آدام سندلر با خنده دار فیلم ویروسی او را ترک می کند که پس از گفتن IHOP از آنجا منتظر ماند

قطعاً رسانه های اجتماعی راهی برای نشان دادن حتی کوچکترین تعاملات افراد مشهور دارند. و اخیراً آدام سندلر به TikTok حمله کرد زیرا یک کاربر ویدیویی را منتشر کرد و گفت که او بازیگر Happy Gilmore را از برخی پنکیک ها انکار کرد. میزبان IHOP و نیمه وقت TikToker ، کمدین مشهور را به دلیل ماسک صورتش تشخیص نداد و به او گفت که منتظر یک میز طولانی خواهد بود. این بازیگر / کمدین با ترک واکنش نشان داد ، مانند بسیاری دیگر که در صورت انتظار غیر منتظره مواجه شوند. اکنون ، پس از ویروسی شدن تعامل ، سندلر به طرز خنده دار و کاملاً با مارکی پاسخ داده است.

اگرچه دیدن آدام سندلر برای تعامل IHOP در TIkTok با یک ویدیو بسیار جالب بود ، او ، مانند اکثر مردان میانسال ، آن شکل از رسانه های اجتماعی را ندارد. خوشبختانه او توئیتر دارد و پاسخ خود را به “زن زیبا” در IHOP در آنجا ارسال کرد. می توانید پاسخ او را در توییت ساده زیر بررسی کنید:

برای اطلاع ، من فقط IHOP را ترک کردم زیرا زن خوب به من گفت معامله همه چیزهایی که می توانی بخوری در مورد شیرهای شیر.

آه ، بنابراین 30 دقیقه انتظار نماند که خط را برای آدام سندلر ترسیم کند ، به جای عدم وجود میلک شیک در معامله همه چیزهایی که می توانید بخورید. آیا فقط من هستم ، یا به نظر می رسد هیچ کس به سندلر نگفته است که وی به معنای واقعی کل میلیون دلار خالص دارد؟ من فکر می کنم شما می توانید یک یا دو شیک شیر اضافی بخرید ، آدام – یا جهنم ، کمی زندگی کنید و دفعه بعد کل IHOP را بخرید.

البته ، آدام سندلر ظاهراً چنین چیزی نیست. در حقیقت ، فقط یک حقیقت ساده که او می خواست خانواده اش را برای یک صبحانه فروتنانه به IHOP ببرد کافی است تا به شما بگویم این مرد یکی از سلیقه ها و لذت های ساده است. همچنین لازم به ذکر است که اگر فیلم خروج وی از رستوران را مشاهده نکرده باشید ، این کار را بدون سر و صدا و بدون درخواست برخورد خاص انجام می دهد.

آدام سندلر برخی از موارد را دارد طرفداران وحشی ، اما به نظر می رسد که آنها تشخیص می دهند که هیچ کس سعی نکرده بگوید آدام سندلر یک شخصیت مشهور سر بزرگ (استعاره ای) است که انتظار داشت فقط به دلیل شهرت خود در صف جلو بیفتد. در حقیقت ، به نظر می رسد مردم وقتی او در یک مجموعه فیلم حضور ندارد ، او را به خاطر داشتن یک زندگی به ظاهر عادی تحسین می کنند.

در حالی که به نظر نمی رسد طرفداران فکر می کنند آدام سندلر لازم است خود را توضیح دهد ، مردم احتمالاً خوشحال هستند که او این کار را کرده است. طرفداران در نظرات پست او به نقل از فیلم مورد علاقه خود سندلر هستند. ما چند تا داریم ill € meal آیا کسی به این بچه یک وعده غذایی شاد می دهد؟! خطوطی از پدر بزرگ کلاسیک و حتی اشاره بیشتر به بزرگسالان اخیر (اما هنوز هم کلاسیک) او که دخترش روی صفحه نمایش فریاد می زند “من می خواهم شکلات را به هدر برسانم!”

من صادقانه پشت هر چیزی ایستاده ام که برخی از جوک های کلاسیک آدام سندلر دوباره ظاهر شود ، و دیدن این که سندلر هنوز خیلی زیاد است عالی است شوخ طبعی او بعد از پاسخ سلیقه ای و طنزآمیز او ، مطمئن هستم که میزبان اکنون به دلیل عدم شناخت از حضور در عظمت واقعی ، حتی بیشتر به خودش لگد می زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *