آیا اعضای بازیگران هری پاتر در واقع آبجو می نوشند؟ در اینجا آنچه تام فلتون می گوید

بین کتاب ها و فیلم ها ، حق رای دادن هری پاتر یک طرفدار بزرگ ایجاد کرده است که دوست دارد نه تنها از محتوا لذت ببرد بلکه در آن نیز زندگی کند. ما مکرراً می بینیم که طرفداران رنگ خانه مورد علاقه خود در هاگوارتز را به رخ می کشند و چوب دستی خود را نشان می دهند. اما اگر می خواهید واقعاً در دنیای جادوگران زندگی کنید ، باید مانند آنها غذا بخورید و بیاشامید ، و برای خیلی ها این یک معنی دارد ، Butterbeer. Butterbeer احتمالاً شناخته شده ترین موردی است که هری ، ران ، هرمیون و دیگران در کتابها و فیلمها از آن استفاده کردند ، و به گفته یکی از بازیگران هری پاتر ، تام فلتون ، در واقع بسیار خوب است.

اگر شما یکی از طرفداران جدی هری پاتر از چند مکان است که احتمالاً باید آنها را ببینید ، اما جدیدترین آنها هری پاتر نیویورک است ، فروشگاه شاخص جهان جادوگران که در آن بازدیدکنندگان می توانند انواع وسایل مضمون هری پاتر را خریداری کنند. آنها همچنین می توانند از یک نوشیدنی لذت ببرند زیرا در واقع Butterbeer در فروشگاه وجود دارد ، و تام فلتون اخیراً به Extra اعتراف کرده است که چندین لیوان از این مواد را نوشیده است و به طور قانونی آن را دوست دارد. فلتون می گوید …

اوه من در زمان خود چند مورد غرق شده ام ، بله دارم من آن را دوست دارم!

اگر از طرفداران Butterbeer هستید ، در واقع چند مکان وجود دارد که می توانید آن را پیدا کنید. علاوه بر هری پاتر نیویورک ، Butterbeer در پارک های موضوعی Universal که شامل دنیای جادوگری هری پاتر است ، موجود است. در واقع در انواع گرم ، سرد یا یخ زده یافت می شود. همچنین می توانید آن را به عنوان بخشی از فروشگاه آنلاین هری پاتر استودیو تور در انگلستان پیدا کنید. از آنجا که تور استودیو و هری پاتر نیویورک از یک فروشگاه آنلاین استفاده می کنند ، به نظر می رسد که این دو از دستور پخت یکسان استفاده کنند. این احتمالاً متفاوت از چیزی است که در Universal Orlando و Universal Studios Hollywood می بینید.

اینکه آیا همه کسانی که در فیلم های هری پاتر حضور داشتند احساس تام فلتون را دارند ، مشخص نیست ، اما Butterbeer ثابت کرده است که کاملا در مکان هایی مانند پارک های تفریحی جهانی محبوب است ، بنابراین افراد زیادی هستند که واقعاً آن را دوست دارند. در Universal به احتمال زیاد درگیر این می شوید که کدام نسخه بهتر است ، نه اینکه آیا Butterbeer خوب است یا خیر. یک بطری ، بنابراین اگر فرصتی پیش بیاید ، مطمئناً Butterbeer را در هری پاتر نیویورک بررسی می کنم. تا زمانی که شما نوشابه خامه ای را دوست دارید ، مواد اولیه Universal خوب است (در اصل نوشابه خامه ای و خامه است) بنابراین فروشگاه اصلی کار زیادی برای انجام خواهد داشت. اما اگر Butterbeer بهتر باشد ، فقط یک دلیل دیگر وجود دارد که طرفداران بخواهند به زیارت هری پاتر نیویورک سفر کنند. تاریخ شناس. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *