آیا در ارتفاعات یک مکان آرام قسمت دوم وجود دارد؟ چقدر تلنگر Lin-Manuel Miranda می تواند افتتاحیه آخر هفته را انجام دهد

گیشه فیلم تابستانی اینجا است و اگرچه ممکن است اعداد کمی کمتر از آنچه ما عادت کرده ایم ببینیم ، با این وجود اعداد در آنجا هستند. قسمت آرام Quiet Place II در تعطیلات آخر هفته یادبود روز در سینماها افتتاح شد و در حالی که هیچ رکوردی نسبت به سالهای گذشته ثبت نکرد ، اما توانست رکوردی را به عنوان بالاترین بازدهی آخر هفته افتتاحیه امسال ثبت کند ، که هنوز هم یک موفقیت است. مخاطبان برای دیدن این هیجان انگیز جدید به سینماها برگشتند ، اما آیا تماشاگران حاضرند طی دو هفته دیگر برای یک نمایش موزیکال با صفحه نمایش بزرگ با همان تعداد ، برگردند؟ کاملا احتمالاً در Heights به دنبال این است که یک افتتاحیه قوی برای خود داشته باشد.

Quiet Place Part II آخر هفته سه روزه استاندارد خود را با 47.4 میلیون دلار رسید گیشه به پایان رساند ، بیش از اندازه کافی برای گرفتن تاج به عنوان بزرگترین افتتاحیه سال 2021 ، غلبه بر گودزیلا و کونگ ، که در مدت مشابه جمعه تا یکشنبه بیش از 32 میلیون دلار هزینه کرد. اگرچه اعداد قوی برای A Quiet Place Part II ، قطعاً نشان می دهد که تماشاگران حاضرند با تعداد زیاد به سینماها بازگردند ، اما انتظار نمی رود اکثر فیلم های بزرگی که در ماه ژوئن در سینماها اکران می شوند ، با همان موفقیت مطابقت داشته باشند. اگرچه اقتباس صفحه بزرگ فیلم “در بلندی ها” از لین مانوئل میراندا به دنبال ساخت یک نمایشنامه است ، اما طبق انتظارات Box Office Pro این فیلم آخر هفته افتتاحیه ای بین 25 تا 45 میلیون دلار است.

< به نظر می رسد این واقعیت که برآورد بالای فیلم "در بلندی ها" هنوز در زیر مجموع آورده شده توسط "یک مکان آرام" قرار دارد ، نشان می دهد که این موزیکال برای غلبه بر فیلم ترسناک کافی نیست گیشه اما با توجه به اینکه دامنه برای شروع بسیار گسترده است ، با برآورد این که این فیلم فقط می تواند 25 میلیون دلار درآمد کسب کند یا می تواند تقریباً دو برابر این تعداد باشد ، نشان می دهد که در مورد چگونگی اقتباس فیلم از نمایش موزیکال صحنه ، عدم اطمینان زیادی وجود دارد. انجام دادن. بنابراین مطمئناً مشاهده انجام تخمین های بالای فعلی آن غیرممکن است.

البته سوال HBO Max وجود دارد. In the Heights در همان روز پخش در سینما از طریق سرویس پخش جریانی منتشر خواهد شد و مطمئناً این امر می تواند در گیشه فیلم نقش داشته باشد. در همان زمان ، مردم مطمئناً مایل بودند که برای دیدن تجربه “مناسب” برای یک فیلم هیولا با صفحه نمایش بزرگ ، به تماشای Godzilla vs Kong در سینما ها بروند و صفحه نمایش بزرگ به همان اندازه به موسیقی عظیم الجثه خدمت خواهد کرد. بنابراین مطمئناً افراد زیادی را می بینیم که می خواهند این نمایش را برای نمایش در نظر گرفته شده تجربه کنند.

اگر In the Heights نتواند از A Quiet Place Part II بهتر عمل کند ، هیجان ترسناک قادر خواهد بود تا اکثر ماه ژوئن تاج افتتاحیه آخر هفته را حفظ کند ، انتظار می رود هیچ فیلم دیگری حتی به آنچه A Quiet Place Part II در گیشه توانست نزدیک شود نزدیک شود.

این تا 25 ژوئن است که F9 آزاد می شود. هرکسی که بهترین نمایش آخر هفته 2021 را هنگام اکران فیلم داشته باشد ، مطمئناً در جدیدترین قسمت از این امتیاز قرار خواهد گرفت که می تواند در پایان هفته افتتاحیه خود ، مبلغ 100 میلیون دلار را بشکند.

تم مقیم CinemaBlend دوست دار پارک و مورخ دیزنی آماتور. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *