آیا دسترسی برتر دیزنی پلاس پس از کروز جنگلی ادامه می یابد؟ در اینجا چیزی است که مدیرعامل دیزنی می گوید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

صنعت فیلم در یک سال و نیم گذشته در تلاش بوده است تا به سادگی نحوه ادامه تجارت خود را بفهمد. بسیاری از انتشارات اصلی به تأخیر افتاده اند و هنوز هم ادامه دارد ، به این امید که اوضاع در آینده بهتر شود. فیلم های دیگر به جای سینماها به VOD و خدمات پخش ارسال شده اند. دیگران هر دو را همزمان انجام داده اند. با این حال ، دیزنی در انتشار چهار فیلم از طریق Disney+ Premier Access راهی بسیار منحصر به فرد را در پیش گرفت. این فیلم همان روزی را که در سینماها بود روی پلت فرم پخش قرار داد ، اما برای مشاهده فیلم ، مانند یک پلت فرم VOD ، هزینه اضافی نیز اضافه کرد. در حالی که هیچ برنامه ای برای عناوین آینده Access Premier وجود ندارد ، باب چاپک مدیرعامل دیزنی این در را باز می گذارد.

مدیرعامل باب چاپک در تماس با سود سه ماهه شرکت والت دیزنی صحبت کرد ، باب چاپک در مورد شیوه ای که این شرکت دارد صحبت کرد. به دلیل شیوع همه گیر جهانی ، پخش فیلم را به طرق مختلف مدیریت می کند. در حالی که هیچ برنامه ای برای انتشار فیلم های آینده به عنوان عناوین Premier Access اعلام نشده بود ، چاپک روشن بود که هنوز می تواند اتفاق بیفتد ، زیرا “همه گزینه های موجود” روی میز است. به گفته مدیرعامل …

تصمیمات توزیع به صورت فیلم به فیلم بر اساس شرایط بازار جهانی و رفتار مصرف کننده گرفته می شود. ما همچنان از همه گزینه های موجود در آینده استفاده می کنیم ، از بینش های بدست آمده در هر اکران درس می گیریم و بر همین اساس نوآوری می کنیم ، همیشه آنچه را که فکر می کنیم به نفع فیلم و به نفع رای دهندگان ما است انجام می دهیم.

پس از این بیانیه ، باب چاپک اکثر نسخه های اصلی سال مالی باقی مانده دیزنی و سال مالی 2022 را مرور کرد. هر یک از آنها به طور خاص به عنوان یک نمایش تئاتری مورد بحث قرار گرفت ، بدون ذکر دیزنی پلاس ، بنابراین حداقل در حال حاضر به نظر می رسد این برای این فیلم ها برنامه ریزی شده است ، اما این شرکت به وضوح می خواهد درها را باز بگذارد تا در صورتی که احساس می شود رفتار مصرف کنندگان در حال تغییر است ، بتواند مسیر خود را تغییر دهد.

فیلمی که بعید به نظر می رسد Premier Access شانگ چی و افسانه ده حلقه است. باب چاپک در پاسخ به این س whyال که چرا فیلم همان مسیر Black Widow را راهی بازار نمی کند ، توضیح داد که بخشی از دلیل آن این است که ببینیم وقتی فیلمی مشابه مسیر دیگری را طی می کند ، چه اتفاقی می افتد. اساساً این یک آزمایش است که ببینیم دو فیلم مارول چگونه از کانال های مختلف عبور می کنند. بعد از اینکه دیزنی اطلاعاتی را در این زمینه بدست آورد ، این شرکت می تواند تصمیمات بهتری در مورد کار با فیلم های آینده اتخاذ کند.

و احتمالاً به همین دلیل است که Premier Access هنوز حذف نشده است. اگر داده ها برگردند و به نظر برسد که Premier Access واقعاً برای دیزنی کار می کند ، به احتمال زیاد دوباره آن را خواهیم دید. به نظر نمی رسد که برنامه این است که Premier Access را در حال حاضر به روال عادی جدید تبدیل کنیم ، اما هنوز هم می تواند در مسیر پیش رو باشد. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *