آیا جیمز گان می تواند آژیرهای Gotham City را بعد از گروه خودکشی هدایت کند؟ در اینجا آنچه او گفت

در دوره ای که فیلمساز جیمز گان اخراج شد و سپس مجدداً در Guardians of the Galaxy Vol. 3 ، او توسط برادران وارنر برای نوشتن و کارگردانی The Suicide Squad جذب شد. با گذشت بیش از یک هفته از اکران ، دهمین فیلم DC Extended Universe با استقبال منتقدان روبرو شد و همراه با سریال Peacemaker در راه ، والتر حمادا ، رئیس DC Films ، اظهار داشت که گان با پروژه های بیشتری روبرو خواهد شد. برای حق رای دادن ابرقهرمانان اما آیا آژیرهای Gotham City می تواند یکی از این پروژه ها باشد؟

تیم خودکشی جیمز گان ، هارلی کوئین مارگو رابی را به عنوان یکی از شخصیت های اصلی آن و درست مانند آژیرهای اصلی Gotham City کتاب مصور ، اقتباس از فیلم در کنار Poison Ivy و Catwoman بازی خواهد کرد. با این حال ، گان در توییتر این رکورد را به طور مستقیم ثبت کرد که او حتی در مورد کارگردانی فیلم Gotham City Sirens صحبت نکرده است:

شاید از خودتان جلوتر باشید. بله ، من و مارگوت دوباره درباره همکاری با هم بحث کرده ایم. اما من هرگز GCS را مورد بحث قرار ندادم و در نظر نگرفتم ، بنابراین ، مقالات احتمالی را کنار بگذاریم ، در مورد پروژه ای که وجود ندارد با هیچ مشکلی در زمینه حقوق برخورد نکرده ایم. هیچ ایموجی گریه ای لازم نیست. https://t.co/LbST9tBLNb

ظاهراً این طرفدار این تصور را داشت که جیمز گان در حال آژیرهای Gotham City Sirens است ، زیرا آنها احساس کردند نیاز دارند نگرانی های خاصی را با او مطرح کنند ، اما این قضیه اصلا این نیست. در حالی که گان با مارگو رابی در مورد همکاری در آینده صحبت کرده است ، Gotham City Sirens در رادار او نیست. این بدان معنا نیست که برنج برادران وارنر نمی تواند با گان در مورد هدایت احتمالی پروژه ملاقات کند ، اما در حال حاضر ، این روی میز نیست.

همچنین ، برای واضح بودن ، هنوز تأیید نشده است که Catwoman در Gotham City Sirens نخواهد بود. بله ، Zoà «Kravitz در حال بازی سلینا کایل در The Batman است که در جهان دیگری اتفاق می افتد ، اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم نسخه ای از شخصیت را در DCEU ببینیم. اگر مایکل کیتون و بن افلک بتوانند نسخه های بتمن خود را در The Flash بازنشر کنند در حالی که روبرت پتینسون در جاهای دیگر لباس شنل پوشیده است ، مطمئناً یک سناریو وجود دارد که در آن Catwoman می تواند همان رفتار را داشته باشد. به هر حال ، عجیب است که یک فیلم Gotham City Sirens شامل یک سوم این سه نفر نباشد.

Gotham City Sirens در دسامبر 2016 اعلام شد ، پنج ماه پس از انتشار Suicide Squad در تئاترها در آن زمان ، دیوید آیر ، که اولین فیلم Task Force X را کارگردانی کرد ، به عنوان راهنمای این پروژه امضا شد و فیلمنامه آن را ژنو روبرتسون-دوروت ژنو کاپیتان مارول نوشت. با این حال ، در ژانویه 2020 ، یک ماه قبل از انتشار Birds of Prey ، Ayer گفت که آژیرهای Gotham City به حالت تعلیق درآمده است و از آن زمان هیچ به روزرسانی مهمی در مورد وضعیت آن وجود ندارد. با این اوصاف ، مارگو رابی در ماه مه به دنبال کشف رابطه عاشقانه هارلی کوین و پویسن آیوی در یک فیلم بود و Gotham City Sirens به اندازه هر مکانی مکان مناسبی برای انجام آن است.

یک چیز روشن است که مارگو رابی از بازی هارلی کوین به هیچ وجه خسته نشده است ، بنابراین هنگامی که اعلام شد فیلم بعدی او چه خواهد بود ، خواه آژیرهای Gotham City یا چیز دیگری باشد ، به شما اطلاع می دهیم به برای طرفداران Catwoman در خارج ، می توانید سلینا کایل زو کراویتز را در حال حرکت ببینید وقتی بتمن در 4 مارس 2022 وارد سینماها می شود.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *