آنجلینا جولی به ما می گوید کلوئه ژائو چه چیزهایی را برای ابدیت و مارول به ارمغان می آورد

استودیوی مارول در شرف تجربه چیزی است که قبلاً تجربه نکرده بودند ، سرانجام فیلم Eternals سرانجام در ماه نوامبر به سینماها آمد. کارگردان این فیلم ، کلوئی ژائو ، از بهترین کارگردانی (و تصویر) در جوایز اسکار برخوردار خواهد شد و به لطف زمان بندی مناسب – و چند تاخیر در آن ، آن را با اولین فصل در MCU دنبال می کند. سالن های سینما در سراسر جهان. ژائو برای فیلم Nomadland برنده شد ، فیلمی که بانوی اصلی آن Frances McDormand را نیز برای همکاری به مرحله اسکار برد. بنابراین ما بسیار هیجان زده هستیم که می بینیم ژائو چه چیزهایی را برای Eternals به ارمغان می آورد و آنجلینا جولی نیز به این هیاهو افزوده است.

جولی اولین بازی MCU خود را نیز در فیلم Eternals انجام می دهد ، فیلمی که مخاطبان مارول را به جمعیت خدا پسند معرفی خواهد کرد. موجوداتی که از طلوع زمان در سیاره ما بوده اند و مشاهده می کنند. همیشگی ها با Deviants درگیر هستند و همه آنها در ترس از Celestials با قدرت بالا زندگی می کنند. همه اینها باید هنگام اکران فیلم منطقی باشد. CinemaBlend با آنجلینا جولی به گفتگو نشست و در مورد فیلم جدیدش “کسانی که آرزو می کنند من مرده باشم” صحبت کرد ، اما با دیدن اینکه چطور کلوئی ژائو به تازگی موفق به کسب یک جایزه اسکار شده است ، از او پرسیدیم که در مورد این پیروزی چه نظری دارد و چگونه احساس او را احساس می کند. جولی به ما گفت:

من خیلی خیلی خوشحال شدم. خیلی خیلی خوشحال. من فکر می کنم او یک کارگردان ویژه است ، او یک زن واقعا جالب است. او بسیار متفکر ، بسیار جدی در مورد کار خود است. و من فکر می کنم او صدای جدیدی را از طریق فیلم هایش به ارمغان آورده است ، و من به مارول فکر می کنم. بنابراین من برای دیدن مردم بسیار هیجان زده شده ام.

این نظرات در مورد پاشنه Eternals است که اولین فیلم اصلی خود را نشان می دهد ، که در ویدیوی تبلیغاتی مارول استودیوی خوش آمد گویی مخاطبان به فیلم بازگشت تئاترها این کلیپ ها بسیار کوتاه بودند و بازیگران متنوع فیلم را به نمایش می گذاشتند. عکسهایی از جما چان ، سلما هایک ، کومایل نانجیانی و آنجلیان جولی به دست آوردیم که با شمشیر طلایی به عنوان قهرمان ، تنا در حال زرق و برق هستند.

اکنون به یک تریلر نیاز داریم تا به ما کمک کند تا شکافهای بزرگ این مرموز را پر کنیم. ویژگی اصلی مارول سابقه خوبی در رابطه جفت شدن داستان نویسان با شخصیت های MCU دارد ، خواه این کلیدهای واکاندا را به ریان کوگلر Creed jelmer بدهد ، یا اینکه اجازه دهد رنگ جسمی منحصر به فرد جیمز گان در محافظان کهکشان باشد. گوشه ای از جهان سینمایی مارول. همه ما تعجب می کنیم که در مورد Eternals چه بود که مارول را در کلوئی ژائو فروخت ، او فیلم های لطیف ، درون نگرانه و بصیرت آمیزی درباره وضعیت انسان در The Rider و Nomadland ساخته است. من مشتاقم که ببینم چگونه رویکرد او به یک فیلم مارول منتقل می شود.

Eternals در 5 نوامبر در سینماها افتتاح می شود ، در حالی که بعد از آنجلینا جولی می توان به عنوان یک آتش نشان از اجتناب از مجرمان و شعله ور شدن در تیلور دیدن کرد. شریدان کسانی که آرزوی مرگ من را دارند ، از 14 مه در سینما و شبکه HBO Max آغاز می شود.

مواد مخدر فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. ReelBlend cohost. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *