آژانس استعدادیابی اسکارلت یوهانسون در پاسخ به دعوی دیزنی به دعوی بیوه سیاه خود دست زد

در هفته گذشته گزارش شد که اسکارلت جوهانسون ، ستاره قدیمی مارول ، از کمپانی والت دیزنی به دلیل پخش همزمان تئاتر/پخش فیلم Black Widow شکایت کرد. در حالی که ما فقط چند روز پیش از ثبت نام او مطلع شدیم ، اما اوضاع در حال حاضر به نوعی رفت و برگشت بین بازیگر زن و سرگرمی تبدیل شده است. در پی شکایت ، دیزنی پاسخی تند به پرونده ارائه کرد. در حال حاضر ، آژانس استعدادیابی یوهانسون به اظهارات دیزنی اعتراض کرده است.

هنگام پاسخگویی به شکایت اسکارلت جوهانسون ، شرکت والت دیزنی در بیانیه ای اعلام کرد که هیچ چیزی وجود ندارد شایستگی هرچه باشد برای تشکیل پرونده او این شرکت همچنین اظهار داشت که این دعوی به دلیل نادیده گرفتن بی رحمانه آن از آثار وحشتناک و طولانی مدت جهانی همه گیری COVID-19 بسیار غم انگیز و ناراحت کننده است. علاوه بر این ، این شرکت همچنین ادعا می کند که به طور کامل عمل کرده است با قرارداد یوهانسون.

برایان لورد ، رئیس آژانس هنرمندان خلاق (CAA) ، بعداً بیانیه ای از خود (از طریق ورایتی) در این مورد منتشر کرد. لورد معتقد است که دیزنی اسکارلت جوهانسون را به عنوان عدم توجه به بیماری همه گیر COVID-19 توصیف می کند:

آنها بی شرمانه و به دروغ خانم یوهانسون را متهم کرده اند که نسبت به همه گیری جهانی COVID بی احساس است ، در تلاش برای ایجاد او به نظر می رسد کسی باشد و من می دانم که او نیست. حمله مستقیم دیزنی به شخصیت او و سایر مواردی که آنها دلالت بر آن دارند زیر مجموعه ای است که بسیاری از ما در جامعه خلاق ده ها سال با آن همکاری کرده ایم.

اسکارلت جوهانسون به طور خاص از دیزنی شکایت می کند دلایل نقض قرارداد ، با ادعای آزادی Black Widow در دیزنی+ شرایط قرارداد اصلی او را تغییر داد. گفته می شود بخش زیادی از دستمزد بازیگر زن نامزد اسکار از محل فروش گیشه این فیلم به دست آمده است که در دومین هفته خود افت قابل توجهی را تجربه کرد. بر اساس شکایت او ، هنوز ده ها میلیون دلار به او بدهکار است.

دیزنی در پاسخ خود مدعی شد که اسکارلت جوهانسون قبلاً 20 میلیون دلار دریافت کرده است. اما برایان لورد معتقد است که ذکر این شماره تنها راهی برای “تسلیح کردن” موفقیت بازیگر زن است:

این شرکت حقوق او را در بیانیه مطبوعاتی خود در تلاش برای تسلیح موفقیت وی قرار داده است. به عنوان یک هنرمند و تاجر ، گویی این چیزی است که باید از آن شرمسار باشد. اسکارلت به کارهایی که او و همه بازیگران ، نویسندگان ، کارگردانان ، تهیه کنندگان و تیم خلاق مارول در بیش از یک دهه در آن عضو بوده اند بسیار افتخار می کند.

اگر قرار باشد گزارشات اعتقاد بر این است که این دعوی آثار متعددی در خانه موش دارد. کوین فایگ ، رئیس استودیو مارول ، که گفته می شود نمی خواهد برای تئاتر/جریان مشترک برای Black Widow اکران شود ، ظاهراً از نحوه پیش بینی اوضاع در این شرایط “عصبانی و شرمنده” است. گزارشها همچنین ادعا می کنند اما استون از Cruella ، که همان نوع آزادی را در اوایل سال جاری دریافت کرد ، اکنون در پی دعوی یوهانسون گزینه های قانونی خود را بررسی می کند.

در این مرحله ، سخت است بگویید چگونه ممکن است وضعیت بحث برانگیز حل شود. ما به طور جدی به این پرونده نظارت خواهیم کرد و با ادامه روند اوضاع شما را در جریان خواهیم گذاشت.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *