آخرین دوئل: تاریخ انتشار ، بازیگران و سایر مواردی که درباره فیلم مت دیمون می دانیم

در طول سال ها ، مت دیمون سهم نسبتاً خوبی از شخصیت های تاریخی را به تصویر کشیده است ، از همه مارک ویتاکر در “خبرچین” تا “کارول شلبی” در “فورد و فراری”. و در حالی که بیشتر تصویرهای او از زندگی های واقعی در فیلم های مدرن یا تقریباً مدرن بوده است ، یکی از فیلم های آینده برنده جایزه اسکار شاهد بازگشت او به گذشته ، به فرانسه قرن 14 است. بعداً در سال 2021 ، دیمون و تعداد زیادی از ستاره های دیگر در درام تاریخی منتخب ریدلی اسکات ، آخرین دوئل ظاهر می شوند و با توجه به صداهای آن ، این یکی از مواردی است که نمی خواهید از دست بدهید.

بنابراین ، آخرین دوئل چیست و درباره آن چیست؟ باید بپرسید خنده دار است ، زیرا در واقع چیزهای زیادی درباره این فیلم می دانیم ، از تاریخ اکران تا بازیگران و سایر جزئیات مربوط به ماجرای پرتنش و خشونت آمیز به تئاتر نزدیک شما. بیایید به آن غوطه ور شویم؟

آخرین دوئل ، که توسط استودیوی قرن بیستم دیزنی توزیع می شود ، جمعه 15 اکتبر 2021 در سینماها به نمایش درمی آید ، کمی کمتر از یک سال بعد قرار بود در ابتدا به نمایش دربیاید. پیش از همه گیری ، این درام تاریخی قرار بود یکی از شش فیلم دیزنی باشد که در اواخر سال 2020 اکران می شود ، با افتتاح محدود 25 دسامبر ، قبل از اینکه در 8 ژانویه 2021 در سراسر کشور به نمایش در آید ، این برنامه ها خراشیده شدند ، اما در چند مورد کوتاه آخرین آخرین دوئل بر عهده ما خواهد بود.

پیشگامان آخرین بازی دوئل مت دیمون در نقش شوالیه فرانسوی ژان دو کاروژ ، آدام درایور در نقش بازیکن اصلی خود ژاک لو گریس ، جودی کامر در نقش دامون هستند همسر مارگاریت دو کاروژ ، و بن افلک در نقش کنت پیر برای آلنون. هریت والتر (حس و حساسیت ، دونتون ابی) ، ناتانیل پارکر (اتللو ، بادیگارد) ، سام هازلدین (پیکی بلندرز ، بادیگارد هیتمن) و مایکل مک الهاتون (بازی تاج و تخت ، لیگ عدالت زک اسنایدر) همچنین بخشی از بازیگران پشتیبانی بزرگتر فیلم هستند.

هنگامی که آخرین دوئل در اکتبر 2021 اکران می شود ، مخاطبان به فرانسه قرن 14 برمی گردند ، جایی که دو بهترین دوست ژان دو کاروژ و ژاک لو گریس مجبور به مبارزه با مرگ می شود ، وقتی اولی متهم را به تجاوز به همسرش در حالی که شوالیه در حال جنگ بود ، متهم می کند. به ازای ضرب الاجل ، گوشت واقعی داستان وقتی رقم می خورد که کنت پیر آلنون تصمیم می گیرد که هر دو در یک دادگاه با یکدیگر مبارزه کنند ، و یک بازمانده برنده شناخته شود. اوه ، و اگر کاروز دوئل را از دست بدهد ، همسرش برای سزای یک اتهام دروغ ، باید در آتش سوزانده شود.

اگرچه آخرین دوئل پیش فرض دارد که به نظر می رسد نویسندگان آن را پخته اند اتاق در جایی واقع شده است و در واقع بر اساس داستان واقعی آخرین دوئل قضایی رسماً به رسمیت شناخته شده (روشی فانتزی برای گفتن محاکمه با جنگ) است که در فرانسه در اواخر دهه 1300 برگزار شد. یکی از بسیاری از اقتباس های کتاب از فیلم در سال 2021 ، این فیلم بر اساس کتاب اریک جاگر در سال 2005 با عنوان آخرین دوئل: یک داستان واقعی از جنایت ، رسوایی و دادگاه توسط Combat در قرون وسطی فرانسه ساخته شده است. اگرچه با این سوراخ بیش از حد در حفره خرگوش تحقیق قرار گرفتید ، مطمئناً با اسپویلرهایی روبرو خواهید شد.

به راحتی می توان فهمید که شخصی مانند ریدلی اسکات برای کارگردانی درام تاریخی با محوریت شوالیه ها ، خیانت ، جنایت و اشکال عادیانه عدالت مانند آنچه در آخرین دوئل مشاهده خواهد شد ، با توجه به سابقه کار او با فیلم هایی مانند گلادیاتور ، پادشاهی از بهشت ​​، و حتی اولین کارگردانی خود در سال 1977 ، دوئلیست ها. اسکات در حالی به فیلم پیوسته است که به سال 2019 بازمی گردد ، وقتی ورایتی نشان داد که او ، مت دیمون ، بن افلک و نیکول هولوفسنر همه در حال همکاری بودند تا اقتباس از کتاب اریک جاگر را به واقعیت تبدیل کنند.

اما یک نکته قابل توجه این واقعیت است که ریدلی اسکات اولین فیلمساز پیوست شده در آخرین دوئل نبود. در سال 2015 ، Deadline گزارش داد که فرانسیس لارنس (من افسانه هستم ، بازی های گرسنگی: تمسخر جی) در حال کارگردانی نسخه ای است که توسط Shaun Grant نوشته شده است (The Snowtown Murders، Mindhunter). هیچ مشکلی از این پروژه پیش نیامد و این ملک پنج سال قبل از این که اسکات درگیر شود خاموش مانده بود.

در سال 2019 ، امپایر گزارش داد كه مت دیمون ، بن افلك و اسكار نویسنده ، نیكول هولوفسنر را به عنوان نامزد فیلمنامه معرفی می كنند (می توانید هرگز مرا ببخشید) ؟) همه در مرحله تطبیق کتاب اریک جاجر بودند. آخرین دوئل اولین بار است که دیمون و افلک از زمانی که بیش از 20 سال پیش اسکار خوب ویل هانتینگ را به خانه بردند ، با وجود حضور در چندین فیلم با هم از آن زمان ، با هم فیلم نامه نوشتند. اما باید دید که آیا شخصیت افلک به دیمون خواهد گفت که همان سالهایی که چاکی با ویل این کار را کرد ، شهر را ترک کند یا خیر.

تولید آخرین دوئل در فوریه سال 2020 آغاز شد ، فقط چند ماه پس از این فیلم برای اولین بار اعلام شد و تنها چند هفته قبل از آن که جهان به دلیل همه گیر شدن به حالت قفل درآید. در طی مصاحبه ای در مارس 2020 با ورایتی ، ریدلی اسکات فاش کرد که خدمه یک ماه تیراندازی را در فرانسه به پایان رسانده اند و در حال آماده شدن برای رفتن به ایرلند بودند تا نیمه دوم تیراندازی را به پایان برسانند ، وقتی همه چیز دیوانه شد. اسکات به جای فشار به جلو و انتظار برای اتفاق غیرقابل اجتناب تصمیم گرفت فعلاً متوقف شود و بعداً کار را تمام کند. تولید سرانجام در ماه سپتامبر از سر گرفته شد و یک ماه بعد ، طبق مهلت نهایی بسته شد.

تاخیر و طولانی شدن وقفه در فیلمبرداری ، 20th Century Studios را مجبور کرد تاریخ اکران کریسمس 2020 را کنار بگذارند و تقریباً آخرین بازی دوئل آخر را عقب براند سال به تاریخ فعلی خود ، 15 اکتبر 2021 ، در هر نوع.

موارد زیادی درباره آخرین دوئل وجود دارد که هنوز مشخص نشده است ، از جمله رتبه بندی آن (که به دلیل موضوع احتمالاً R خواهد بود ماده مهم) ، هر تصویر رسمی یا تریلری که از ستاره های فیلم برخوردار است. در حالی که ما منتظر همه اینها و اکران فیلم در ماه اکتبر هستیم ، اکنون زمان مناسبی برای بررسی لیست های CinemaBlend از تاریخ اکران فیلم 2021 است.

فیلیپ در لوئیزیانا بزرگ شد (نه نیواورلئان) قبل از مهاجرت به سنت لوئیس پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-شروپورت. هنگامی که او در مورد فیلم و تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را که سه بچه اش او را تعقیب می کنند پیدا کرد ، به سگهایش گفت که دیگر جلوی پستچی فریاد نمی کشند ، یا در مورد کشتی حرفه ای با همسرش داد نمی زنند. اگر ستارگان به درستی همسو شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال در تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *