آرنولد شوارتزنگر برای مراسم اسکار 2022 و نام تجاری آن بسیار پیشنهادی دارد

نماد اکشن آرنولد شوارتزنگر می داند که هیجان و سرگرمی به چه چیزهایی نیاز دارد و مخاطبان به چه چیزهایی نیاز دارند. نقش های افسانه ای او منجر به این شد که وی به عنوان مشهورترین فرد برای جلوگیری از حمله بیگانگان توسط طرفداران شناخته شود. او آنقدر خطوط تک خطی دارد که آنها را رها می کند و خانواده اش را آزار می دهد. از آنجا که شوارتزنگر از این نظر جمعیتی بسیار پسندیده است ، او پیشنهادی برای مراسم اسکار سال آینده دارد و این کاملاً با مارک تجاری است.

هر ساله ، اسکارها مکانی هستند که فیلم در آن حضور دارد. صنعت گرد هم می آیند و برای همه بیشترین افتخارات را به بهترین فیلم ها ، فیلمسازان و بازیگران نشان می دهند. طی چندین سال گذشته ، مراسم اسکار با انتقادات مختلفی روبرو شده است. برخی از افراد آن را دوست دارند ، برخی از آن متنفرند و نمایش جایزه به طور مداوم فرمول خود را تکان می دهد تا علاقه مردم را حفظ کند. آرنولد شوارتزنگر با خندوانه درباره آنچه در مورد این نمایش فکر می کرد و اسکارها چه کارهایی را می تواند برای پیشرفت انجام دهد ، توضیح داد و در جیمی کیمل زنده گفت:

دلیل این که فقط یک سوم آن را تماشا کردم این است که خیلی خسته کننده بود من در واقع فقط آن را خاموش. من دیگر نمی توانستم آن را تماشا کنم زیرا استعداد زیادی در صحنه وجود داشت اما بسیار کسل کننده بود. چگونه آنها می توانند این کار را با این همه استعداد خسته کننده کنند؟ فکر می کنم دفعه بعد آنها باید آن را به Muscle Beach ببرند و اسکارها را در Muscle Beach برگزار کنند.

آرنولد شوارتزنگر به جیمی کیمل می گوید که او فقط حدود یک سوم اسکارها را تماشا کرده است زیرا برای او خیلی خسته کننده بود ، به شوخی گفت که او حتی نمی داند برنده است یا نه. بسیاری از ستارگان و افراد با استعداد درگیر تولید بودند و آرنولد از اینکه چقدر فکر می کرد نمایش با وجود استعداد در نمایش خسته کننده است ناامید شد. راه حل او ، البته ، درست در خانه چرخ اوست ، پیشنهاد می کند اسکارها را به مکان های قدیمی او که زیر پا است – Muscle Beach منتقل کنید.

اسکارهای 2021 چیزهای زیادی برای غلبه بر آنها داشت ، که عمدتا در طی یک همه گیری جهانی برگزار می شد و ایجاب می کند همه افرادی که در آن شرکت می کنند قرنطینه و آزمایش دقیق را انجام دهند که اجازه می دهد نمایش یک مراسم بدون نقاب باشد. این مراسم ، مانند هر اسکار ، بسیار متأثر و مهیج بود ، اما سبک خاصی به کارگردانی استاد فیلم ساز استیون سودربرگ و برخی از لحظات واقعی به یاد ماندنی داشت. آرنولد در اردوگاهی بود که از نمایش مراقبت نمی کرد ، و شرم آور است که او این اطراف را ندید تا ببیند گلن کلوز در حال اجرای دا بوت در تلویزیون زنده است.

آرنولد شوارتزنگر ممکن است در مورد اسکارهایی که نیاز به تزریق سرگرمی دارند ، مشغول کار باشد ، اما من نمی دانم که آیا راه حل در ساحل عضله است. هنوز هم میراث ستاره Total Recall غیرقابل انکار است و این مرد صنعت فیلم و اوقات خوب را می داند. او همچنین در طول سالها به سهم خود در جوایز رسیده است. بنابراین اگر او بگوید که اسکارها کسل کننده بودند ، ممکن است واقعاً به دنبال کاری باشد.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *