آرون تیلور-جانسون در هنر هوادار مرد عنکبوتی تبدیل به شکارچی کراون می شود

در اوایل این هفته ، Spider-Verse سونی با انتخاب بازیگران آرون تیلور-جانسون در نقش Kraven the Hunter ، یک شرور جدید را نابود کرد. این بازیگر 30 ساله معروف به بازی در Kick-Ass و Pietro Maximoff در Avengers: Age of Ultron نقش کمیک بوکی کاملا جدیدی را بازی می کند ، اما این بار او یکی از بازی های Spider-Man را بازی می کند مشهورترین شرور در فیلم شخصی این شخصیت.

اکنون که دانستیم چه کسی در نقش Kraven the Hunter بازی می کند ، مطمئناً کنجکاو خواهیم شد که او چگونه در لباس ظاهر شود ، زیرا این شخصیت اغلب خز را می پوشد یوزپلنگ به عنوان شلوار و جلیقه سر شیر. Boss Logic ، هنرمند دیجیتال ، کار خود را انجام داده است و نحوه تصور او از آرون تیلور-جانسون به عنوان مرد عنکبوتی به نظر می رسد:

پستی که توسط Bosslogic به اشتراک گذاشته شده است (bosslogic)

این هنرمند محبوب بازیگری را دارد که موهایش را جارو می کند ، ریش اصلی دارد و شیر شیر شخصیت را به دور شانه هایش می شناسد. او با چهره ای جدی به پایین نگاه می کند و احتمالاً شکار بعدی خود را برنامه ریزی می کند. کراون یک شخصیت روسی تبار است که از طریق یک معجون قدرتمند و قدرت ، حواس و سرعت گربه های جنگلی که به عنوان لباس می پوشد قدرت بدنی را افزایش داده است. او همچنین دارای طول عمر طولانی است.

آرون تیلور-جانسون قبلاً به عنوان برادر دوقلوی واندا ، پیترو ماکسیموف یا کوئیک سیلور ، برادر دوقلوی الیزابت اولسن ، لهجه ای نزدیک به روسی (سوکوویان خیالی) را بیان کرده است. برای MCU بنابراین اگر او تصمیم گرفت لهجه ای برای کراون انتخاب کند ، او در حال حاضر در نیمه راه است. آنچه باید منتظر ماند دید ویژه Kraven the Hunter مربوط به سونی است که تاریخ اکران اوایل سال 2023 است.

این فیلم قرار است به کارگردانی JC Chandor از Triple Frontier از فیلمنامه ای توسط آرت ماركوم و مت هالووی ، كه قبلاً مردان سیاه پوش: بین المللی و ترانسفورمرها: آخرین شوالیه را به همراه ریچارد ونك كه با جفت نویسندگی مرد آهنین 2008 كار می كرد ، نوشته اند. مرکز انگیزه های معمولی کراون در اطراف نیاز عمیق او برای اثبات بزرگترین شکارچی جهان وجود دارد ، بنابراین ما تصور می کنیم فیلم نیز چنین باشد.

آرون تیلور-جانسون خود را تثبیت کرده است به عنوان یک بازیگر دراماتیک قدرتمند و به یاد ماندنی نقش هایی را در Nocturnal Animals ، گودزیلا ، آنا کارنینا و تنت در سال 2014 بازی می کند. این بازیگر به زودی در قطار مرد و گلوله پادشاه بازی خواهد کرد ، وقتی گفته می شود دومی منجر به گرفتن بخشی از کراون می شود وقتی که مدیران سونی فیلم او را در فیلم به رهبری برد پیت دیدند.

Kraven the شکارچی پس از محبوبیت Venom در حال رشد Spider-Verse سونی است و دنباله Let There Be Carnage همراه با Morbius در راه جهان هستی است. Kraven آرون تیلور-جانسون در 23 ژانویه 2023 می آید. تا آن زمان ، نظر شما در مورد انتخاب بازیگر چیست؟ آیا از بازیگر Age of Ultron برای پذیرفتن شخصیت شرور Spidey هیجان زده اید؟ در نظرسنجی زیر رأی دهید.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه وب تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *