آیا دکتر استرنج در واقع این طلسم را برای مرد عنکبوتی بازی می کند؟ اینترنت افکار زیادی دارد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

پس از ماه ها انتظار ، اولین تریلر فیلم مرد عنکبوتی جان واتس: هیچ راهی به خانه بالاخره وارد شد. این تریلر در حال شکستن رکوردها است ، زیرا فیلم محدود برخی از پاسخ ها را ارائه می دهد ، اما س .الات بیشتری را القا می کند. دکتر استرنج بندیکت کامبربچ مطمئناً در ظاهر خود تأثیرگذار بود ، اگرچه او مورد بحث های زیادی در اینترنت قرار گرفته است. آیا واقعاً آیا استرنج این طلسم را برای پیتر پارکر می اندازد؟ و اینترنت فکرهایی دارد.

اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home تأیید کرد که چند جهان در حال بازی است ، ظاهراً به دلیل طلسم اشتباه دکتر استرنج. این فیلم نشان می دهد که او مایل است تمام دنیا را فراموش کند که هویت ابرقهرمان پیتر پارکر را می شناسند ، قبل از اینکه شخصیت های تام هالند در وسط طلسم او را قطع کنند. برخی از طرفداران مارول فکر می کنند این ممکن است نسخه جایگزین Strange به طور کامل باشد ، در توییتر ارسال می شود: .. اگر چند جهان قبلاً شکسته شده بود و پزشک تاریک عجیب بود که طلسم را در تمام مدت … #SpiderManNoWayHomeTrailer pic.twitter.com/5xM3Uc7nW0

خوب ، ذهن من به هم ریخته است. بدیهی است که فاز چهار و پنج MCU بر استفاده از چند جهان متمرکز خواهد بود. این باید تعداد زیادی از درهای روایی را باز کند ، اما همچنین عاملی برای نظریه های بیشمار طرفداران خواهد بود. این شامل این ایده است که طلسم دکتر استرنج آنقدر بی شخصیت بوده است که ممکن است در تمام مدت متفاوت باشد. آیا هنوز سرتان می چرخد؟

MCU جریان اصلی خود را در Disney+پیدا کرده است. می توانید از این پیوند برای ثبت نام در سرویس استریم استفاده کنید.

گفتار پیرامون مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه تماشای آن جذاب نبوده است ، زیرا تماشاگران فیلم زیادی نیز هستند که فکر می کنند طلسم دکتر استرنج در واقع بسیار از نظر شخصیتی به هر حال ، قهرمان بندیکت کامبربچ به خاطر داشتن خودی عظیم شناخته شده است. همانطور که روزنامه نگار آلیشا گراوسو در رسانه های اجتماعی بیان کرد:

همه می گویند دکتر استرنج طلسم را انجام می دهد ، گرچه خطرناک است ، ظاهراً از نظر شخصیتی فراموش کرده است که پایه و اساس استفان استرنج در MCU استکبار است و تمایل به آزمایش محدودیت ها .

این تضاد در نظرات احتمالاً در حالی است که تریلر Spider-Man: No Way Home در زمان نگارش این داستان در حال حاضر بیش از 40 میلیون بازدید داشته است. از این فیلم محدود می توان یک بسته را باز کرد ، که حداقل آن دکتر استرنج است. هر دو آلفرد مولینا و ویلم دافو ظاهراً به عنوان شخصیت های شرور بازگردانده شده اند و طرفداران هنوز در مورد نقش های شایعه شده توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در تعجب هستند.

جدا از بحث در مورد انگیزه های دکتر استرنج در طول مرد عنکبوتی بزرگش. : طلسم خانه هیچ راهی وجود ندارد ، برخی از طرفداران تعجب می کنند که Sorcerer Supreme حتی می تواند توسط افرادی مانند پیتر پارکر حواس او را پرت کند. به هر حال ، او یک کاربر جادویی فوق العاده قدرتمند با عقل نابغه است. همانطور که یکی از طرفداران واکنش نشان داد ،

فیلم عجیب دکتر باز می شود که او در حال انجام کارهای بی اهمیت و گوش دادن به موسیقی در حین انجام عمل جراحی مغز است و شما سعی می کنید به من بگویید که او طلسم را بهم ریخت زیرا پیتر صحبت می کرد؟

با توجه به وقایع Loki و WandaVision ، نظریه های بی شماری در مورد جهان چندگانه وجود دارد. و با توجه به اینکه مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای ورود به آن منطقه وجود ندارد ، طرفداران سعی می کنند فیلم را به آن برنامه های دیزنی پلاس وصل کنند. به این ترتیب ، برخی از طرفداران تصور می کنند که طلسم دکتر استرنج همانطور رخ می دهد که وقایع آخرالزمانی مشابهی روی صفحه نمایش کوچک اتفاق افتاده است. آن را در زیر بررسی کنید.

در حال حاضر با آن تماس می گیرم ، زمانی که پزشک عجیب طلسم را به هم می زند ، کاملاً با واندا تبدیل به جادوگری قرمز مایل به زرد می شود و کانگ متوجه می شود که چیزی درست نیست IM CALLING IT

همانطور که در مورد هر نسخه جدید Marvel اتفاق می افتد ، تریلر Spider-Man: No Way Home نیز خوراک میم های بی شماری در رسانه های اجتماعی بود. دکتر استرنج سوژه بسیاری از این واکنش های خنده دار بود ، به ویژه به دلیل تعامل او با شخصیت بندیکت وانگ ، وونگ. جادوگر دیگر به استرنج اصرار می کند که این طلسم را انجام ندهد … اما ما می دانیم که چگونه کار کرد.

دکتر استرنج وقتی وانگ به او می گوید که طلسم را انجام ندهد: pic.twitter.com/v3o0ypTuN8

در حالی که فیلم های Spider-Man: No Way Home محدود هستند ، مشخص است که تماشاگران سینما روی آنچه نشان داده ایم سرمایه گذاری می کنند. خوشبختانه سومین فیلم انفرادی تام هالند تنها چند ماه دیگر باقی مانده است. و هرچه به انتشار تعطیلات آن نزدیک می شویم ، امیدواریم تریلرهای بیشتری با ما رفتار شود. اگرچه پول هوشمند می گوید هنوز س questionsالات بیشتری وجود خواهد داشت.

Spider-Man: No Way Home در حال حاضر قرار است در 17 دسامبر وارد سینماها شود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *