرامش”. بنابراین در حالی که “نفس نفس نمی کشد 2” ممکن است “مرد کور” را ببینید بازنشسته از یک زندگی انتقام انگیز وحشتناک ، این بدان معنا نیست که گذشته او با او تمام شده است.

البته ، “گناهان گذشته” دیگری نیز می توانند درگیر نوردان نوردستروم باشند ، همانطور که شخصیت قهرمان نفس نفس نمی کشد شخص بسیار شروری بود که می خواست باشد. پیش از آن ، یا بعد از آن ، ممکن است به کسی ظلم شود که از زنجیره ای از حوادث نفس نکشید. حتی ممکن است والدین سیندی ، زنی که دختر نورمن را کشته است ، فهمیده باشند که او ربوده کننده او بوده است. به همین ترتیب ، آن روزهای آرام می تواند در حال پایان باشد ، زیرا چرخه انتقام والدین ، ​​استفان لانگ را در آن طرف میز قرار می دهد.

نفس نفس گیر 2 با 13 آگوست همراه است. تاریخ انتشار بدون شکست و نه تنها باید توانایی بازگشت شخصیت ها با طرفداران بسیار گسترده ای تداعی شود ، بلکه اگر در این فصل بعدی نورمن نوردستروم قهرمان شود ، استدلال باید وحشی باشد. شما به راحتی از پیچ و تاب مانند آنچه اولین فیلم افتاده بر نمی گردید.

جیمز باند (متخصص) CinemaBlend. همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *