آلن کامینگ وقتی افشا می کند که دقیقاً چگونه به نقش اصلی هری پاتر نه گفته است ، حرف نمی زند

بسیاری از بازیگران از نقش هایی که دور شده اند ابراز تاسف می کنند. به ندرت پیش می آید که یک بازیگر با خوشحالی نقش بزرگی را رد کند ، به خصوص اگر در یک حق رای دادن شناخته شده باشد. اما آلن کامینگ از همسر خوب در مورد این واقعیت که او زمانی نقش بزرگی در هری پاتر را رد کرده است ، بسیار صادق است. در واقع ، به نظر نمی رسد او اصلاً پشیمان باشد ، زیرا هنگام توضیح اینکه چرا این فیلم را رد کرده است ، کلمات را کم نکرده است.

در طول هشت فیلم ، صدها بازیگر در فیلم ها ظاهر شدند. سریال هری پاتر در حالی که فیلم ها در اطراف دانش آموزان در هاگوارتز متمرکز است ، بسیاری از بازیگران بزرگسال نیز نقش های کلیدی را در این گروه ایفا کردند. برخی از شخصیت ها ، مانند سوروس اسنیپ آلن ریکمن برای طول سریال حضور داشتند ، در حالی که برخی دیگر فقط برای یک یا دو فیلم حضور داشتند. با این وجود ، حتی اگر یک شخصیت یک بار اجرا باشد ، بسیاری از بازیگران به احتمال زیاد آرزوی آن نقش ها را داشتند. آلن کامینگ یکی از آنها نبود ، زیرا به تلگراف گفت که به او این شانس داده شد که برای بازی در نقش گیلدروی لاکهارت در فیلم هری پاتر و اتاق اسرار ، دومین فیلم این مجموعه ، ممیزی کند. اما با توجه به شرایط پیرامون مراحل بازیگری ، پاسخ او به این فرصت کمتر از مثبت بود:

من آن را رد نکردم. من به آنها گفتم که لعنت کنند!

با توجه به اینکه هری پاتر چه معامله بزرگی بود ، ممکن است برای برخی تعجب آور باشد. اما کامینگ توضیح داد که چرا او برای پیوستن به حق رای دادن بسیار مقاوم شده است: دیگر هیچ بودجه ای ندارید و من همان نماینده روپرت را داشتم که البته آنها قرار بود مبلغ بیشتری بپردازند. دروغ آشکار ، دروغگو احمقانه ، همینطور. مثلاً اگر قصد دروغ گفتن دارید ، در این مورد هوشمند باشید. گفتم ، به آنها بگو فوراً فاک کنند. و فکر کرد ، خوب روپرت می خواهد این قسمت را بگیرد. آنها او را برای تست صفحه نمایش مجبور کردند ، و من به یاد دارم او کلاه گیس خودش را آورد. و سپس آنها آن را به کنت برانا دادند ، از زیر سایه بیرون آمد.

با این شرایط ، منطقی است که چرا کامینگ تمایلی به سوار شدن در هاگوارتز اکسپرس نداشت. این که بدانید کار شما کمتر از یک بازیگر دیگر ارزش دارد نمی تواند احساس فوق العاده ای باشد. این سخت است که تعجب نکنید که اگر گیلدروی لاکهارت در صورت بازی کامینگ بازی می کرد ، چه شکلی بود. به تصویر کشیدن جادوگری مشهور که تبدیل به دفاع در برابر هنرهای تاریک شده است ، همانطور که طرفداران تند و تیز طرفداران کتابها او را می شناسند. با این وجود آلن کامینگ می توانست کمی نقش شوم را در این نقش به ارمغان آورد و کاملاً متفاوت جلوه دهد. با این وجود ، طرفداران این بازیگر هنوز فرصتی برای دیدن بازی او در کنار دنیل رادکلیف پیدا کردند. این دو بازیگر در تولید نمایشنامه Endgame در سال 2020 همکاری کردند ، بنابراین حداقل همیشه این ارتباط را خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *