آیا بعد از بلک آدام ، آیا دواین جانسون می تواند به MCU بپیوندد؟ اینجا جدیدترین هاست

محبوبیت فیلم های ابرقهرمانی همچنان در حال افزایش است و فرصت های بیشتری را برای بازیگران برای حضور در چندین فرانچایز در این ژانر فراهم کرده است. فقط به ادریس البا نگاه کنید ، بازیگر نقش Heimdall در Marvel Cinematic Universe و از آن پس برای بازی در Bloodsport در The Suicide Squad به DC Extended Universe رفته است. این ما را به دواین جانسون می رساند ، که به زودی به عنوان بلک آدام در DCEU مشارکت خواهد کرد. اما آیا ممکن است روزی شاهد حضور The Rock در MCU باشیم؟ طبق یک به روزرسانی جدید ، بعید است.

این موضوع در مصاحبه ای بین Collider و تهیه کننده Hiram Garcia ، که بنیانگذار Seven Bucks Productions با دواین جانسون بود ، مطرح شد. وقتی از گارسیا پرسیده شد که آیا مارول تا به حال با جانسون در مورد امکان کار در آنجا تماس گرفته است ، گارسیا پاسخ داد:

دی جی و کوین [فیگ] رابطه فوق العاده ای دارند و ما قبلاً در مورد چند ایده معاشقه کرده ایم ، اما هیچ چیز جدی نیست تحسین متقابل برای آنچه که هر کدام انجام داده ایم و آنچه کوین در آنجا ساخته است واقعاً باورنکردنی است. در نهایت اگرچه برای ما ، ما همیشه به آنچه می خواهیم با بلک آدام بسازیم بسیار متعهد هستیم. بلک آدام شخصیتی بود که ما می خواستیم او را زنده کنیم و احساس می کردیم که دی جی باید او را بازی کند. هنگامی که بیش از یک دهه پیش سایتهای خود را بر روی این شخصیت تنظیم کردیم ، تصور اینکه دی جی در نقش دیگران بازی کند دشوار بود.

بنابراین ، وقتی صحبت از قلمرو فیلم های ابرقهرمانی می شود ، دواین جانسون راحت تنها با بلک آدام می چسبد ، شخصیتی که بیش از یک دهه به آن وابسته بوده است تا به نوعی در آن بازی کند. و در حالی که Black Adam 2 هنوز به طور رسمی روشن نشده است ، تهیه کننده Dany Garcia در ماه ژوئن گفت که علاقه زیادی به ساخت فیلم های Black Adam دارد. بین هدایت فرنچایز احتمالی جدید مجموعه DCEU و پروژه های دیگری که او قبلاً در دست ساخت دارد ، منطقی است که اگرچه او رابطه خوبی با رئیس استودیو مارول ، کوین فایگ دارد ، اما علاقه ای به پیوستن به MCU ندارد.

دواین جانسون در اواخر سال 2014 برای بازی در نقش بلک آدام در DCEU تایید شد و برنامه اولیه این بود که نیروگاه کهندقیان به عنوان اولین Shazam خدمت کند! آنتاگونیست اصلی فیلم اما در ابتدای سال 2017 ، تصمیم گرفته شد که بلک آدام به جای آن در فیلم شخصی خود بازی کند و تادئوس سیوانا به عنوان شرور Shazam! استفاده شد. حالا بلک آدام قرار است به همان اندازه بازیکن مهم در DCEU مانند Zachary Leviâ Sha z Shazam باشد ، اگر نه بیشتر. و در حالی که باید منتظر ماند و دید که این شخصیت های سینمایی در نهایت چه موقع با همتایان خود در کمیک مبارزه خواهند کرد ، اما روشن است که جانسون برای مدت طولانی در قطار ضرب المثل بلک آدام است.

البته ، اینطور نیست که امروزه MCU در جذب نیرو مشکلی داشته باشد ، و با راه اندازی مجدد فیلم هایی مانند Fantastic Four و X-Men در راه ، چه برسد به برنامه های مختلف Disney+ که در حال توسعه این حق رای دادن هستند ، تعداد زیادی از آنها وجود دارد اسلات لیست A در سالهای آینده پر می شود. در مورد آدم سیاه سال آینده ، همراه با نشان دادن چگونگی به دست آوردن قدرت شگفت انگیز مردی در زمان کهندق قدیم ، روایت امروزی شاهد مبارزه شخصیت اصلی با انجمن عدالت آمریکا خواهد بود. شامل Hawkman ، Atom Smasher ، Cyclone و Doctor Fate است. Jaume Collet-Serra ، که با دواین جانسون در فیلم Jungle Cruise که به تازگی اکران شده بود ، همکاری می کرد ، کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت.

فیلم Black Adam در 29 ژوئیه 2022 ، سه هفته پس از فیلم MCU Black Panther ، در سینماها اکران می شود: Wakanda Forever می رسد. با این راهنمای فیلم های مارول و راهنمای فیلم های DC ما آشنا شوید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *