آخرین دنیای ژوراسیک: به روزرسانی Dominion احساس سه گانه را بسیار واقعی می کند

همانند بسیاری از فیلم های بزرگ ، دنیای ژوراسیک: سلطه ، سومین فیلم در آخرین سه گانه بزرگ پارک ژوراسیک به دلیل همه گیری جهانی به تأخیر افتاد. در ابتدا قرار بود ماه آینده اکران شود ، اما در عوض ما یک سال دیگر منتظر خواهیم بود زیرا این فیلم قرار است در ژوئن سال 2022 اکران شود. و در حالی که فیلم هنوز خیلی دور است اما هرگز احساس نزدیکی نکرده است ، چون مایکل گیاکچینو آهنگساز اکنون تأیید کرده است که ضبط امتیاز فیلم اکنون کامل شده است.

دیروز فوق العاده آهنگساز فیلم مایکل گیاکچینو گفت که او در آخرین روز خود در یک کار کششی 10 روزه مشغول ضبط موسیقی برای ژوراسیک است World: Dominion ، به این معنی که اکنون کار تمام شده و امتیاز فیلم بعدی دنیای ژوراسیک ، Dominion نیز کامل شده است. من واقعاً نمی توانم موسیقی بخوانم ، اما حدس می زنم اگر بتوانید حتی یک نگاه سری به فیلم خواهید کرد. این همچنین بدان معنی است که فیلم تقریباً تمام شده است.

پستی که توسط مایکل گیاچینو (m_giacchino) به اشتراک گذاشته شد

به طور سنتی ، امتیازگیری فیلم با ارکستر زنده در یک ضبط انجام می شود استودیو با هم ، در حالی که ویرایش تقریبی فیلم سربار بازی می کند. این کار برای اینکه موسیقی همزمان با فیلم واقعی ضبط شود ، انجام می شود و هیچ کاری خیلی سریع یا خیلی کند انجام نمی شود. این احتمالاً به این معنی است که اگرچه ممکن است برخی از جزئیات پس از تولید مانند جلوه های دیجیتالی تکمیل نشده باشد ، اما چیزی نزدیک به ویرایش نهایی فیلم انجام شده است. Jurassic World: Dominion ممکن است بیش از یک سال منتشر نشود ، اما به نظر می رسد آماده برای اکران بسیار نزدیک است.

فیلم در نهایت تاریخ اکران خود را یک سال کامل به عقب راند ، اما تولید خود فیلم تقریباً به همین مدت به دلیل همه گیری به تعویق افتاد و بنابراین فیلم خیلی زودتر “انجام” می شد. بسیاری از فیلم ها وضعیت مشابهی دارند. فیلم هایی مانند جیمز باند بعدی و بیوه سیاه که با تعطیل شدن در آستانه اکران قرار داشتند ، یک سال آماده اکران بودند اما هنوز نور روز را ندیده اند. بسیاری از فیلم هایی که توانستند دوباره به تولید برسند از همان زمان بسته شده اند ، اگرچه در برخی موارد تاریخ اکران بسیار پایین است.

Jurassic World: Dominion مطمئناً خیلی زودتر از اکران آماده نمایش خواهد بود تاریخ فعلی. بزرگترین مانع در حال حاضر به سادگی تمام فیلم های دیگری است که در صف منتظر مانده اند. تقویم های منتشر شده خیلی زودتر از همه مشخص می شوند زیرا استودیوها می خواهند بهترین فیلم های موفقیت را به فیلم هایشان بدهند. این به معنای پرهیز از رقابت مستقیم با استودیوهای دیگر تا حد امکان است اما همچنین جلوگیری از رقابت با خودش. یونیورسال نمی خواهد دو فیلم خود را آنقدر نزدیک به هم اکران کند که یکی به گیشه فیلم دیگری آسیب برساند.

هنوز هم ممکن است شاهد تغییر تاریخ اکران باشیم و شاید Jurassic World: Dominion حتی می تواند صعود کند تقویم. در حالی که به نظر می رسد فیلم ها در راه بازگشت هستند ، اما هنوز بلاتکلیفی زیادی وجود دارد.

مواد مخدر پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *