آنت: آنچه طرفداران درباره فیلم جدید آدام درایور می گویند

اگر خط و نشان نقصی در وضعیت عجیب و غریبی باشد که فیلم ها در یک سال و نیم اخیر در آن قرار گرفته اند ، این است که با تمرکز زیاد بر روی پخش عناوین فیلم ها ، بسیاری از فیلم های کوچکتر که ممکن است در غیر این صورت مورد توجه قرار نگیرند ، مورد توجه قرار می گیرند. توسط مخاطبان بزرگتر دیده می شود. در حالی که معمولاً فیلم های پرفروش بزرگ یا تریلرهای آنها اغلب در رسانه های اجتماعی صحبت می کنند ، گاهی اوقات یک فیلم کوچک می تواند ظاهر شود و به اندازه کافی تازه و یا به اندازه کافی عجیب و غریب باشد ، اما مردم تمایل دارند در مورد آن به صورت آنلاین صحبت کنند ، زیرا به جهان نیاز دارند. می دانند چه چیزی دیده اند در مورد آنت نیز چنین است.

فیلم جدید آدام درایور را بازی می کند ، که شاید دلیل اصلی آن باشد که بسیاری از مردم آن را جستجو کردند ، اما آنها به احتمال زیاد چیزی را بدست آوردند که انتظار آن را نداشتند. آنت بدون هیچ س questionالی ، فیلمی غیرمعمول است ، به گونه ای که مردم به شدت نسبت به آن احساس می کنند. اما ممکن است یک مورد عالی نیز باشد. در اینجا نگاهی به آنچه طرفداران در مورد آنت می گویند می اندازیم.

این که آیا آنت را دوست دارند یا نه ، آنچه بسیار واضح به نظر می رسد اجماع عمومی است که فیلم عجیب و غریب است. این ذاتاً یک جمله خوب یا بد نیست ، فقط یک واقعیت است. این فیلم یک درام عاشقانه است ، اما همچنین یک موزیکال است و دارای یک شخصیت است که در درجه اول توسط یک عروسک واقعی بازی می شود ، اما به عنوان یک شخص واقعی با او رفتار می شود. در یک نقطه خاص ، واقعاً راهی برای دور زدن عجیب همه وجود ندارد. اگرچه ، در آن شرایط ، شاید بازی شوخی آدام درایور در این فیلم هیچ تکان دهنده ای نباشد.

بنابراین عکس العمل شوهرم کامل بود: “آیا” آدام درایور فقط چیزهای عجیب و غریب انجام می دهد؟ ” ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فیلم) به _Annet. بسیاری از موارد زیر کاپوت در حال انجام است که تماشاگران باید با آن کنار بیایند تا فیلم به جایی برسد. در حالی که مطمئناً بسیاری از افراد آنلاین از آنچه آنت ارائه می دهد واقعاً خوششان نمی آید ، پاسخ به فیلم که بیشترین طنین را دارد دیدگاه های مثبت تری است. حتی کسانی که اعتراف می کنند غلبه بر عجیب و غریب آنت به طور بالقوه دشوار بود ، در نهایت قبول دارند که فیلم چیز خاصی است.

#آنت بسیار باشکوه است عجیب و غریب. به نظر می رسد نزدیکترین چیزی است که ممکن است به موزیکال دیوید لینچ برسیم. آدام درایور 1000 درصد در این فیلم می دهد و صحنه ها/لحظات زیادی وجود دارد که من به زودی آنها را جعل نخواهم کرد t نه برای همه ، اما من هنوز لبخند می زنم و به چیزهایی که اخیراً شاهد آن بوده ام لبخند می زنم.

به نظر می رسد واضح است که اگر بتوانید اجازه دهید آنت همان چیزی باشد که هست ، در نهایت می تواند شما را به خود جلب کند. این یک تجربه احساسی است که به طرز شگفت آوری بسیاری از مردم را تحت تأثیر قرار داده است. روابط بین شخصیت ها پیچیده ، دشوار و اغلب سمی است. اما در حالی که ممکن است یک احساس مصنوعی برای آنت وجود داشته باشد ، بین این واقعیت که یک موزیکال است و این واقعیت که یک شخصیت کاملاً انسانی نیست ، این احساسات کاملاً واقعی هستند و برای بسیاری از بینندگان طنین انداز است.

اگر بتوانم چیزی بحث برانگیز و در عین حال شجاعانه بگویم: آنت یکی از فیلم های مورد علاقه من در سال است. مثل این است که فیلم معادل خنده به اشک تبدیل شود. pic.twitter.com/zR6mKfGESU

یکی از مواردی که احتمالاً در حال حاضر بسیار بحث برانگیز است این است که آدام درایور یک بازیگر بزرگ است. او طرفداران زیادی دارد و اکثر منتقدان در مورد توانایی های راننده به عنوان بازیگر چیزهای بدی برای گفتن ندارند. و شاید به این دلیل که آنت یک فیلم عجیب و غریب است ، نه اینکه علی رغم آن ، راننده بتواند نشان دهد که چقدر خوب است. اگر با وجود جنبه های سوررئال فیلم بتواند سرمایه شما را جلب کند ، این ثابت می کند که چقدر بازیگر خوبی است.

آدام درایور در #آنت فوق العاده است این چهار صحنه مورد علاقه من و اثبات تنوع ، جسمانی و استعداد بی نظیر او بود. مطمئناً و برای من ، بهترین بازی او تا به حال ، شایسته اسکار pic.twitter.com/FJ6yjiPfsD

اصطلاح “شایسته اسکار” در حال حاضر در رابطه با آدم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد راننده در اینجا حدس می زنم که آیا چنین چیزی اتفاق می افتد یا خیر. مطمئناً ساختار فصل جوایز امسال کار در حال پیشرفت است. در مورد اینکه آیا این یک چیز خوب یا بد است زیرا به نامزدهای احتمالی اسکار برای آدام درایور مربوط می شود ، در حال حاضر بسیار دشوار است. با این حال ، جوایز اسکار اغلب فیلمهای غیرمعمول را تشخیص می دهند ، بنابراین شاید این امکان وجود داشته باشد. او یکی از با استعدادترین بازیگران عصر ما است. #Annette pic.twitter.com/TDCXtgKjIF

و آنت مطمئناً اولین باری نخواهد بود که یک بازیگر در یک فیلم شناخته می شود حتی اگر بقیه فیلم لزوماً عالی دیده نشود. آنت بیشتر نظرات مثبت منتقدان را دریافت می کند ، بنابراین ممکن است فیلمی باشد که در فصل جوایز مورد استقبال قرار می گیرد ، اما حتی اگر این اتفاق نیفتد ، عشق بسیاری از آدام درایور را در اینجا کم نمی کند.

حتی اگر از #آنت خوشتان نمی آید ، نمی توانید ادعای استعداد آدام درایور را رد کنید. او محدوده را دارد. در آن فیلم به طور کامل نمایش داده شده است. او یکی از بهترین بازیگران حال حاضر است. کار او در Annette (2021) شایسته اسکار است.

اگرچه شاید جالبتر اینکه آدام درایور تنها بازیگری نیست که مورد توجه طرفداران قرار گرفته است.

آدام درایور ممکن است عالی باشد در آنت ، اما اگر چیزی باشد ، او به طریقی عالی است که ما انتظار داشتیم. ما می دانیم که راننده عالی است. عملکرد آنت آنقدر خوب است که به طور بالقوه تکان دهنده متعلق به سایمون هلبرگ است. بازیگری که هنوز به خاطر نقشش در تئوری بیگ بنگ مشهور است ، می تواند جنبه نمایشی را نشان دهد که ما به ندرت می بینیم و به نظر می رسد مردم واقعاً به آن واکنش نشان می دهند.

سایمون هلبرگ در #ANNETTE: ” یک لحظه من را ببخشید “pic.twitter.com/rkHp9KBK5p

سیمون هلبرگ در آنت در نقش همدم بازی می کند. او شخصیتی است که حتی نامی هم ندارد و این تنها یکی از عناصر کوچکتر است که باعث می شود کل فیلم عجیب به نظر برسد. هر زمان که بازیگران معروف برای کمدی یک چرخش چشمگیر داشته باشند ، تمایل به جلب توجه آنها وجود دارد ، و مطمئناً آنچه در اینجا اتفاق افتاده است. هلبرگ فقط به خاطر کمدی شناخته نمی شود ، بلکه به خاطر سریال های طنز تلویزیونی شناخته می شود و حالا او در یک فیلم عجیب موزیکال/نمایشی/عروسکی بازی می کند. او شبیه خودش نیست و عملکرد آن برای بسیاری کاملاً قدرتمند است. مطمئناً جالب خواهد بود که ببینیم آیا هلبرگ نقش های دراماتیک بیشتری را در آینده شروع می کند یا خیر. شاید روزی کمدی او برجسته ترین کار در حرفه او باشد.

سایمون هلبرگ در فیلم #آنت بسیار باورنکردنی است او برایم غش کرد. pic.twitter.com/RN55kLUqN2

آیا می توانیم ببینیم دو بازیگر آنت در چند ماه بعد از شروع فصل جوایز شناخته می شوند؟ شاید. مطمئناً کسانی هستند که فکر می کنند چنین شناختی موجه است.

#Annette spoilerr.Adam Driver و Simon Helberg شایسته دریافت همه جوایز به این دلیل هستند: pic.twitter.com/NVUDdNHeat

برخی خواهند بود که نمی توانند از راه غیرمعمول ساخت آنت عبور کنند. این یک موزیکال است ، اما نه در سنت برادوی یا دیزنی که بسیاری ممکن است به دنبال آن باشند. این یک درام رابطه با محوریت یک عروسک است. اما در اصل ، داستان آنجاست و اجراها ، و اگر بتوانید همه چیزهای غیر سنتی را در سطح خود بپذیرید ، شاید بتوانید در زیر همه چیز واقعاً قابل توجه پیدا کنید.

CinemaBlendâ € ™ ساکن پارک موضوعی معتاد و تاریخ نگار دیزنی آماتور. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *