آخرین کارگردان نقطه عطف در تقدیر از الیود کیپچوگه المپیکی در مستند جدید

یک بیوگرافی سینمایی از دونده افسانه ای راه دور و دارنده رکورد ماراتن جهانی الیود کیپچوگه با عنوان Kipchoge: The Last Milestone در دیجیتال 24 آگوست در دسترس است. این پرتره کیپچوج به او می پیوندد تا او برای تلاش موفق خود برای شکستن این دو آماده شود. ماراتن ساعت را علامت زده و جای خود را در تاریخ دو و میدانی ترک کند. این فیلم همچنین جزئیات جذابی از رسیدن به این نقطه عطف را فاش می کند.

این مستند از سفر الیود کیپچوگه برای دوومیدانی در کمتر از دو ساعت ، نامه ای عاشقانه به این ورزش است که دویدن را در فرهنگ عامه افزایش می دهد. کیپچوگه: آخرین نقطه عطف واضح است که کیپچوگ فردی خودانضباط است و برای او موفقیت با یک باور آغاز شد. من این شانس را داشتم که با کارگردان جیک اسکات که در مورد افتخارآفرینی المپیک چنین گفت: و منظورم این است که به طور جدی ، می دانید ، این مردی نیست که [چیزهایی را که منظورش نیست] بگوید ، کلمه ای نیست که او در نظر نگیرد. من هرگز با کسی مثل او ملاقات نکرده ام. منظورم این است که من فکر می کنم او تعریف فروتنی است و من این را بسیار قانع کننده و واقعاً جذاب دیدم ، بنابراین می خواستم به آن احترام بگذارم. جالب است ، زیرا بسیاری از اوقات ورزشکاران یا هر چهره عمومی ، مجری ، دوست دارند صحبت کنند ، دوست دارند اجرا کنند ، می دانید ، آنها اغلب شخصیت های بزرگی هستند. و او نیست. او بسیار محتاط است و بسیار ساکت است و انرژی خود را ذخیره می کند. من مطمئن هستم که به این دلیل است که او سعی می کند انرژی خود را حفظ کند. اما می خواستم مطمئن شوم که ما به عنوان فیلمساز به او بی احترامی نمی کنیم. می خواستم به هدف و اعتقاداتش احترام بگذارم. و این یک چالش نبود ، اما چیزی بود که شما می خواستید فیلم شامل آن شود ، زیرا فراتر می رود. من فکر نمی کنم این فقط مربوط به ورزش و ورزشکاری است ، من فکر می کنم این مربوط به نوع بشر است.

در سراسر کیپچوگه: آخرین نقطه عطف ، الیود کیپچوگه این پیام را تکرار می کند: هیچ انسانی محدود نیست. او قصد نداشت که رکورد افتخار را بشکند یا فقط بگوید که این کار را انجام داده است ، بلکه مرزهای توانایی بشر را زیر پا گذاشته و به دیگران نشان داده است که ما توانایی های بیشتری داریم. کارگردان جیک اسکات به زیبایی این پیام را در فیلم ثبت کرده است. بسیاری از کسانی که کیپچوگه را می شناسند به عنوان بخشی از فیلم مورد مصاحبه قرار گرفتند ، از دوستان و خانواده گرفته تا مربیان و دوندگان دیگر ، و از شنیدن صحبت های آنها در مورد اینکه این مرد چقدر متواضع است و چقدر زندگی او را لمس کرده است ، مشخص می شود. الیود کیپچوگه ثابت می کند که وقتی با چالش هایی روبرو می شویم ، این باور که ما می توانیم بر آنها غلبه کنیم اغلب سخت ترین مانع ما است. هنگامی که آن گام اولیه برداشته شود ، می توانیم قابل توقف نباشیم. ببینید چگونه Kipchoge به سادگی فکر و مفید بودن ذهن در دنیای هرج و مرج و پیچیدگی در Kipchoge: The Last Milestone ، به صورت دیجیتالی در 24 اوت دست یافت.

وسواس همیلتون و بیشتر چیزهای دیزنی. بیش از حد به شخصیت های برنامه تلویزیونی وابسته می شود. عاشق یک فیلم هیجان انگیز خوب است ، اما فقط این همه خون را تحمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *